جامعه و خانوادهکسب و کار ویژه

معرفی 2 مورد از بهترین هتل های مشهد از لحاظ اقتصادی

معرفی بهترین هتل های مشهد از نظر مسافران برای هر بودجه ای

شهر مشهد هر ساله پذیرای هزاران زائر داخلی و خارجی است که نیازمند اقامت در هتل یا اقامتگاه های دیگری هستند که در این شهر تاسیس شده اند. معرفی بهترین هتل های مشهد از نظر مسافران به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین اقامتگاه ممکن را برای سفر چند روزه خودتان به مشهد انتخاب کنید.

منظور ما از بهترین هتل های مشهد، صرفا گران ترین و لوکس ترین هتل های این شهر نیست بلکه هتل های سه ستاره و چهار ستاره زیادی مانند هتل آرین مشهد هم وجود دارند که خدمات قابل قبول و سرویس رسانی مطلوبی را انجام می دهند. همانطور که پیداست بهتر است به معرفی بهترین هتل های مشهد از نظر مسافران برای هر بودجه ای بپردازیم تا بتوانید انتخاب بهتر و معقول تری داشته باشید.

بهترین هتل های مشهد |رزرو هتل آپارتمان مشهد

معرفی بهترین هتل های مشهد

در همین ابتدای مقاله عنوان می کنیم که متاسفانه تحت تاثیر تبلیغات گسترده ای که برای برخی از هتل های مجلل صورت می گیرد و حتی در قالب کاربر در بخش های مختلف وارد شده و نظرات غیرواقعی را وارد می کنند، ممکن است اطلاعاتی که در مقالات مختلف به دست آورده ایم قدری با واقعیت در تضاد باشند، با این حال تمام سعی خود را به کار برده ایم تا بتوانیم بهترین هتل های مشهد از نظر مسافران برای هر بودجه را به شما معرفی کنیم.

معرفی بهترین هتل های مشهد از دیدگاه مسافران با توجه بودجه ای که برای انتخاب هتل داشته اند متفاوت است. بنابراین معرفی بهترین هتل های پنج ستاره مشهد، معرفی بهترین هتل های چهار ستاره مشهد و همچنین معرفی بهترین هتل های سه ستاره مشهد که اقتصادی تر هستند را دنبال کرده ایم. همچنین در یک مبحث جداگانه نیز به معرفی هتل های نزدیک حرم در مشهد خواهیم پرداخت که مورد توجه اغلب مسافران این شهر زیارتی است.

جهت رزو هتل آپارتمان آلتون مشهد با ما تماس بگیرید.

بهترین هتل های پنج ستاره مشهد

هتل های پنج ستاره مشهد به قدری زیاد و متنوع هستند که امکان معرفی همه آن ها در یک مقاله کوتاه وجود ندارد. پرسنل و مدیران این هتل ها سعی می کنند خدمات ارزنده ای به مسافران و مهمانان مشهد ارائه کنند چرا که در یک موقعیت رقابتی قرار دارند و جلب رضایت مهمانان به معنای افزایش سود و جذب مهمانان بیشتر است. خوشبختانه همین فضای رقابتی باعث شده است تا شیوه سرویس رسانی در اغلب هتل ها به خوبی صورت گیرد. در ادامه چند نمونه از بهترین هتل های پنج ستاره مشهد از دیدگاه مسافران را معرفی می کنیم.

هتل پنج ستاره قصر طلایی مشهد

این هتل یکی از هتل های قصر مشهد است و به عنوان لاکچری ترین هتل این شهر شناخته می شود. اگر نگران هزینه های اقامت خود در مشهد نیستید می توانید این گزینه را به عنوان مجلل ترین هتل مشهد انتخاب کنید. این هتل حتی به عنوان بزرگ ترین و لوکس ترین هتل کشور نیز شناخته می شود و علاوه بر اینکه در یک موقعیت خوب نسبت به حرم قرار دارد امکانات فوق العاده زیادی را هم در اختیار مهمانان قرار می دهد.

اغلب کسانی که هتل پنج ستاره قصر طلایی را برای اقامت انتخاب می کنند عروس و دامادها هستند که برای ماه عسل به مشهد آمده اند. همچنین اعرابی که از سایر کشورها به ایران می آیند و قصد زیارت دارند با توجه به وضعیت مالی فوق العاده شان این هتل را به عنوان اقامتگاه خود انتخاب می کنند.

هتل پنج ستاره الماس 2 مشهد

هتل الماس 2 مشهد یکی دیگر از هتل های مجلل این شهر است که اقامت در آن هزینه بالایی دارد اما کسانی که موفق به رزرو اتاق های این هتل شده اند از نحوه سرویس دهی، دکوراسیون داخلی فوق العاده زیبا و متفاوت و همچنین از امکانات بسیار خوب و مرفهی که برای مهمانان تدارک دیده بودند رضایت کامل داشته اند.

شما هم اگر می خواهید چند شب طلایی را در مشهد سپری کنید و علاوه بر زیارت حرم امام رضا در یک شهر کوچک با نمای ایرانی-اسلامی که نزدیک حرم است اقامت داشته باشید هتل پنج ستاره الماس 2 را پیشنهاد می دهیم. بله! درست متوجه شدید. هتل پنج ستاره الماس 2 به قدری مجلل و بزرگ است که لقب شهر کوچک کنار حرم را به خود اختصاص داده است.

هتل پنج ستاره و بین المللی قصر مشهد

در این بخش از معرفی بهترین هتل های مشهد از نظر مسافران به معرفی یکی دیگر از هتل های پنج ستاره این شهر می پردازیم که هتل قصر نام دارد. این هتل سابقه طولانی در پذیرایی از مهمانان مشهد داشته و یک هتل بین المللی است که به علت خدمات فوق العاده و عظمت خاصی که در طراحی آن بکار رفته است شهرت بسیار زیادی دارد. نکته مهمی که در خصوص هتل قصر وجود دارد این است که اتاق های آن دارای دیزاین های متفاوتی است؛ به عنوان مثال برخی از اتاق ها به صورت مدرن طراحی شده اند و برخی دیگر به سبک قاجار هستند.

شما می توانید در اینجا اتاق مورد علاقه خودتان را با توجه به سلیقه ای که دارید انتخاب کنید. این هتل همچنین تمام امکانات خاص و مطلوب یک هتل پنج ستاره را دارد. اگر با ماشین شخصی به مشهد سفر نمی کنید و می خواهید به سرویس های عمومی دسترسی داشته باشید این گزینه را پیشنهاد می دهیم.

بهترین هتل های چهارستاره مشهد

اقامت در هتل های پنج ستاره از عهده همه مسافران خارج است و اغلب کسانی که به شهر مقدس مشهد سفر می کنند ترجیح می دهند در هتل های چهار ستاره اقامت کنند. به همین علت لازم است تا در  این بخش از مقاله معرفی بهترین هتل های مشهد از نظر مسافران برای هر بودجه ای به معرفی هتل های ارزان تر یعنی هتل های چهار ستاره نیز بپردازیم. این هتل ها در اغلب موارد امکاناتی مشابه هتل های پنج ستاره  دارند با این تفاوت که همانند این هتل ها مجلل نیستند و طراحی شکوه مندی را ارائه نمی دهند. بنابراین به نظر می رسد یک گزینه خوب و مناسب برای کسانی باشند که قصد ندارند هزینه زیادی را جهت اقامت در هتل پرداخت کنند.

هتل چهار ستاره جواد مشهد

یکی از محبوب ترین هتل های چهار ستاره مشهد همین گزینه است که به نام فرزند امام رضا (ع) نام گذاری شده است. حتی نام این هتل به قدری نزد مسافران ارزشمند است که صرفا به همین علت تصمیم به اقامت در این هتل می گیرند. هرچند هتل جواد را به عنوان یکی از هتل های ارزان تر در مقایسه با هتل های پنج ستاره مشهد معرفی کرده ایم با این حال هزینه اقامت در این هتل از میانگین هزینه اقامت در سایر هتل های مشهد بیشتر است.

این هتل اتاق های مختلفی را طراحی کرده و در لیست خود قرار داده است. جالب است بدانید که فاصله چندانی با حرم ندارد و یکی از نزدیک ترین هتل های شهر مشهد به حرم مطهر امام رضا علیه سلام است. همچنین مدیریت هتل ادعا می کند که امکاناتی مشابه هتل های پنج ستاره ارائه می کند و رضایت مهمانان را به خوبی جلب نموده است.

هتل چهار ستاره الماس مشهد

اگر از لحاظ مالی توانایی لازم جهت اقامت در هتل الماس دو را نداشتید می توانید در هتل الماس یک اقامت نمایید که یک هتل چهار ستاره است و هرچند طراحی لوکس و لاکچری شعبه دوم خود را ندارد با این حال یکی از برترین هتل های چهار ستاره مشهد است و امکانات مطلوبی هم به مهمانان ارائه می دهد. این هتل هرچند یک هتل چهار ستاره است اما چندین کافی شاپ با سبک های مختلف دارد و همچنین چندین رستوران را تاسیس کرده است که هر کدام از آن ها یک منوی متفاوت و باب میل سلایق گوناگون دارند.

هتل الماس اگر در سایر شهرهای ایران تاسیس می شد قطعا به عنوان یک هتل پنج ستاره معرفی می گردید، اما چون فضای رقابتی زیادی میان هتل های مشهد وجود دارد باعث شده است تا این هتل با امکانات فوق العاده ای که دارد در زمره هتل های چهار ستاره قرار بگیرد.

هتل چهار ستاره مرآت مشهد

در بین هتل های چهار ستاره مشهد، هتل مرآت قیمت مناسب تری داشته و از لحاظ هزینه شباهت بیشتری به هتل های چهار ستاره در سایر شهرهای ایران دارد. اگر می خواهید در یک هتل چهار ستاره با امکانات مطلوب و هزینه مناسب اقامت داشته باشید هتل مرآت مشهد یک گزینه خوب و ایده آل است.

اتاق های این هتل از دیدگاه مسافران بسیار تمیز و مرتب بوده اند و کافی شاپ هتل نیز با یک بافت سنتی مورد علاقه اغلب مهمانان است. همچنین دو نوع رستوران مدرن و سنتی دارد که منوهای خوبی را ارائه می کنند. اقامت در هتل مرآت با سایر امکانات مورد نیاز مسافران مشهد همراه است اما بافت لوکس و مجللی ندارد و در عین سادگی شرایط یک اقامت مطلوب را برای شما فراهم می کند.

منبع:

https://hihotel.ir

دکمه بازگشت به بالا