عمومیکسب و کار ویژه

روش های جذب فالوور در سال ۲۰۲۲

اینستاگرام چند سالی است که به عنوان یک شبکه اجتماعی در اینترنت فعالیت دارد. در طول این مدت کاربران بسیاری به این شبکه اجتماعی اضافه شده اند و در آن فعالیت دارند. داشتن فالوور در اینستاگرام یک مزیت بزرگ می باشد و هر اندازه که تعداد فالوورها بیشتر باشد، برای پیج بهتر است.‌ روش های گوناگونی برای جذب فالوور وجود دارد که توسط کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. این روش ها میزان اثر گذاری یکسانی ندارند و باید بهترین روش در این راستا به کار برده شود. در این مطلب به بررسی روش های جذب و افزایش فالوور در سال ۲۰۲۲ می پردازیم پس با ما همراه باشید.

اهمیت جذب فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام فضای بسیار گسترده ای دارد و کاربران بسیاری در این فضا مشغول به فعالیت هستند. اگر می خواهید در اینستاگرام دیده شوید پس باید دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید. افزایش فالوور در اینستاگرام بازدید از پیج شما را افزایش می دهد. بدین شکل پست ها و استوری های منتشر شده توسط شما بیشتر دیده می شوند. این موضوع منجر به معروف شدن شما در اینستاگرام و دنیای واقعی خواهد شد. جذب فالوور در بستر اینستاگرام بر میزان اعتبار پیج شما افزوده و اعتماد کاربران را بیشتر می کند.

از این روش شما می توانید مشتریان بسیاری داشته باشید و محصولات و خدمات خود را به آنها عرضه کنید. با این کار فروش بیشتری داشته و درآمد خوبی کسب می نمایید. پیج هایی که در اینستاگرام به تازگی شروع به کار کرده اند می توانند با جذب و افزایش فالوور تعداد دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهند. بدین شکل از سوی اینستاگرام به عنوان یک پیج محبوب دیده شده و کمتر مورد محدودیت قرار می گیرند.

روش های طلایی جذب فالوور در سال ۲۰۲۲

برای افزایش فالوور روش های گوناگونی وجود دارد. به کار بردن هر یک از این روش ها برای بالا بردن تعداد فالوورها مناسب است. شما می توانید از بهترین روش جذب فالوور به همراه دیگر روش ها استفاده کنید تا نتیجه بهتری کسب نمایید.

۱- خرید فالوور اینستاگرام

یکی از روش هایی که اخیرا مورد توجه پیج های اینستاگرامی قرار گرفته است، خرید فالوور می باشد. از این طریق فالوورهای اضافه شده به پیج باعث کسب اعتبار، جلب اعتماد، محبوبیت پیج، فروش بیشتر، رفع محدودیت ها و رفتن پست ها به اکسپلور می شوند. پیج هایی که فالوور با کیفیت از parsfollowers.com تهیه کرده اند، از پیشرفت و ارتقای پیج خود رضایت دارند.

۲- تولید محتوا مستمر

تولید محتوا یکی دیگر از روش های جذب و افزایش فالوور است. شما باید در پیج خود محتوا منتشر کنید تا کاربران با دریافت اطلاعات و دیدن محصولات، پیج شما را دنبال کرده و پست ها را لایک کنند. اگر تولید محتوا انجام نشود، جذب فالوور را به دنبال نخواهد داشت. این موضوع باعث می شود که حتی فالوورهای خریداری شده نیز ریزش داشته باشند.

۳- درج کپشن در پست

اگر تولید محتوا بدون هیچ کپشنی انجام شود، مخاطب را با خود همراه نمی کند. این موضوع لایک و کامنت ها را نیز کاهش خواهد داد. با درج کپشن می توانید کاربران را با محتوا همراه کرده و با دعوت به اقدام از آنها بخواهید که پیج را دنبال کرده و یا لایک و کامنت انجام دهند. از این روش جذب فالوور انجام شده و تعداد دنبال کنندگان پیج افزایش می یابد.

۴- برگزاری مسابقه

کاربران اینستاگرام از اتفاقات هیجان انگیز خوششان می آید. این افراد از مسابقات اینستاگرامی استقبال کرده و برای بردن جایزه تلاش می کنند. می توانید برای مسابقه در پیج خود شرایط خاصی را تعیین کنید تا کاربران با انجام دادن آن در مسابقه شرکت داده شوند. یکی از این شرایط می تواند فالو کردن پیج باشد. بدین شکل کاربران پیج شما را فالو کرده و تعداد فالوورها افزایش می یابد.

۵- تعامل سازنده با سایر پیج ها

پس از خرید بهترین و با کیفیت ترین فالوورها از  parsfollowers.com می توانید تعامل های پیج خود را ارتقا دهید. شما از این پس باید با سایر پیج های مرتبط و مکمل با زمینه خود، در تعامل باشید. از این طریق می توانید با جذب و افزایش فالوور تعداد دنبال کنندگان پیج را افزایش دهید. تعامل سازنده نرخ درگیری پیج را افزایش داده و از نظر الگوریتم اینستاگرام، سطح پیج را بالا می برد.

۶- انتشار ریلز اینستاگرام

برای جذب فالوور می توانید از ریلز اینستاگرام هم استفاده کنید. این بخش پر طرفدار اینستاگرام، بازدید بسیار زیادی دارد و می تواند منجر به ارتقای فالوورهای شما شود‌. سعی کنید جذاب ترین کلیپ های مرتبط با پیج خود را از این راه در پیج قرار دهید. از یک زمان تکراری برای انتشار ریلز استفاده نکنید و هیچوقت تمام پست های پیج را به صورت ریلز منتشر ننمایید.

۷- استفاده از هشتگ های مرتبط

زمانی که کاربری یک هشتگ را در اینستاگرام سرچ می کند یعنی به دنبال محتوای همان موضوع می باشد. حال اگر شما برای جذب و افزایش فالوور از هشتگ های مرتبط با پیج خود استفاده کنید، می توانید تعداد فالوور بسیاری را جذب کنید. اگر از هشتگ های غیر مرتبط استفاده کنید دیگر نتیجه دلخواه را بدست نمی آورید.

۸- داشتن استوری روزانه

یک پیج زنده باید محتوا داشته باشد و اگر شما در پیج خود هیچ محتوایی را منتشر نکنید به عنوان پیج مرده شناخته خواهید شد. کاربرانی که برای اولین بار به پیج شما می آیند با دیدن استوری آن را چک می کنند. اگر استوری مفید و جذابی داشته باشید پیج شما را حتما فالو خواهند کرد. می توانید برای استوری ها سناریو نویسی انجام دهید تا بازخورد بهتری داشته و جذب و  افزایش فالوور فوق العاده ای داشته باشید.

۹- پاسخگویی در دایرکت و کامنت

طبق مطالب مفید درج شده در سایت parsfollowers.com پاسخگویی در دایرکت و کامنت بسیار حائز اهمیت است. گاهی فردی بدون اینکه پیج شما را دنبال کند، در دایرکت و یا کامنت ها سوالی می پرسد. هر اندازه که با لحن و کلمات مناسب به وی پاسخ دهید می توانید او را به سمت پیج خود جذب نمایید.

به طور مثال زمانی که کاربری در مورد قیمت یک روسری در زیر پست می پرسد، اطلاعات لازم را به وی ارائه دهید تا سردرگم نشود. این کاربرها زمانی که پاسخگویی شما را می بینند، پیج را دنبال خواهند کرد. پس جذب فالوور از این روش نیز امکان پذیر است و نتایج مثبتی را به همراه دارد.

دکمه بازگشت به بالا