دريافت مدرک تعويض روغني در تبريز

لازم است بدانيد دريافت مدرک تعويض روغني در تبريز مستلزم شرکت در دوره‌ تعويض روغني مي‌باشد تا مهارت لازم جهت شرکت در آزمون‌هاي مربوطه را داشته باشند. اما بعضي از افراد هستند که مهارت و تجربه تعويض روغني را از پيش دارند. اين افراد براي دريافت مدرک بين المللي تعويض روغني در تبريز بايد پس از اطلاع از زمان برگزاري آزمون، در آزمون‌هاي هماهنگ يا ادوراي، سازمان آموزش فني و حرفه‌اي کشور شرکت کرده و بعد از گذراندن آزمون‌هاي کتبي و عملي، موفق به دريافت مدرک فني و حرفه اي تعويض روغني خواهند بود.

آموزش تعویض روغنی در اصفهان |دانلود کتاب تعویض روغنی

انواع مدرک و گواهينامه مهارت آموزي

مدارک فني و حرفه‌اي به سه دسته تقسيم مي‌شوند که هرکدام از اين مدارک اعتبار و روند دريافت متفاوتي دارند. اين مدارک عبارت اند از:

‌مدرک رسمي فني و حرفه‌اي: اين مدرک از بالاترين اعتبار مدارک سازمان فني و حرفه‌اي کشور برخوردار است. چرا که قابل ترجمه و داراي اعتبار بين المللي مي‌باشد. جهت دريافت مدرک رسمي تعويض روغني، کارآموز بايد در آزمون‌هاي کتبي و عملي حداقل نمره قبولي را کسب نمايد. آزمون هماهنگ کتبي و عملي در روز‌هاي مختلفي برگزار مي‌شود که علاوه بر تاريخ آزمون، حداقل نمره قبولي در آن‌ها نيز اطلاع رساني خواهد شد.

مدرک مورد تاييد فني و حرفه‌اي: مدارک مورد تاييد به مدارکي اطلاق مي‌شود که از سوي آموزشگاه‌هاي آزاد و خصوصي فني و حرفه‌اي سطح کشور ارائه مي‌شود. آموزشگاه‌هاي آزاد و خصوصي، همواره دوره‌هاي آموزشي در رشته‌ها و حرفه‌هاي متعددي برگزار مي‌کنند که هنرجويان مي‌توانند با شرکت در اين دوره‌ها و گذراندن آزمون‌هايي که توسط اين آموزشگاه‌ها برگزار مي‌شود. مدرک فني و حرفه‌اي معتبري دريافت کنند.

اين مدارک مورد تاييد سازمان فني و حرفه‌اي کشور مي‌باشد، اما بر خلاف مدارک رسمي، قابل ترجمه نيستند.

مدرک گذر مهارتي فني و حرفه‌اي: مدرک گذر مهارتي، مدرکي است که معمولا پس از شرکت در همايش و سمينارهاي کارآموزي به شرکت‌کنندگان ارائه مي‌شود. اين مدرک برخلاف مدارک مورد تاييد و رسمي، اعتبار چنداني ندارد.

دريافت مدرک بين المللي تعويض روغني در تبريز به چه نحو است؟

براي دريافت مدرک بين المللي تعويض روغني در تبريز صرفا شرکت در دوره تعويض روغني کافي نبوده و بايد در آزمون‌هاي عملي و کتبي سازمان فني و حرفه‌اي کشور نيز شرکت نمايند.

اين آزمون‌ها همه ساله به صورت ادواري و هماهنگ برگزار مي‌شود و پيش از برگزاري از طريق سامانه اطلاع رساني سازمان فني و حرفه‌اي کشور اطلاع رساني مي‌شود، تا تمام متقاضيان دريافت مدرک بين المللي تعويض روغني يا هر رشته‌ي ديگري امکان شرکت داشته باشند.

براي پيدا کردن آموزشگاه معتبر فني و حرفه‌اي تعويض روغني در تبريز، مي‌توانيد به سايت سازمان آموزشي فني و حرفه اي کشور مراجعه کرده و با وارد کردن شهر محل زندگي خود و حرفه تعويض روغني، ليست آموزشگاه‌هاي مورد تاييد در تبريز را دريافت کنيد. پس از شرکت در دوره‌هاي تعويض روغني و کسب مهارت و تخصص در اين رشته قادر به گذراندن آزمون‌هاي اين سازمان خواهيد بود.

مزاياي مدرک فني و حرفه‌ اي تعويض روغني

تعويض روغني از جمله مشاغل خدماتي محسوب مي‌شود که با توجه به افزايش روزافزون خودروها، از بازارکار بسيار خوبي برخوردار است. اما در نظر داشته باشيد که براي کسب درآمد مناسب نياز به مدرک فني و حرفه‌اي خواهيد داشت.

 به اين دليل که تعويض روغني نيز مانند ساير رشته‌هاي اتومکانيک، تبديل به حرفه‌اي تخصصي شده است. با شرکت در دوره‌ تعويض روغني در تبريز، تخصص مورد نياز را دريافت خواهيد کرد.

بنابراين مدرکي که در رشته تعويض روغني دريافت خواهيد کرد، تضمين‌کننده آينده شغلي شما مي‌باشد.

از جمله مزايايي که مدرک بين المللي تعويض روغني در تبريز به همراه دارد، مي‌توان به استفاده از آن در پروسه مهاجرت نام برد. شما مي‌توانيد با ترجمه اين مدرک و قراردادن آن در رزومه کاري خود، به کشورهاي که عضو سازمان جهاني کار هستند، مهاجرت کرده و در يکي از مراکز سرويس خودرو در اين کشورها مشغول به کار شويد.

پس از دريافت مدرک تعويض روغني در تبريز، ‌مي‌توانيد در همين شهر نيز کسب و کار مستقل خود را راه‌اندازي کنيد. به اين صورت که با استفاده از مدرک فني و حرفه‌اي تعويض روغني، اقدام به دريافت وام خود اشتغالي و جواز کسب نماييد. پس از مدتي نيز مي‌توانيد به عنوان کارگر مهارتي از سازمان تامين اجتماعي بيمه و مزاياي مربوطه را دريافت نماييد.

شرکت در کلاس های ایران ILO برای دریافت مدرک بین المللی تعویض روغنی

“ورود به شغل پر درآمد اتوسرویس با شرکت در کلاس‌های دوره آموزش تعویض روغنی و آپاراتی، بسیار ساده‌تر شده است.
اگر قصد دارید در کلاس‌های دوره تعویض روغن موتور فنی حرفه ای و یا دوره آموزش تعویض روغن گیربکس اتوماتیک شرکت کنید، توصیه می‌کنیم پیش از صرف هزینه و ثبت نام ویدئو درج شده در کنار این متن را مشاهده کنید.”

توصیه می شود توضیحات آموزشگاه معتبر فنی حرفه ای در تهران را در این زمینه مطالعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت https://iranilo.com/ مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا