عمومیکسب و کار ویژه

this device is locked حل مشکل

سرویس ویژه شرکت شیائومی ، شیائومی اکانت میباشد(Mi Account) که بیشتر برای استفاده از خدمات فروشگاه شیائومی، فروشگاه تم، فضای ابری شیائومی و…. میباشد که برای استفاده از این خدمات باید حتما یک حساب شیائومی فعال بر روی گوشی خود داشته باشید و زمانی که گوشی موبایل را به دلایلی همچون فراموش کردن رمز گوشی و یا ویروسی شدن گوشی و در نتیجه بازنشانی کارخانه کردن گوشی در صورتی که می اکانت فعال باشد باعث قفل شدن اکانت شیائومی میشود و اطلاعات Mi Account را از شما درخواست میکند (نام کاربری و رمز) و بدون وارد کردن این اطلاعات شما اجازه ورود به منو گوشی را ندارید و حتما باید اطلاعات را وارد کنید.

تفاوت گلس فنی ال سی دی موبایل و تاچ السیدی کامل

همچنین برای حل این مشکل راه حل هایی ارائه میکنیم که یا به حذف اکانت شیائومی و یا به بازیابی رمز اکانت منجر میشود. برای بازیابی قفل شدن اکانت شیائومی با ما در این مقاله از وب سایت تعمیرات موبایل موبوسرویس همراه باشید.

This device is locked حل مشکل |از بین بردن قفل mi account

گشودن قفل پس از بازیابی به تنظیمات کارخانه شیائومی

قفل شدن گوشی شیائومی بعد از ریست فکتوری

با روش های خاص و ترفند های مختلف میشود که رمز اکانت را بازیابی کرد و به همچنین به مدل گوشی بستگی دارد و بعد از بازیابی رمز می اکانت میتوان به اطلاعات داخل گوشی دسترسی پیدا کرد همچین در اکثر مدل های گوشی شیائومی برای بازیابی رمز عبور اکانت شیائومی از یک روش بازیابی استفاده میشود و در اکثر مواقع برای همه این مدل ها جواب میدهد.

برداشتن قفل شیائومی بدون پاک شدن اطلاعات گوشی

قفل شدن اکانت شیائومی در چندین صورت امکان ظاهر شدن دارد به عنوان مثال اگر گوشی موبایل خود را فلش کرده ایید یا بازنشانی کارخانه انجام داده اید اطلاعات گوشی را پاک کرده ایید و دیگر راه بازگشتی ندارد ک فقط قفل اکانت شیائومی برای ورود به منوی گوشی میباشد اما اگر گوشی ریستارت شده و یا گوشی شیائومی را بروزرسانی کرده اید و پس از بروزرسانی قفل می اکانت ظاهر شده است موبایل شما بدون حذف شدن اطلاعات قفل اکانت شیائومی آن برداشته میشود و اطلاعات حذف نمیشود.

نحوه ورود به اکانت شیائومی چگونه است؟

نحوه وارد شدن به اکانت شیائومی در گوش های موبایل بسیار ساده است به گونه ایی که ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شده و سپس روی گزینه Mi Account کلیک کنید و وارد اکانت خود شوید.

نحوه حذف Mi Account از داخل تنظیمات گوشی

برای حذف کردن اکانت شیائومی گوشی خود میتوانید در داخل تنظیمانت در قسمت Mi Account یا اکانت Mi وارد حساب اکانت شیائومی خود شوید و گزینه Sign Out را بزنید و بعد از وارد کردن رمز شما از حساب می اکانت خود خارج میشوید.

حال اگر به تنظیمات گوشی خود دسترسی ندارید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین مرکز تعمیرات موبایل و تبلت در ایران

قفل شدن شیائومی بعد از ریست

حذف اکانت شیائومی بعد از ریست فکتوری

نشانه های قفل شدن اکانت شیائومی به چه صورت است؟

نشانه قفل شدن می اکانت در تمام مدل های گوشی شیائومی به یک صورت است که یک صفحه ثابت و یک قفل روی صفحه میباشد که اطلاعاتی همچون رمز و یوزرنیم را میخواهد.

آیا میتوان قفل می اکانت تمامی مدل های گوشی شیائومی را بازیابی و یا حذف کرد؟

تمامی مدل های گوشی شیائومی یک روش برای بازکردن قفل شدن اکانت شیائومی دارندکه مراحل طی شده طبق تجربه یکسان است. همچنین در زیر مدل های تست شده را نام‌برده اییم که روش گفته شده در پایین برای تمامی این مدل ها جواب مثبت داده است و روی ۹۰ درصد مابقی مدل های گوشی عملکرد درستی داشته است. مدل هایی همچون شیائومی نوت8/ شیائومی نوت8 پرو/ شیائومی نوت9 پرو/ شیائومی نوت9/ شیائومی پوکوx3 / شیائومی می مکس2/ شیائومی ردمی 1s / شیائومی می 5s پلاس/ شیائومی می5s/ شیائومی ردمی 5a/ با یک صورت بازنشانی قفل اکانت شیائومی انجام میشود.

همچنین اگر رمز می اکانت خود را فراموش کرده اید و بعد از ریست کردن قفل اکانت شیائومی روی گوشی امده و امکان بازنشانی به شیوه های همچون با استفاده از ایمیل را ندارید بهتر است که از روش های نرم افزاری و با استفاده از نرم افزار های خاص قفلmi Account خود را باز کنید.

This device is locked حل مشکل |از بین بردن قفل mi account

قفل شدن گوشی شیائومی بعد از ریست

بازیابی قفل اکانت شیائومی و دانلود فایل های مورد نیاز

ابتدا با استفاده از یک سیستم(کامپیوتر یا لپ تاپ) بر اساس مدل گوشی موبایل خود اقدام به دانلود فایل The Fast Boot Rom.Zip کنید سپس بعد از دانلود فایل میبایست Mi Flash Tool را روی کامپیوتر خود نصب کنید و بعد از دانلود فایل The Fast Boot که گفته شده را از حالت Zip خارج کنید.

بعد از کامل شدن نصب و خارج کردن فایل از حالت فشرده گوشی موبایل خود را به یک کابل USB وصل کنید سپس بصورت همزمان کلید های پاور و ولوم پایین را نگه دارید سپس پنجره بوت مود گوشی ظاهر میشود و گوشی به حالت بوت مود فعال میشود سپس برای بازیابی قفل اکانت شیائومی باید برنامه گفته شده را (Mi Flash Tool) را باز کنید. سپس در پنجره باز شده روی مرورگر (Browse) را کلیک کنید و به پوشه ایی که فایل گفته شده را اکسترکت کرده ایی رفته و پوشه عکس (Image Folder) را انتخاب کنید.

سپس در گوشه سمت چپ برنامه که یک دکمه ایی است که فلش سمت پایین در آن قرار دارد کلیک کنید و گزینه Advanced را انتخاب کنید سپس کل فایل های Bach را نسانه گذاری کنید و در اخر اوکی را کلیک کنید و دکمه رفرش را بزنید تا چک کنید که گوشی به برنامه وصل شده است یا نه بعد از بررسی و مطمعن شدن از صحت وصل شدن گوشی به برنامه دکمه فلش(Flash) را انتخاب کنید تا بازیابی قفل اکانت شیائومی انجام شود.

پس از انجام تمام مراحل کابل را از گوشی جدا کرده و منتطر بمانید تا گوشی راه اندازی شود همچنین بعداز اتمام راه اندازی یا همان بوت شدن به صفحه منو شیائومی مواجه میشوید و باید گوشی را فعال سازی اطلاعات و شخصی سازی گوشی را انجام دهید.

منبع : قفل شدن اکانت شیائومی

دکمه بازگشت به بالا