عمومیکسب و کار ویژه

آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر به صورت تخصصی با بسته لیمو

یکی از بهترین رشته­هایی که یک نفر می­تواند برای خود انتخاب کند و درآمد عالی نیز از آن داشته باشد، تعمیرات لوازم الکترونیکی است. زیرا امروزه همه از این نوع وسایل استفاده می­کنند و مهم­ترین نوع آن­ها هم لپ تاپ و کامپیوتر است.

 این رشته نیز بسیار پرطرفدار است و بازار کار عالی دارد زیرا تقریبا تمام افراد یا در خانه با این وسیله­ها کار می­کنند و یا اینکه در محل کار با آن­ها مشغول هستند. اما مهم­ترین موردی که برای تعمیرات آن­ها در نظر گرفته می­شود آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر است. در ادامه مطلب با مجتمع آموزشی پل همراه باشید تا درباره این دوره­های آموزشی اطلاعات لازم را به دست آورید و نحوه شرکت در آن­ها را بدانید.

پکیج آموزش تعمیرات لپ تاپ

آیا تمام قسمت های لپ تاپ و کامپیوتر تعمیر می شود؟

ممکن است شما تا به حال این سوال را از خود کرده باشید که آیا می­توان تمام قسمت­های یک لپ تاپ یا کامپیوتر را تعمیر کرد و آیا اگر وارد این رشته شویم می­توان هر روز پروژه برای کار کردن داشته باشیم یا خیر. در پاسخ به سوال اول باید گفت تقریبا هر قسمت از لپ تاپ که خراب شود را می­توان تعمیر کرد.

به عنوان مثال ممکن است بخاطر قابل حمل بودن، بیشتر از دستگاه­های دیگر در معرض ضربه قرار بگیرد و به بدنه آن آسیب وارد شود. یا اینکه معمولا رم لپ تاپ­ها بیشتر از رایانه­های دیگر آسیب می­بیند و یا اینکه ممکن است بخاطر باز و بسته شدن مکرر در لپ تاپ لولای در آن آسیب ببیند و به صفحه نمایش نیز آسیب برسد. هم­چنین برای کامپیوترها نیز ممکن است فن کیس آسیب ببیند، زیرا معمولا دمای کیس بالاتر از دیگر انواع رایانه است و ممکن است این عمل به برد داخل دستگاه نیز آسیب برساند.

هم­چنین معمولا فیش­هایی که از کیبورد یا وسایل دیگر به کیس وصل می­شوند آسیب می­بینند و یا از بین می­روند. تمامی این مشکلات می­توانند برای لپ تاپ یا کامپیوتر اتفاق بیوفتد. هم­چنین بعضی از مشکلات نرم افزاری هم برای این دو دستگاه به صورت همزمان صورت می­گیرد که با آموزش تعمیرات کامپیوتر با طعم لیمو در آموزشگاه پل می­توانید تعمیر تمامی مشکلات را برای لپ تاپ و رایانه یاد بگیرید و در آینده از آن­ها استفاده کنید.

دوره جامع آموزش تعمیرات لپتاپ

چه مباحثی در آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر آموزشگاه پل آموزش داده می شود؟

شاید این موضوع برای شما هم سوال شده باشد که در دوره آموزش لپ تاپ و کامپیوتر چه مباحثی آموزش داده می­شود.

در این جا باید بگوییم که مجتمع آموزش آنلاین پل علاوه بر داشتن دوره­های حضوری برای بیشتر افرادی که امکان شرکت در کلاس­های حضوری را ندارند، دوره آنلاین آموزش تعمیرات لپتاپ و دوره آموزشی تعمیرات کامپیوتر با طعم لیمو را برای افراد متقاضی قرار داده است که می­توانند در این دوره­ها شرکت کرده و تمامی مباحثی و سر فصل­هایی که در کلاس­های حضوری آموزش داده می­شود را نیز به صورت آنلاین آموزش ببینند. در این دوره­ها به تمام مشکلات نرم افزاری و مربوط به ویندوز آموزش داده می‌شود و افراد می­توانند تمامی چیزهایی که لازم دارند را بیاموزند. در زیر تعدادی از این سر فصل­ها را برای شما نام می‌بریم.

آموزش تعمیرات هارد کامپیوتر

یکی از قطعاتی که معمولا آسیب بالایی را در کامپیوتر می­بیند، هارد است. معمولا تعمیرات هارد در کارگا­ه­ها نیز بسیار روی بورس است. به همین خاطر مجتمع اموزشی پل در دوره آموزش آنلاین تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو، هارد را نیز گنجانده است تا شما هم بتوانید تعمیرات آن را بیاموزید.

اموزش انلاین تعمیرات مادربرد

همان­طور که می­دانید اصلی­ترین قطعه یک رایانه مادربرد آن است. در آموزش آنلاین تعمیرات pc مادربرد نیز به صورت تخصصی درس داده خواهد شد و آموزشگاه پل شما را با دستی پر وارد بازار کار تعمیرات موبایل خواهد کرد.

آموزش آنلاین تعمیرات ماینر

یکی از خدمات اموزشی تعمیرات کامپیوتر که در مجتمع آموزش آنلاین پل انجام می­شود تعمیرات ماینر است. ماینر از زمانی که رمز ارزها رایج شدند بسیار مورد استفاده قرار گرفته است و چون تعمیرات آن بسیار شبیه به کیس کامپیوتر است، تعمیرات این دستگاه نیز در اموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو قرار داده شده است تا افراد تمامی مباحث روز دنیا را آموزش ببینند و برای کار بتوانند همه آن­ها را انجام دهند.

مهارت تخصصی تعمیرات کامپیوتر

آیا بدون پیش زمینه هم می توان آموزش تعمیرات لپتاپ و کامپیوتر را یاد گرفت؟

بسیاری از افراد تصور می­کنند تمام کسانی که تعمیرات انواع لپ تاپ و کامپیوتر را انجام می­دهند فارغ التحصیل همین رشته از دانشگاه هستند اما این طور نیست. درواقع اگر شما دانش قبلی نیز در این زمینه داشته باشید و در رشته­های نرم افزار یا سخت افزار هم تحصیل کرده باشید، باز هم باید در دوره آموزش لپ تاپ و کامپیوتر طعم لیمو شرکت کنید تا بتوانید به صورت عملی با دانشی که یاد گرفته­اید روبه رو شوید.

 پس برای کسانی که در این رشته درس نخوانده­اند هم شرکت در این کلاس­ها مانعی ندارد و اگر تنها به این رشته علاقمند هستند می­توانند آموزشگاه فنی پل را به عنوان بهترین اموزشگاه تعمیرات کامپیوتر انتخاب کنند و در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر با  طعم لیمو شرکت کرده و تمامی اطلاعات را از صفر تا صد یاد بگیرند.

 شما به عنوان کسی که در این دوره­ها شرکت می­کند فقط نیاز دارید کتاب­هایی که به شما گفته می­شود را خریداری کنید و وسایلی را برای تعمیر رایانه و لپ تاپ تهیه کنید. بهتر است به این مورد نیز توجه داشته باشید که بعد از تمام شدن این دوره­ها به شما مدرکی ارائه خواهد شد که نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور هم اعتبار دارد. پس اگر قصد مهاجرت دارید می توانید با این مدرک در خارج از کشور کار پیدا کرده و موفق باشید.

دوره ویژه تعمیرات رایانه

سخن آخر

مجتمع آموزش آنلاین پل برای کسانی که به کار تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر علاقه دارند دوره آموزش لپ تاپ و کامپیوتر با طعم لیمو را برگزار می­کند تا تمامی افرادی که دوست دارند یک کسب و کار عالی را در آینده داشته باشند در آن شرکت کنند و درآمد بالایی را در آینده داشته باشند و بتوانند یک حرفه خوب را شروع کنند.

دکمه بازگشت به بالا