جامعه و خانوادهکسب و کار ویژه

کابینت قهوه ای با چه رنگی ست میشه؟ رنگ دستگیره برای کابینت قهوه ای

کابینت ام دی اف قهوه ای- با چه رنگی ست کنیم؟

کابینت ام دی اف قهوه ای محبوب ترین و پرکاربردترین رنگ کابینت در کشور ایران می باشد. از این رو اگر شما نیز قصد دارید از کابینت ام دی اف قهوه ای با دستگیره کابینت چوبی در آشپزخانه ی خود استفاده کنید بهتر است بدانید با چه رنگی ست میشود و اینکه رنگ دیوارهای آشپرخانه را چه رنگی انتخاب کنید؟ کابینت قهوه ای طلایی، کابینت قهوه ای آبی، کابینت کرم قهوه ای یا کابینت قهوه ای فیزوه ای ؟

بهترین دستگیره کابینت |جدیدترین دستگیره کابینت‬‎

مزایا و معایب کابینت ام دی اف قهوه ای:

کابینت ام دی اف قهوه ای رنگ، مزایای زیادی دارند. این کابینت ها به راحتی با دیگر عناصر منزل و دکوراسیون آشپزخانه  ترکیب می شوند. تمیز نگه داشتن کابینت ام دی اف قهوه ای رنگ آسان است و هزینه ی ساخت آن نیز پایین می باشد.از این رو کابینت ام دی اف در بین عموم محبوب شده اند.این کابینت ها در مقابل کثیفی و گرد و خاک مقاومت بالایی دارد و برای خانواده هایی با بچه های فعال و پر تردد، یک انتخاب بسیار عالی است. اما این کابینت ها معایبی نیز دارند. از معایب آن میتوان به نگرانی دارندگان این کابینت ها اشاره کرد.

همیشه این سوال برای دارنگان کابینت ام دی اف قهوه ای وجود دارد که چگونه حالت سردی و خسته کنندگی را از آشپزخانه ی خود بیرون کنند؟ آن ها می گویند با تمام مزایایی که این کابینت ها دارند این رنگ به عنوان یک رنگ خسته کننده و ملال آور در بین عموم شناخته شده است برای از بین بردن چنین حالتی در آشپرخانه باید به نکات مهمی توجه کرد که با اجرای آن می توانید کابینت ام دی اف قهوه ای خسته کننده را به کابینت های مدرن و شیک با دستگیره تک پیچ تبدیل نمایید.

نکته ی اول:

فضای آشپزخانه را روشن طراحی کنید. یک کابینت قهوه ای تیره، در فضایی احاطه شده با لوازم تیره تر، نمای کلی را خسته کننده خواهد کرد. برای دستیابی به فضای روشن، دیوارها را با یک رنگ خنثی کم رنگ، رنگ آمیزی نمایید.شما می توانید لوازم جانبی آشپرخانه ی خود را مانند صندلی ها کمرنگ انتخاب کنید. ایجاد تعادل و هماهنگی بین رنگ روشن و تیره نمای آشپزخانه ی شما را لوکس خواهد کرد. استفاده از سقف روشن و تراشکاری شده و دستگیره تاپ ساید نیز در روشن و درخشان تر کردن فضای آشپرخانه، نقش پر اهمیتی دارد.

کابینت ام دی اف قهوه ی را با چه رنگ هایی ست کنیم؟

در قسمت قبل گفتیم که می توان کابینت ام دی اف قهوه ای را با دیگر لوازم منزل به راحتی ست کرد. اما وجود هماهنگی در بین رنگ ها بسیار پر اهمیت است. در این بخش به ترکیب رنگ کابینت ام دی اف قهوه ای و نکات مهم برای داشتن این کابینت اشاره می کنیم.

رنگ ست با کابینت قهوه ای سوخته :

از رنگ های گرم استفاده کنید. رنگ قهوه ای، یک رنگ خنثی با تناژ گرم است،از این رو برای ست کردن کابینتها می توانید از رنگ های گرم دیگر استفاده کنید.رنگ های پائیزی مانند: قرمز آتشی، زرد خردلی، یا کرم ، نیز برای ترکیب شدن با کابینت ام دی اف قهوه ای، انتخاب خوبی خواهند بود.

شما می توانید از رنگ پرتغالی در کل آشپزخانه، استفاده کنید تا از ظاهری یکدست، جلوگیری شود.

کابینت های قهوه ای، به سادگی  با رنگ نارنجی ترکیب شده و ظاهری پرانرژی به آن می بخشد. این حس شور و سرزندگی به دلیل دلیل این است که رنگ نارنجی با قهوه ای، دارای یک رابطه رنگی بوده که در دایره ی رنگ نیز شاهد آن هستیم. رنگ نارنجی شور و شوق را در فضای آشپزخانه برای ساکنین منزل ایجاد خواهد کرد.

کابینت ام دی اف قهوه ای آبی

فضا گرم آشپزخانه را کمی خنک کنید و تضاد زیبایی ایجاد نمایید. رنگ قهوه ای با رنگ آبی و سبز که حس طراوت و شادابی را القا می کنند، یکی از بهترین ترکیب رنگ های امروزی و جدید آشپزخانه هستند. از لوازم آشپزخانه و صندلی های رنگارنگ در تن خنک کننده با طیف های آبی و سبز برای آشپزخانه ی قهوه ای خود استفاده کنید.با رنگ آمیزی دیوارهای و استفاده از رنگ هایی هماهنگ با کابینت ، فضای آشپزخانه را دگرگون کنید. از قدرت مغایرت و کنتراست بین تیره و روشن، با سقف ها و دیواره های ابی کمرنگ استفاده کنید. کابینت قهوه ای، ظاهری بسیار دنج و هم چنین مطابق با مد روز دارند، و هنگامی که با رنگ های تازه وسرد کنتراست شوند، ظاهری بسیار جذاب و پرطراوت، به فضای آشپزخانه ی شما خواهند داد.

کابینت ام دی اف قهوه ای و مشکی:

از کابینت قهوه ای خود، برای ترکیب یک طیف از رنگ های تیره، استفاده کنید. شما می توانید رنگ سیاه و قهوه ای، را به طور فوق العاده ای با هم ترکیب کنید. سپس لوازم و چراغ های طلایی را برای حفظ تعادل رنگی اضافه کنید.

کابینت ام دی اف قهوه ای طلایی :

ترکیب رنگ قهوه ای و طلایی از مدرن ترین ترکیب رنگ های کابینت به شمار می رود. رنگ های فرعی مورد نیاز خود را در دستگیره های کابینت، چراغ های آویز و یراق آلات کابینت قهوه ای ام دی اف بکار ببرید.

 از چراغ های بیشتری استفاده کنید تا در اطراف نور زیادی داشته باشیم و از ملزومات فلزی طلایی رنگ، در اطراف کابینت خود استفاده کنید. رنگ طلایی با رنگ قهوه ای فوق العاده خواهد شد. استفاده از رنگ هایی که کمتر درآشپزخانه های ایرانی استفاده می شود ، فضای خانه را تازه و پرنشاط می کند. در این میان استفاده از نظریه رنگ ها، برای کسانی که خواستار کابینت های مدرن هستند وجود دارد، اما در برخی اوقات نیز سرپیچی از قوانین سبب آزادسازی فضایی پرانرژی خواهد شد. استفاده از رنگ های پر انرژی به میزان کم در کابینتها ذوق وسلیقه ی شما را به نمایش خواهند گذاشت.

کابنیت ام دی اف قهوه ای با رنگ های خنثی:

بکارگیری رنگ های خنثی همچون  کرم، برنز و بژ، سفید قطعا هنوز در کنار آشپزخانه ی شما جای دارند ظرافت و زیبایی این رنگ ها همواره مطابق میل و سلیقه ی همه ی افراد خانواده می باشد. ارزش این رنگ ها در آرامشی و سنگینی است که در جو منزل ایجاد می کنند.

طراحی کابینت ام دی اف قهوه ای:

کابینت های قهوه ای این امکان را به شما می دهند که از هر طرحی برای سفارش آن استقاده کنید. شما می توانید هم از سبک های مدرن و امروزی و هم سبک های قدیمی برای طراحی کابینت های قهوه ای خود استفاده کنید. این رنگ به هیچ عنوان شما را در طراحی محدود نخواهد کرد.

مدل کابینت قهوه ای با جدیدترین طرح های مد سال

رنگ قهوه ای از انواع رنگ های گرم است و این رنگ زیبا به سادگی با سایر رنگ ها ترکیب می شود از این رو اغلب افراد تمایل دارند برای ایجاد دکوراسیونی شیک و بی نظیر در فضای آشپزخانه منزل خود رنگ کابینت ها را از بین طیف های تیره و روشن رنگ قهوه ای انتخاب نمایند. در ادامه توجه شما را به 33 مدل کابینت قهوه ای برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ جلب می کنیم که امیدواریم این مدل کابینت ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل های کابینت آشپزخانه قهوه ای

کابینت ها به رنگ قهوه ای سادگی و زیبایی خاصی دارند و این مدل کابینت ها برای آشپزخانه ها با فضای بزرگ انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند همچنین رنگ قهوه ای را می توانید با سایر رنگ ها نظیر سفید و کرم و زرد و … به راحتی ترکیب کنید و دکوراسیونی بی نظیر را در فضای آشپزخانه منزل تان ایجاد نمایید.

کابینت ها به رنگ قهوه ای روشن برای آشپزخانه ها با فضای کوچک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و اگر شما تمایل دارید در فضای آشپزخانه های کوچک از این رنگ کابینت استفاده نمایید بهتر است در فضای آشپزخانه نورپردازی مناسبی را طراحی نمایید.

مدل کابینت قهوه ای در انواع طرح و جنس های مختلف نظیر کابینت هایگلاس و کابینت ام دی اف و کابینت چوبی موجود هستند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع، کابینت شیک و زیبایی را برای نصب کردن در فضای آشپزخانه تان انتخاب نمایید. کابینت های قهوه ای همچنین در انواع طیف های مختلف نظیر قهوه ای سوخته و قهوه ای گردویی و قهوه ای فندقی و … موجود هستند که کابینت ها با رنگ قهوه ای سوخته برای آشپزخانه های پرنور و بزرگ مناسب می باشند.

کابینت ها با رنگ قهوه ای گردویی برای آشپزخانه ها با فضای مدرن انتخابی مناسب محسوب می شوند و شما می توانید با نصب این مدل کابینت ها در آشپزخانه منزل تان فضای دلچسبی را ایجاد نمایید همچنین کابینت های قهوه ای فندقی در فضای آشپزخانه گرما و صمیمت خاصی را ایجاد می کنند و این مدل کابینت ها برای دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک انتخابی مناسب محسوب می شوند.

دکمه بازگشت به بالا