عمومیکسب و کار ویژه

سفارش قطعات بتنی پیش ساخته

مراحل ساخت قطعات بتنی پیش ساخته

امروزه قطعات بتنی پیش ساخته، یکی از پرکاربرد ترین مصالح در ساخت و ساز می باشد. ساخت قطعات بتنی پیش ساخته مراحل بسیار مختلفی دارد که بی دقتی در هر یک از مراحل تولید سبب زیر سوال رفتن تمام مراحل تولید می شود و می تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد، پس بدانید که در ساخت این قطعات باید نهایت دقت و درایت به کار برده شود تا محصول در حال ساخت بهترین کیفیت را داشته باشد و مطابق با اصول مهندسی ساخته شود.

از جمله کار هایی که برای تولید هر یک از قطعه های آماده و پیش ساخته باید انجام شود شامل آماده سازی قالب ها، فولاد گذاری و بتن ریزی و عمل آوری می باشد. هنگام تولید قطعات بتنی پیش ساخته برای سریع تر گرفتن و سخت شدن بتن ریخته شده درون قالب ها از حرارت، رطوبت، فشار و یا ترکیبی از آن ها استفاده می شود. هدف از عمل آوری قطعات بتنی، جلوگیری از هدر رفتن رطوبت بتن در مرحله هیدراسیون می باشد. امروزه استفاده از قطعات بتنی پیش ساخته باعث صرفه جویی در زمان، بالابردن دقت و سرعت اجرای کار و هم چنین حفظ سرمایه شما می شود.

شرکت روزبه شن، تمامی قطعات پیش ساخته بتنی را با بهره گیری از دانش روز و کادر متخصص و هم چنین با رعایت اصول فنی با کیفیت و مقاومت بالا تولید می کند. شرکت روزبه شن انواع قطعات بتنی از جمله دیوار پیش ساخته بتنی، نیوجرسی بتنی، دال های بتنی، باکس های بتنی، دال بتنی پیش تنیده هالوکور و غیره را مطابق با استاندارد های روز دنیا در ابعاد و اندازه های مختلف تولید می کند. اگر شما هم در حال ساخت و ساز هستید و به انواع قطعات پیش ساخته بتنی نیاز دارید می توانید قطعات مورد نیاز خود را به شرکت روزبه شن سفارش دهید و قطعات با کیفیت خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا