عمومیکسب و کار ویژه

لیست بهترین بیمارستان های مشهد

بهترین بیمارستان های مشهد

مشهد همانطور که همه ما می دانیم شهر توریستی است و سالانه گردشگران زیادی به بازدید از این شهر می روند. من به عنوان کسی که در حوزه گردشگری فعالیت می کنم خواستم در مقالاتی که مینویسم لیستی از بهترین بیمارستان های مشهد در اختیار زائران قرار دهم. بیمارستان های مشهد از بهترین بیمارستان های سطح کشور و حتی سطح خاورمیانه هستند. تصمیم گرفتم که در سفر به مشهد الرضا سری به بهترین بیمارستان های مشهد بزنم و در یک مقاله تجاربم را در اختیار زائران قرار دهم.

بهترین بیمارستان های مشهد1402☀️مجله گردشگری سفرآس 24

اگر بخواهیم از بهترین بیمارستان های مشهد بگوییم لازم است بگیم مشهد بخش مهمی در بیمارستان های کل کشور به حساب می آیند و از همه افراد در ایران می‌توانند برای انجام عمل ‌های مختلف زیبایی و عمل های دیگر به بیمارستان ها مراجعه کنند. این مطالب هم میتونه جذاب باشه ! در شهر مشهد متخصصان خبره ای قرار دارند که هر کدام در زمینه های مختلفی دارای تجربه هستند در این لیست می خواهم یکی از بهترین بیمارستان های مشهد را در اختیارتان قرار دهم.

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد

بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد استان خراسان رضوی * بیمارستان امام رضا مشهد، دانشگاه علومی پزشکی * بیمارستان قائم مشهد، بیمارستان دولتی با قیمت ارزان * بیمارستان طالقانی مشهد * بیمارستان شهید کامیاب یا همان امدادی مشهد * بیمارستان امام زمان مشهد، درمانگاه خیریه در گذشته * بیمارستان و زایشگاه بنت الهدی مشهد * بیمارستان مادر مشهد بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد استان خراسان رضوی، از بهترین بیمارستان های مشهد این مطلب هم میتونه جذاب باشه !

اولین بیمارستانی که تصمیم گرفتم سری به آن بزنم، بیمارستان رضوی مشهد بود. این بیمارستان در دسته بیمارستان های فوق تخصصی مشهد قرار گرفته و از سال ۱۳۸۴ شروع به کار نموده است. توانسته است موقعیت های زیادی را کسب کند و جز مجهزترین و بهترین بیمارستان های ایران به حساب می‌آید. کادر درمان و پزشکان ماهر و متخصص در این بیمارستان مشغول به کار بودند و در دو فاز اصلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

در فاز اول بیمارستان زمینی به وسعت ۳۹ هکتار ساخته شده که نیمی از آن به فضای سبز بیمارستان تبدیل شده است. بیمارستان رضوی مشهد مهمترین خوبی که داشت این بود که این بیمارستان واحدهای اقامتی را در اختیار گردشگران و همراهان بیمار قرار می دهند و می توانند هر چند شبی که می خواهند در این اتاق اقامت کنند و در کنار مریضان شان باشد . از بخشهای مختلفی ساخته شده است مهمترین بخش هایی که در این بیمارستان محبوب است بخش قلب و بخش کودکان- نوزادان است.

تمام کسانی که در این بیمارستان کار می کند دوران تحصیلی شان را در بهترین دانشگاه‌ های کشور و خارج از کشور سپری کرده اند. بیمارستان امام رضا مشهد، دانشگاه علومی پزشکی این مطالب هم میتونه جذاب باشه ! یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین بیمارستان هایی که ساخته شده و در شمال شرق ایران است و از آن از آنجایی که من فهمیدم به عنوان بیمارستان قدیمی از ان یاد می‌کنند، چون که در سال ۱۳۱۳ تاسیس شد قابلیت‌های مختلفی دارد و پزشکان آن بسیار ماهر هستند .

بیمارستان امام رضا مشهد را در زمانهای مسمویت های شدید به شما پیشنهاد می کنم اگر در حین سفرتان به مشهد مقدس چار مسمومیت‌های دارویی غذایی یا شدید بهتر است به این بیمارستان بروید. بیمارستان قائم مشهد، بیمارستان دولتی با قیمت ارزان تصمیم گرفتم که به بیمارستان قائم هم سری بزنم. من برای جمع اوری اطلاعات برای مقاله ام راهی بیمارستان قائم مشهد شدم.

بیمارستان دولتی مشهد الرضا

بیمارستان های دولتی مشهد الرضا که جز بیمارستان های قدیمی ایران است و در سال ۱۳۳۹ قبل از انقلاب تاسیس شد. بیمارستان بسیار بزرگ بخش های مختلف به آن افزوده شده بود از 6 طبقه ساخته شده است . پذیرای شبانه‌روز از بیماران عزیز است. به راحتی می‌توان به بیمارستان رسید و جز بیمارستان‌های خوش مسیر ایران است و از خیابان احمدآباد و از خیابان کوهسنگی مشهد به راحتی می‌توانید به این بیمارستان دسترسی پیدا کنید. اگر هم دسترسی پیدا کردن به ان برای شما دشوار است می توانید از اپلیکیشن های مکان یابی استفاده کنید.

از کادر درمانی درمان بسیار خوبی برخوردار است و همه آنها پرستاران ماهر و پزشکان حاذق هستند که تمام تلاششان را برای مداوای بیماران می‌کنند بیمارستان طالقانی مشهد خاص ترین و بهترین بیمارستان های مشهد لیستی که از بهترین بیمارستان های مشهد تهیه کرده بودم نام یکی از آنها به نظرم خیلی آشنا آمد به بازدید از این بیمارستان رفتم و و این بیمارستان بیمارستان طالقانی مشهد بود. رستوران ترنم یکی از بهترین رستوران های مشهد است که در آن می‌توانید انواع غذاهای ایرانی و کباب را پیدا کنید.

در سال ۱۳۸۶ به عنوان اولین بیمارستان امداد جاده‌ای افتتاح شد این بیمارستان ۱۵۵ تخت دارد و خدمات مختلف با بهترین امکانات ارائه می شود. جراحی مغز و اعصاب درمانگاه قلب درمانگاه عمومی درمانگاه فوق تخصصی عروق در آن است. از فضای بسیار زیبایی ساخته شده است و بیمار هنگامی که به بیمارستان میرود اصلاً روحیه اش را از دست نمی دهد زیرا همه و همه به خوبی به او کمک می کنند تا مداوا شوند.

بیمارستان شهید کامیاب یا همان امدادی مشهد بیمارستان شهید کامیاب از مهمترین و بهترین بیمارستان های مشهد بود که من ترجیح دادم به این بیمارستان هم سری بزنم و از بیماران پرسنل بیمارستان سوالاتی بپرسم. مشهدی های اصیل این بیمارستان را با نام امدادی مشهد می شناسد در سال ۱۳۴۵ در زمان محمدرضا شاه این بیمارستان افتتاح شد و خدمات زیادی را برای بیماران در نظر گرفته بود. از آن زمان به بیمارستان امدادی معروف شده است این بیمارستان بنایی به بزرگی ۲۵۰۰ متر مربع دارد و از بخش های مختلف در دسترس همگان قرار می گیرد.

بیمارستان شهید کامیاب

بیمارستان شهید کامیاب مشهد از بخش های ارتوپدی فک و صورت زیبایی جراحی مغز و اعصاب چشم جراحی عمومی جراحی عروق اورژانس بستری و درمان بیماری های داخلی تشکیل شده است. این بیمارستان کلینیک های تخصصی دارد در نزدیکی حرم مطهر امام رضا علیه السلام قرار گرفته و در نزدیکی این بیمارستان هتل های یلدا مشهد سی نور قرار گرفته است که شما می توانید اگر در این بیمارستان بیماری دارید، در این هتل ها و اقامت گزینید.

بیمارستان شهید کامیاب فضایی بسیار زیبا داشت تمام اتاق‌های آن آبی آسمانی بود که روحیه بیمار خوب می شود و به آرامش می‌رسد. هیچ گونه سر و صدایی به بیمارستان نمی رسد و این بیمارستان در آرامش کامل بود. از 10 بیمار راجع به بیمارستان سوال پرسیدم و همه ان ها راضی بودند. بیمارستان امام زمان مشهد، درمانگاه خیریه یکی از بهترین بیمارستانهای مشهد که به خیریه معروف بود و نظر من را به خود جذب کرد و من تصمیم گرفتم که مدتی را به دیدن این بیمارستان قرار دهم.

این بیمارستان آدرسی سر راست دارد و روبروی بیمارستان امام رضا قرار گرفته و آدرس آن در خیابان ملک الشعرای بهار است و بیمارستان خصوصی است. بیمارستان مادر مشهد قبل از اینکه راهی مشهد مقدس شوم یکی از بیمارستانی که نامش را در رسانه ها و روزنامه ها بسیار شنیدم بیمارستان مادر مشهد بود. منظور ما از بهترین هتل ها در مشهد ، صرفا گران ترین و لوکس ترین هتل های این شهر نیست بلکه هتل های سه ستاره و چهار ستاره زیادی هم وجود دارند که خدمات قابل قبول و سرویس رسانی مطلوبی را انجام می دهند.

دکمه بازگشت به بالا