عمومیکسب و کار ویژه

آموزش آی سی دی ال برای آزمون استخدامی

یکی از دغدغه افراد برای استخدام در شرکت ها و سازمان های مختلف، قبولی در آزمون استخدام می باشد. از آنجایی که امروزه اکثر مراکز به دنبال استخدام افراد متخصص و حرفه ای و کاربلد هستند، شما باید از مهارت های لازم و دانش کافی برخوردار باشید تا بتوانید شانس قبولی خود را در آزمون استخدامی افزایش دهید. به همین خاطر طی کردن دوره آموزش ای سی دی ال در بهترین مراکز آموزشگاهی می تواند به شما کمک کند تا موفق به کسب بهترین نمرات قبولی در آزمون استخدامی شوید.

بهترین کتاب icdl برای استخدامی |جزوه icdl برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

شما با طی دوره های آموزشی در این آموزشگاه می توانید از تجربیات و تخصص اساتید در طی دوره استفاده کرده و پس از اتمام آموزش در کوتاه ترین زمان وارد بازار کار شده و درآمد کسب کنید.

آموزش icdl رایگان

یکی از دغدغه افراد برای شرکت در دوره آموزش ICDL رایگان این است که هیچ پیش زمینه ای در این باره ندارند و قصد دارند از صفر یادگیری این مهارت پرکاربرد را شروع کنند. خوشبختانه آموزشگاه تهران این امکان را برای افراد فراهم کرده است تا بتوانند با شرکت در دوره های آموزشی صفر تا صد مهارت icdl را یاد بگیرند و در آخر با دریافت مدرک فنی حرفه ای و داشتن گواهی بتوانند در بهترین مراکز مشغول به کار شوند.

علاوه بر این شما می توانید با مشاهده فیلم اموزش رایگان icdl که همکاران ما برای شما در سایت قرار داده اند، پیش زمینه ای در این باره کسب کنید و با آمادگی بیشتری در کلاس های آموزشی حاضر شوید.

دوره icdl رایگان

دوره icdl رایگان در آموزشگاه تهران هم به صورت حضوری و هم به صورت مجازی زیر نظر اساتید برتر کشور و سرفصل های سازمان فنی حرفه ای برگزار می شود.

این دوره برای تمامی افراد حتی افرادی که هیچ اطلاعات اولیه ای ندارند مناسب می باشد وعلاوه بر این در صورتی که شرایط ثبت نام به صورت حضوری را ندارید می توانید با شرکت در کلاس های انلاین با بهترین هزینه از مزایای دوره بهره مند شوید.

یکی از مزایای شرکت در دوره icdl رایگان، علاوه بر اینکه تمامی نکات مهم icdl برای استخدامی توسط اساتید به شما گفته می شود، بلکه شما می توانید در پایان دوره با قبولی در آزمون و پرداخت هزینه ای ناچیز مدرک فنی حرفه ای معتبر دریافت کنید و در بهترین مراکز و موسسات مشغول به کار شوید.

آموزشگاه کامپیوترو حسابداری تهران یکی از معتبرترین مراکز اخذ مدرک ICDL فوری در تهران می باشد و تا به حال به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش مهارت‌های هفتگانه ICDL در غرب تهران شناخته شده است. برای اطلاع از نحوه دریافت مدرک آی سی دی ال پیشنهاد می کنیم به صفحه مراجعه کنید.

بهترین کتاب icdl برای استخدامی

یکی از نگرانی های مهم افراد پس از اتمام دوره های آموزشی، این است که چگونه پاسخ سوالات خودرا دریافت کنند.

آموزشگاه تهران با در نظر گرفتن بهترین منابع آموزشی مانند کتاب، فیلم و جزوه این نگرانی را برای بسیاری از هنرجویان و کارآموزان خود برطرف کرده است.

در طی دوره استاتید به شما بهترین کتاب icdl برای استخدامی را معرفی خواهند کرد تا شما بتوانید در هر زمان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید و از این طریق همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارید.

برای دریافت راهنمایی های لازم جهت دانلود کتاب icdl درجه 1 فنی و حرفه ای می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید.

جزوه icdl برای آزمون استخدامی رایگان

جزوه icdl فنی حرفه ای و کتاب هر دو مکمل هایی هستند که با مطالعه و یادگیری آن ها می توانید شانس قبولی خود را در آزمون های استخدامی چندین برابر افزایش دهید که خوشبختانه این امر در آموزشگاه تهران بسیار حائز اهمیت است و طبق گفته های کارآموزان پس از اتمام دوره بهترین و کامل ترین جزوه icdl برای آزمون استخدامی رایگان را در اختیار خواهند داشت.

در این جزوه علاوه برذکر نکات مهم icdl برای استخدامی، بلکه سوالات icdl آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز در اختیار شما قرار داده شده است و با این شرایط شما هیچ نگرانی بابت قبولی در آزمون نخواهید داشت.

اگر می خواهید درمورد جزوه icdl برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش  اطلاعات بیشتری کسب کنید، یا هر گونه سوالی در این مورد دارید، همکاران ما همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

سوالات icdl آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نمونه سوالات icdl آزمون استخدامی آموزش و پرورش به شرح زیر می باشد:

شیرازه به چه معناست؟

 1. فاصله بین حاشیه و شروع متن در کاغذ برای صحافی
 2. فاصله متن از حاشیه های وسط کاغذ برای صحافی
 3. فاصله متن از چپ و راست کاغذ
 4. کادر دور متن

نرم‌افزار اکسل در کدام یک از موارد زیر کاربرد دارد؟

 1. در امور پزشکی
 2. کارهای مربوط به امور بانک های اطلاعاتی
 3. کارهای مربوط به ویراستارها
 4. در امور مهندسی و کارهای مربوط به امور مالی

داوطلبان برای شرکت در و کسب موفقیت در این دست از آزمون ها، می توانند در دوره های مختلف جهت آمادگی بیشتر برای رقابت شرکت کنند که از جمله این دوره ها می توان به ICDL اشاره کرد چراکه یکی از سرفصل های مهم هم در آزمون کتی، هم در مصاحبه ها و هم در هنگام اشتغال محسوب می شود. این افراد با شرکت در دوره های معتبر و اخذ مدرک می توانند به مباحث جامع کامپیوتری مسلط شده و شانس خود برای استخدام در سازمان ها و ارگان های بزرگ دولتی و خصوصی را بالا ببرند. دوره های استاندار ICDL  می بایست توسط اساتید مجرب با اطلاعات به روز و جامع ارائه شود و در انتهای دوره مدارک معتبر برای شرکت کنندگان صادر گردد.

یکی ازمهم ترین مهارت های لازم برای استخدام در ارگان های خصوصی و دولتی، مهارت های هفتگانه ICDL بوده به همین منظور متقاضیان شرکت در آزمون های استخدامی لازم است دوره های ICDL را سپری کنند.

مهارت های آموزش هفت گانه ICDL چیست؟

از آنجایی که مباحث کامپیوتری هر روز در حال تحول بوده و داشتن مهارت در این زمینه لازمه بسیاری از زمینه های شغلی می باشد، اخذ مدرک و مهارت لازم در رشته ICDL  یک مزیت محسوب می شود. این مهارت های هفتگانه شامل موارد مندرج در جدول زیر می باشند.

مهارت های آموزش هفتگانه ICDL
عنوان انگلیسی عنوان فارسی
IT آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
Windows آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها
Word شیوه به کارگیری نرم افزار وورد (واژه پرداز)
Excel شیوه کار با صفحه گسترده (اکسل)
Access شیوه استفاده از نرم افزار پایگاه داده ها
Powerpoint شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب
Internet اطلاعات و ارتباطات (اینترنت)

ویژگی های دوره آموزش ICDL

فرآیندهای آموزش و برگزاری آزمون های ICDL  در ایران از سال 83 آغاز گردید که به دنبال آن ایران نیز به جمع یکی از کشورها مجری این دوره ها پیوست. مراکز ارائه دهنده این دوره ها طی تعداد کلاس هایی که به این منظور برگزار می کنند ملزم به آموزش هفت مهارت کامپیوتری که در سطوح جامع یا 3 سطح پایه، متوسطه و پیشرفته بسته به آموزشگاه یا مراکز ارائه دهنده، هستند می بایست با استفاده از اساتید کاردان و همچنین اطلاعات روز دنیا این مهارت ها را در اختیار شرکت کنندگان قرار داده و در انتهای برگزاری دوره ها برای این افراد مدارک بین المللی صادر نمایند.

 • یادگیری 7 مهارت اساسی کامپیوتر
 • دریافت مدرک بین المللی
 • کسب امتیاز بالا در آزمون های استخدامی
 • برگزاری آزمون های آزمایشی
 • دسترسی به اطلاعات و منابع روز دنیا
 • بهره مندی از نکات و راهکارهای کاربردی برای شرکت در آزمون های استخدامی
 • کسب مهارت های لازم به جهت استخدام در مراکز دولتی و غیر دولتی

مدارک دوره های ICDL

شرکت کنندگان در این دوره کلاس پس از پایان تعداد جلسات در نظر گرفته شده توسط آموزشگاه و قبولی در آزمون پایان دوره می توانند مدرک خود را به صورت داخلی و بین المللی (فنی و حرفه ای) از مراکز مذکور دریافت نموده و از آن به جهت استخدام در مراکز معتبر دولتی و غیردولتی استفاده نمایند. این مدارک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور بوده و همچنین این گواهینامه به همراه ریز نمرات قابل ترجمه به دو زبان می باشد. لازم است بدانید کسب حداقل 50 درصد امتیاز در آزمون کتبی و همچنین کسب حداقل 70 درصد نمره در آزمون عملی این دوره به جهت اخذ مدرک الزامی می باشد.

آشنایی با دوره های آموزش ICDL ایران مشاوره

همانطور که گفته شد، امتیاز کسب شده در آزمون های کتبی استخدامی تا 70 درصد در پذیرش و استخدام شرکت کنندگان تاثیر گذار است و به همین منظور میزان آمادگی برای شرکت در این آزمون ها و کسب حدنصاب علمی تاثیر بسزایی در آینده شغلی افراد خواهد داشت.

مجموعه   با هدف موفقیت شرکت کنندگان در آزمون های مذکور به جهت استخدام در بهترین سازمان ها با حقوق و مزایای مناسب، دوره های آموزشی مرتبط با مبحث ICDL را طراحی و برگزار می کند. در این کلاس ها با به کارگیری کارگروه های تخصصی، ارائه اطلاعات بروز دنیا، برگزاری آزمون های آزمایشی و صدور کارنامه به منظور سنجش شرکت کنندگان و در انتهای دوره صدور مدارک بین المللی برای شرکت کنندگان قصد دارد داوطلبان را نه تنها در جهت قبولی در آزمون کتبی، بله برای کسب امتیاز لازم در جلسه مصاحبه نیز یاری نماید.

سوالات متداول

1- مهارت های هفت گانه ICDL چیست؟

ICDL به مجموعه مهارت های پایه کامپیوتر گفته می شود.

2- جایگاه ICDL در آزمون های استخدامی چیست؟

ICDL یکی از مواد عمومی آزمون های استخدامی می باشد .که البته از مباحث آن در جلسه مصاحبه نیز سوال مطرح می شود.

3- شرکت در دوره های آموزش ICDL چه اهمیتی دارد؟

شرکت در این دوره ها و دریافت مدرک می تواند مسیر قبولی در آزمون کتبی استخدامی، مصاحبه و همچنین موفقیت شغلی را برای شما هموار سازد.

دکمه بازگشت به بالا