بهترین سریال های تینیجری عاشقانه

بهترین فیلم ها و سریال های نوجوانان را شاید خیلی ها ندیده باشند. در این مطلب از سایت امروزه در مورد بهترین و جدیدترین سریال های نوجوانان صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

فیلم ها و سریال های حماسی او در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. این موضوع در کشور ما نیز صدق می کند. ممکن است در طول سال‌های نوجوانی، سریال American Pie یا موسیقی دبیرستان یا فیلم‌هایی مانند توالت یا بازی‌های گرسنگی را تماشا کرده باشید و خاطرات زیادی با آن‌ها خلق کرده باشید.

به طور کلی فیلم ها و سریال هایی که مخاطب نوجوانان هستند به دلیل جذابیت این موضوعات برای این گروه تمایل به نمایش روابط عاشقانه و جنگ های اکشن دارند. البته ناگفته نماند که در چند دهه گذشته ژانرها و مضامین خاصی در این مجموعه فیلم ها مطرح شده است. در هر صورت نمی توان جذابیت و وضوح این سبک را نادیده گرفت. بنابراین، در این مقاله سعی می‌کنیم بهترین فیلم‌ها و سریال های تینیجری را معرفی کنیم تا بیشتر در مورد آنها بدانید

سریال

بهترین فیلم ها و سریال های نوجوان

خوشبختانه امروزه فیلم‌ها و سریال‌های نوجوانانه جدیدی وجود دارند که از فیلم‌ها و سریال‌های نوجوانان گذشته پر جنب و جوش‌تر و اغلب بهتر هستند. به همین دلیل آغوش خود را برای معرفی بهترین ها باز می کنیم. ابتدا سعی می کنیم تعدادی از بهترین سریال های جنایی نوجوانان را معرفی کنیم و در نهایت چند فیلم عالی را برای تماشا به شما پیشنهاد می کنیم. گوش به زنگ باشید!

سریال Dare Me داستانی در مورد تشویق کننده هاست که شبیه یک داستان کلیشه ای در مورد آنها نیست، این بار با مشکلات مرموز و جنایات عجیبی در این سریال مواجه می شویم. متاسفانه این سریال برای فصل دیگری ساخته نشده است اما مختصر بودن آن نیز می تواند برای مشاهده سریع مفید باشد.

به دنبال آلاسکا

طرفداران جان گرین تقریباً یک دهه و نیم منتظر بودند تا این رمان سرانجام به نمایش درآید. ابتدا قرار بود اقتباس سینمایی از این رمان ساخته شود اما در نهایت تبدیل به مینی سریال شد که توسط شبکه هولو توزیع شد. داستان این سریال در مورد دوستی در یک مدرسه شبانه روزی در آلاباما است. همچنین این داستان دارای پیچیدگی هایی است که معمولا داستان های گرین دارند. این سریال به دلیل داستان جذاب و شخصیت های زیبای آن باید در لیست بهترین فیلم ها و سریال های نوجوانان قرار گیرد.

Lalau ماجراهای سرد سابرینا

این سریال شخصیتی به نام سابرینا (کیرنان شیپکا) را دنبال می‌کند، جادوگری که علیرغم قدرت‌هایش، در نوجوانی هویت متضادی دارد. این سریال مهیج و خلاقانه که ترکیبی از محتوای ترسناک و جوان در عین حال است، نمایشی بسیار جذاب را می سازد.

سریال ساخته شده توسط مندی کالینگ یک درام کامل با داستانی عمیق است. در این داستان شخصیت دیوی یک دانش آموز کلاس دومی است که سعی می کند هویت هندی خود را حفظ کند و در عین حال با جامعه ای که در آن زندگی می کند سازگار شود و این تنها بخشی از داستان است. بیشتر نمی گوییم تا خودتان از جذابیت این سریال لذت ببرید.

در گروه من

داستان این سریال در مورد چهار دوست دبیرستانی در جنوب لس آنجلس است. در این سریال هر بار رابطه قوی آنها محک می زند، آنها با تمام چالش ها و مشکلاتی که یک نوجوان در هر لحظه ممکن است با آن مواجه شود، مواجه خواهند شد. از تماشای سریال On My Block پشیمان نخواهید شد.

دکمه بازگشت به بالا