فالوورهای فیک اینستاگرام چه بلایی سر پیج تان می آورند؟

فالوور فیک بلای خانمان سوز پیج های اینستاگرامی است. تقریبا 90 درصد پیج های اینستاگرامی فالوورهای فیک دارند بدون اینکه خودشان بدانند. خیلی از این فالوورهای فیک ناخودآگاه وارد پیج های اینستاگرامی شده اند و کمترین ضرری که برای پیج ها به همراه دارند پایین آمدن نرخ تعامل فالوورها با پیج مورد نظر است. در این صورت جدید برای پیج اینستاگرام تان به صورت اورگانیک غیرممکن است!

تشخیص فالوور فیک یکی از چالش های بزرگ برای ادمین های اینستاگرامی است. چراکه فهمیدن فالوورهای فیک از واقعی خیلی وقت ها کار سختی است چون اصلا نمی توان از روی عکس یا اسم پروفایل فهمید که کدوم ها واقعی هستند و کدوم فالوورها فیک!

پس راه کار چی هست؟ چطور باید فالوورهای فیک پیج اینستاگرام خود را تشخیص بدهیم؟ ساده ترین راه این است که از سایت ها و برنامه های تشخیص فالوور فیک کمک بگیریم. دقیقا در این مقاله قصدم معرفی همین برنامه ها و سایت هاست.

اگر به دنبال بهترین برنامه تشخیص فالوور فیک حتما تا انتهای این مقاله همراه من باشید. همینطور در انتها یک ربات تشخیص فالوور فیک خوب و معتبر هم به شما معرفی خواهم کرد که خیلی سریع و بدون دردسر بتوانید فالوورهای فیک پیج تان را تشخیص دهید و آن ها را پاک کنید. در ادامه مطلب از سایت sanimata  با ما همراه باشید.

فالوور فیک چیست؟

به طور کلی فالوور فیک به اکانت هایی می گویند که مشخصات تقلبی دارند و هیچ کسی صاحب آن ها نیست! یعنی اصلا کسی با این پروفایل ها در اینستاگرام لاگین نمی کند و فعالیتی هم ندارند. صرفا یک بار ساخته شده اند و فقط با هدف فروش فالوور به کسانی که قصد دارند داده می شود.

تقریبا می توان گفت فالوورهای فیک در اکثر پیج های اینستاگرامی وجود دارند و چون هیچ فعالیتی نمی کنند اینستاگرام می تواند غیرواقعی بودن آن ها را تشخیص دهد. در این صورت است که ممکنه باعث افت شدید پیج های اینستاگرامی شود.

فالوورهای فیک اینستاگرام چه بلایی سر پیج تان می آورند؟

وجود فالوورهای فیک در پیج اینستاگرام تان باعث می شود تعامل افراد با پیج تان کاهش پیدا کند و بازخوردتان روز به روز کمتر شود. مثلا اگر قبلا ویو استوری شما 5000 تا بود شاید الان نصف شود.

دلیلش هم اینه که اینستاگرام با توجه به کل فالوورهای شما محتوا را به آن ها نشان می دهد. اگر مثلا نصف فالوورهای پیج شما فیک باشد از نصف دیگر که واقعی هستند شاید تعداد کمی محتوای شما را ببینند و با پیج تان تعامل داشته باشند.

شاید باورتان نشود اما کاهش تعامل افراد با پیج تان در ادامه باعث می شود دیگر رنگ اکسپلور را نبینید! یعنی اگر الان پست های شما وارد اکسپلور می شد و ورودی خوبی می گرفتید از این به بعد که پیج تان به فالوورهای فیک آلوده شده است دیگر پست های جدیدتان وارد اکسپلور نمی شود. این قضیه باعث می شود به تدریج قدرت پیج تان پایین بیاید و دیگر نتوانید رشد اورگانیک را تجربه کنید.

از این گذشته اگر پیج تان تعداد بالایی فالوور فیک داشته باشد اعتبارتان زیر سوال می رود! چون کاربران امروزی خیلی باهوش تر از قبل شده اند. خوب و بد را به راحتی می توانند تشخیص بدهد. مثلا با نگاه کردن به تعداد فالوورها و لایک و کامنت و ویو پست های تان می فهمند که چند درصد از فالوورهای پیج تان فیک هستند!

پیشنهاد می کنم مقاله  را حتما همین حالا بخوانید!

چرا باید سریع تر فالوورهای فیک پیج تان را شناسایی کنید؟

اینستاگرام جدیدا پیج هایی که دارای فالوور فیک زیاد هستند را شناسایی می کند و دیسیبل می کند. یعنی اگر پیج شما فالوورهای فیک زیادی داشته باشد ممکن است در خطر بسته شدن از سوی اینستاگرام قرار بگیرد!

چون ماهیت اینستاگرام این است که پیج هایی را به مردم نشان دهد که بیشتر می توانند مخاطب را در پلتفرم اینستاگرام نگه دارند. خب مسلما پیح هایی که دارای فالوور فیک هستند نمی توانند بازخورد خوبی داشته باشند. به همین دلیل اینستاگرام تصمیم گرفته تا پیج های بی خاصیت (دارای فالوور فیک زیاد) را غیرفعال و پاک کند.

اگر پیج اینستاگرام شما هم فالوورهای فیک زیادی دارد پیشنهاد می کنم از همین حالا به فکر شناسایی و حذف آن ها باشید.

تشخیص فالوور فیک اینستاگرام چگونه است؟

معمولا شناسایی و تشخیص دادن فالوورهای فیک از واقعی کمی سخت و شک بر انگیز است. چون همانطور که گفتم بعضی وقت ها از روی مشخصات پروفایل نمی توان به واقعی یا فیک بودن آن پی برد! اما در ادامه روش هایی را برای شما عنوان می کنم که از طریق آن ها بتوانید فالوورهای فیک پیج اینستاگرام خود را تشخیص دهید.

اول نام کاربری پیج را چک کنید

بررسی عکس پروفایل اینستاگرام

بیو پیج و هایلایت ها چه وضعیتی دارند؟

پست های پیج را ببینید

تعداد فالوئینگ های پیج را بررسی کنید

سایت های خارجی تشخیص فالوور فیک

برنامه تشخیص فالوور فیک برای اندروید

برنامه تشخیص فالوور فیک برای ایفون

ربات تشخیص فالوور فیک اینستاگرام.

سوالات متداول در مورد شناسایی فالوور فیک اینستاگرام

از چه برنامه ای برای شناسایی فالوور فیک استفاده کنیم؟

از سایت ها و اپلیکیشن هایی که در این مقاله معرفی شده می توانید استفاده کنید. اما اگر دنبال بهترین و سریع ترین روش هستید باید از ربات اینستاگرام شناسایی فالوور فیک استفاده کنید.

شناسایی فالوور فیک جه فایده ای برای پیجم دارد؟

با شناسایی فالوورهای فیک تان خیلی راحت تر می توانید آن ها را پاک کنید. بعد از شناسایی و حذف فالوورهای فیک نرخ تعامل در پیج تان به شدت افزایش پیدا می کند و پست هایتان خیلی سریع وارد اکسپلور می شوند.

چقدر طول می کشه تا فالوورهای فیک پیجم شناسایی شوند؟

بستگی به تعداد فالوورهای فیک پیج اینستاگرام تان و استفاده از سایت یا برنامه مورد نظر دارد. معمولا از 1 روز الی 1 هفته این کار زمان می برد.

آیا استفاده از سایت های خارجی برای شناسایی فالوور فیک کار خوبی است؟

پیشنهاد می کنم از برنامه های ایرانی شناسایی فالوور فیک استفاده کنید. چون سایت های خارجی رایگان هستند احتمال مواجه شدن مشکل برای پیج تان وجود دارد.

اگر از ربات تشخیص و حذف فالوور فیک استفاده کنیم پیج مان غیرفعال نمی شود؟

خیر اگر از ربات ایرانی اینبو برای اینکار استفاده کنید مشکلی برای پیج تان پیش نمی آید. چون طبق آخرین الگوریتم های اینستاگرام آپدیت شده است و خطری پیج شما را تهدید نمی کند!

سریع ترین و راحت ترین راه برای شناسایی فالوور فیک چیست؟

راحت ترین و سریع ترین راه برای شناسایی و حذف فالوور فیک اینستاگرام استفاده از ربات اینبو است. اگر دوست دارید سریعتر از شر فالوورهای فیک پیج تان خلاص شوید همین حالا از این ربات استفاده کنید.

جمع بندی و سخن آخربه گزارش بازار، وجود فالوورهای فیک در پیج های اینستاگرامی جدیدا باعث افت امتیاز پیج می شود و شانس حضور در اکسپلور و افزایش فالوور واقعی و هدفمند را از پیج می گیرد! شناسایی فالوورهای فیک در پیج های اینستاگرامی کار ساده ای نیست خصوصا موقعی که تعداد فالوورهای پیج خیلی زیاد باشد.

جدا از شناسایی، حذف شان هم سخت و زمان بر است. یعنی به هیچ وجه نمی توان به صورت دستی این کار را انجام داد چون تایم زیادی را از ادمین پیج می گیرد. خب راه کار چیست؟ چطور باید فالوورهای فیک پیج مان را شناسایی و حذف کنیم؟

ما در این مطلب قصد داریم برنامه حذف دسته جمعی فالوور فیک اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا خیلی راحت و سریع بتوانید فالوورهای فیک پیج تان را شناسایی کنید و برای همیشه از دستشان راحت شوید. پس پیشنهاد می کنیم در این آموزش همراه ما باشید.

آشنایی با فالوورهای فیک یا روح در اینستاگرام

در اینستاگرام فالوورهای روح کاربران جعلی یا غیر فعالی هستند که هیچ یک از محتوایی که شما ایجاد می کنید را به اشتراک نمی گذارند. در واقع هیچ ری اکشنی نسبت به شما ندارند! این همان ارسال هرزنامه و نظرات برای سایر کاربران است.

شناسایی اکثر حساب های جعلی در اینستاگرام کار آسانی است. آنها معمولا حروف بی معنی دارند یا اغلب با اعداد شروع می شوند. وقتی به پروفایل شان نگاه می کنید، معمولا تعداد بسیار کمی از فالوورها را مشاهده می کنید، اما آنها معمولا تعداد زیادی اکانت را دنبال می کنند. خیلی جالب است!

البته این موارد تنها دلایل فیک بودنشان نیست. محتوای آنها معمولاً کیفیت پایینی دارد یا ظاهرا از حساب های هک شده هستند.

هر اکانتی که صرفاً برای افزایش تعداد یا انتشار اسپم ها ایجاد شود، خبر بدی است و اگر می خواهید از حساب خود برای کار با برندهای معتبر استفاده کنید، بدون آنها بهتر است. در حقیقت شما باید از افزایش فالوورهای روح و فیک در پیج تان جلوگیری کنید.

فالوور فیک چطور پیج اینستاگرام تان را نابود می کند؟

الگوریتم اینستاگرام برای اندازه گیری میزان تعامل صفحات برای محتوای خوب طراحی شده است. هرچه میزان تعامل صفحه شما بیشتر باشد، اینستاگرام از صفحه شما بیشتر حمایت می کند، زیرا می داند که باعث شده مردم بیشتر در اینستاگرام بمانند! بنابراین، به همین دلیل است که صفحات بیشتری را به شما در اکسپلور نشان می دهد تا فالوور بیشتری جذب کنید.

حال اگر صفحه شما فالوورهای فیک داشته باشد، میزان تعامل صفحه شما کاهش می یابد و این منجر به افت شدید تعامل در پیج تان می شود. پست های شما دیگر به اکسپلور و هشتگ ها نمی روند و صفحه شما به تدریج مسدود می شود. این همان بلایی است که فالوورهای فیک و غیرفعال سر پیج های مطرح اینستاگرام می آورند.

تشخیص دادن و پاک کردن فالوورهای فیک چگونه است؟

شناسایی و حذف فالوورهای جعلی در اینستاگرام کار ساده ای نیست! زیرا زمان زیادی می برد و شناسایی پروفایل های جعلی دشوار است. این به این دلیل است که بسیاری از اکانت های واقعی اینستاگرام بدون عکس هستند و درست مانند صفحات جعلی هستند، اما در عین حال واقعی هستند.

به طور کلی از عکس پروفایل، نام کاربری، تعداد فالوورها و نوشته های داخل بیوگرافی و … می توانید ببینید اکانت های اینستاگرام واقعی هستند یا جعلی. البته بررسی دستی چنین مواردی دشوار است.

پس از شناسایی فالوورهای جعلی، برای حذف دستی آنها، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید. البته توجه داشته باشید که حذف فالوور فقط از طریق اپلیکیشن اینستاگرام امکان پذیر است و در نسخه تحت وب نمی توانید این کار را انجام دهید.

برای اینکار ابتدا وارد پیج تان شوید سپس روی گزینه Followers کلیک کنید. در این قسمت کل فالوورهای خود را مشاهده خواهید کرد. هر کدام که فکر کردید فیک است را با زدن روی دکمه remove در کنار پروفایل مورد نظر می توانید پاک کنید. با این روش دیگر جزو فالوورهای شما نخواهد بود.

آیا باید از برنامه حذف فالوور فیک اینستاگرام استفاده کنیم؟

از هر برنامه و سایتی نباید برای این کار استفاده کنید چون ریسک بالایی دارد. احتمال اینکه پیج تان را برای همیشه از دست بدهید وجود دارد. چون خیلی از این برنامه ها با الگوریتم های جدید اینستاگرام سازگار نیستند و ممکن است با فعالیت غیر طبیعی شان باعث مسدود شدن پیج تان شود.

اما در ادامه دو برنامه و ربات اینستاگرام به شما معرفی خواهیم کرد که توسط ما و کاربران زیادی تست شده است و جواب می دهد. با خیال راحت می توانید استفاده کنید بدون اینکه مشکلی برای پیج تان پیش بیاید.

بهترین روش حذف دسته جمعی فالوورهای فیک اینستاگرام

ربات حذف دسته جمعی فالوور فیک اینستاگرام

در این قسمت قصد دارم یک اپلیکیشن ایرانی را برای حذف فالوور به شما معرفی کنم. خیلی خوبه که از برنامه های ایرانی استفاده کنیم چون هم پشتیبانی خوبی دارند و هم قابل اعتماد هستند. ربات اینو یکی از بهترین ربات های اینستاگرام با قابلیت تشخیص و حذف فالوور فیک است.

با استفاده از این ربات می توانید فالوورهای فیک پیج تان را به صورت دسته جمعی پاک کنید و خیلی سریع نرخ تعامل پیج تان را به حالت اولیه بر گردانید. اگر به هر دلیلی فرصت شناسایی و پاک کردن فالوورهای فیک پیج تان را ندارید ما به شما استفاده از این ربات را پیشنهاد می کنیم که تا الان بیش از ۳۰ هزار نفر ازش استفاده کرده اند و رضایت کامل را داشته اند.

جمع بندی و نتیجه گیری

این مطلب آموزشی سعی کردیم بهترین روش شناسایی و حذف فالوورهای اینستاگرام را به شما بگوییم. اگر واقعا به دنبال حذف دسته جمعی فالوورهای فیک پیج تان هستید پیشنهاد می کنیم از ربات اینو استفاده کنید. این ربات بهترین ربات اینستاگرام برای حذف فالوورهای فیک پیج برای همیشه است. ممنون از اینکه افتخار دادید تا آخر این مطلب همراه ما بودید. امیدواریم برای شما مفید بوده باشد.

دکمه بازگشت به بالا