عمومیکسب و کار ویژه

آموزش غلط گیر نواری

در حال نوشتن متنی بودم و کلماتی را به اشتباه نوشتم. را برداشتم که مطلب را تصحیح کنم ولی غلط گیر هم با من همراهی نکرد. غلط گیر را به طرفی پرت کردم و شاکی از عالم و دنیا، فروشنده و همه شدم. دوستم غلط گیر را برداشت و به راحتی آن را درست کرد، حتی بهتر از اول.

اگه برای شما هم همچین مشکلی برخوردید در ترب همراه ما باشید.

گاهی اوقات نوار ممکن است باز و شل شود. خوشبختانه، درست کردن نوار سفید بسیار آسان است. با جدا کردن تلگراف شروع کنید تا بتوانید به چرخ نوار دسترسی داشته باشید. سپس قرقره را سفت کنید تا شلی آن از بین برود. اجزا را دوباره کنار هم قرار دهید و حالا برای همه چیز آماده هستید!

 • ابتدا قاب بیرونی را باز کنید. قاب را رو به بالا در مقابل خود قرار دهید. پخش کننده نوار سفید پلاستیکی را روی یک سطح صاف مانند میز قرار دهید. آن را رو به بالا نگه دارید تا آرم رو به شما و سمت نوار رو به پایین باشد. روی یک سطح تمیز کار کنید تا نوار به چیزی نچسبد.
 • یک پیچ گوشتی سر صاف را در بین شکافی که 2 نیمه به هم متصل می شوند، فرو کنید. قاب از 2 نیمه متصل تشکیل شده است و می توانید خط اتصال آنها را از مرکز قسمت باریک مشاهده کنید. یک پیچ گوشتی بردارید و به آرامی آن را داخل شکاف قرار دهید.
  ترک را به زور از هم جدا نکنید وگرنه ممکن است آن را بشکنید.
 • فشار ملایمی وارد کنید تا 2 نیمه قاب جدا شود. هنگامی که پیچ گوشتی را در شکاف فرو کردید، شروع به اعمال فشار ملایم و رو به پایین کنید. به آهستگی افزایش فشار را ادامه دهید تا زمانی که صدایی را بشنوید که نشان می دهد آنها در حال جدا شدن هستند.
  مواظب باشید لبه های محل اتصال دو نیمه با پیچ گوشتی تراشه یا ترک نخورد.

انواع غلط گیر |چگونه غلط گیر نواری خراب را درست کنیم

 • از انگشتان خود استفاده کنید تا 2 نیمه را از هم جدا کنید. هنگامی که می شنوید و احساس می کنید که نیمه های قاب از هم جدا می شوند، پیچ گوشتی را بردارید و با نوک انگشتان خود فشار وارد کنید تا جداسازی آنها تمام شود. چرخ نوار سفید را می بینید که به 1 نیمه تلگراف متصل شده است.
 • نیمی از تلگراف را به سمتی دراز کنید که چرخ نوار چسب رو به بالا باشد. هنگامی که درب پلاستیکی را باز کردید، نیمه‌ای را که حاوی چرخ نوار است، پایین بگذارید تا کار روی آن آسان‌تر شود. سمت پخش کننده نوار را رو به بالا به سمت خود نگه دارید.
 • از نوک انگشت خود برای بی حرکت کردن پایین چرخ بزرگتر استفاده کنید. نیمی از تلگراف را با چرخ نوار ثابت با یک دست نگه دارید. انگشت اشاره دست دیگر خود را بین قرقره ها قرار دهید تا چرخ بزرگتر را در جای خود نگه دارید.
  نگه داشتن چرخ در جای خود به شما کمک می کند قرقره نوار را به عقب برگردانید.
  برای ثابت نگه داشتن چرخ نیازی به فشار زیادی ندارید.
 • چرخ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا شروع به سفت کردن نوار شود. در حالی که چرخ بزرگتر را بی حرکت نگه می دارید، فشار کافی را آزاد کنید تا بتوانید چرخ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. نوار سفید بیرون شروع به چرخیدن مجدد روی چرخ می کند و شلی آن سفت می شود.
  چرخاندن چرخ را تا زمانی که شلی تمام شود ادامه دهید، اما آن را آنقدر سفت نکنید که نوار را کلا جمع کند.
 • 2 نیمه درپوش پلاستیکی دیسپنسر را دوباره وصل کنید. بعد از اینکه شلی را از نوار سفید خارج کردید و قرقره دوباره پیچید، نیمه دیگر دیسپنسر را بردارید و لبه های 2 نیمه را ردیف کنید. با دست‌های خود فشار وارد کنید تا زمانی که بشنوید که به هم می‌چسبند.
  برای اتصال مجدد دو نیمه، نباید نیروی زیادی وارد کنید.
  مواظب باشید لبه هایی که روی نیمه های قاب قرار گرفته اند نشکنید.
 • یک نوار کوچک سفید را روی یک تکه کاغذ بمالید تا آن را آزمایش کنید. در حالی که شلی برداشته شده و دستگاه پخش کننده دوباره کنار هم قرار گرفته است، یک نوار کوچک از نوار سفید بیرون را روی یک تکه کاغذ بمالید. از آن همانطور که معمولاً استفاده می کنید آزمایش کنید تا مطمئن شوید که درست کار می کند.

منبع مطلب:  لاک غلط گیر نواری پنتر یکی از مناسب ترین انتخاب ها برای اصلاح غلط های نگارشی است. بارها برای همه ما پیش آمده است که هنگام نوشتن جزوه یا مطالب کاری دچار اشتباه شده ایم و آنقدر حجم مطالب نوشته شده زیاد است که نمی توانیم دوباره آن را بنویسیم. استفاده از لاک غلط گیر در این شرایط می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

الاک غلط گیر  نواری پنتر دارای طول بسیار مناسب 8 میلی متر بوده و می تواند تمام عرض مطلب شما را پوشش دهد. از دیگر ویژگی های این لاک غلط گیر آن است که تنها یک بار استفاده از آن، صفحه را کاملا سفید کرده و اثری از نوشته زیر آن مشخص نمی شود. در حالیکه در بسیاری از لاک های غلط گیر می بینیم که حتی بعد از چند بار استفاده هنوز نقطه های مشکی متن زیر لاک مشخص است.

از دیگر ویژگی های کاربردی این وسیله آن است که شما می توانید در دو زاویه مختلف 90 و 45 درجه از لاک استفاده کرده و نوار آن را روی متن قرار دهید. لاک قرار داده شده روی متن در زمان بسیاری کوتاهی خشک شده و شما بعد از چند ثانیه می توانید کلمه صحیح و اصلاح شده را روی آن بنویسید. اگر محیط زیست و سلامت آن برایتان مهم است بدانید که این لاک و نوار آن کاملا بی بو بوده و با محیط زیست سازگار است.

فروشگاه لوازم التحریر خورشید شاپ عرضه کننده انواع لوازم تحریر فانتزی با بهترین کیفیت اکنون آماده ارائه محصولات خود به همه هموطنان عزیزمان می باشد.

ویژگی ها

 1. نوع بدنه: شفاف
 2. قابلیت استفاده در جهت های مختلف: دارد
 3. امکان خشک شدن سریع: دارد
 4. بو: ندارد
 5. قابلیت پوشش دهی قوی: دارد
 6. سازگاری با محیط زیست: دارد
دکمه بازگشت به بالا