آیا سایبان های برقی استفاده برای مغازه ها قابل تعمیر اند؟

در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی در مورد انواع  قابل استفاده برای مغازه با شما صحبت کنیم. همانطور که می‌دانید، سایبان به ایجاد سایه برای مغازه کمک خواهدکرد و همین موضوع باعث می‌شود فروشگاه‌های مواد غذایی کمتر با مشکل فاسد شدن مواد غذایی روبه رو شوند.همان طور که می‌دانید امروزه از انواع سایبان‌های دستی و برقی برای فروشگاه و مغازه استفاده می‌شود. بسیاری از این سایبان‌ها را به نام سایبان مغازه‌ای می‌شناسند. برخی از آن‌ها به صورت دستی باز و بسته می‌شوند و برخی دیگر به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی سایبان از راه دور تنظیم می‌شوند. در ادامه این پست، مشخصات سایبان مغازه و کاربرد و مزایای آن را تشریح خواهیم‌کرد؛ پس با ما همراه باشید.

سایبان برقی مغازه

زیبا بودن ورودی مغازه‌ها و ویترین فروشگاه‌ها اهمیت بسیاری دارد. استفاده از سایبان برقی مغازه می‌تواند علاوه بر شیک و زیبا شدن ورودی، سبب خنکی مغازه و سالم ماندن محصولات در برابر نور مستقیم خورشید شوند. سایبان برقی به راحتی و با استفاده از کنترل از راه دور باز و جمع خواهدشد. شما همچنین می‌توانید با استفاده از سایبان برقی، تبلیغات کسب و کار خود را نیز بر روی آن درج کنید.

مزایا مهم سایبان مغازه

صاحبان کسب و کار می‌توانند برای سفارش انواع  با کارشناسان ما در ارتباط باشند. برای برقراری تماس می‌توانید با مراجعه به وبسایت سایبان شاهد با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. سایبان مغازه را بهتر است متناسب با دکوراسیون داخلی انتخاب و سفارش دهید زیرا در این صورت هماهنگی بین دکوراسیون داخلی و فضای بیرونی مغازه یا فروشگاه به وجود می‌آید. زیبایی فروشگاه چند برابر می‌شود و تمام نگاه‌ها به سوی سایبان مغازه جلب خواهد شد. موارد زیر از مهم‌ترین مزایای نصب سایبان مغازه و فروشگاهی است:

 • حداکثر استفاده را از محیط بیرونی رستوران، هتل و کافی شاپ‌ها با سفارش و نصب انواع سایبان دستی یا اتوماتیک مغازه می‌توانیم داشته باشیم.
 • برای تبلیغات کسب و کار خود می‌توانید از سایبان تبلیغاتی برقی و دستی استفاده کنید، با چاپ طرح و لوگوی برند کسب و کار خود بهترین و کم هزینه‌ترین تبلیغات را دارید.
 • سایبان‌ها به صورت دستی و برقی باز و بسته می‌شوند. نمونه اتوماتیک سایبان‌های مغازه‌ای از راه دور کنترل می‌شوند و می‌توان میزان شیب سایبان را برای جلوگیری از تابش نور مستقیم خورشید تنطیم کرد.
 • نقش مهم و اساسی سایبان‌ها در دکوراسیون خارجی مغازه موجب می‌شود که فضای بیرونی فروشگاه زیبا و جذاب به نظر برسد.
 • نصب این سایبان‌ها آسان و سریع بوده و می‌توان آن را در قسمت‌های مختلف نصب کرد.
 • امکان چاپ تبلیغات بر روی این گونه سایبان‌ها وجود دارد.
 • باز و بسته کردن آن‌ها نسبت به نمونه‌های دستی آسان‌تر بوده و با استفاده از ریموت می‌توان این کار را انجام داد.
 • با وجود برقی بودن این وسیله می‌توان در هنگام قطع بودن برق با دست آن را باز و بسته کرد.
 • این سایبان‌ها می‌توانند با جلوگیری از تابش نور خورشید و خنک نگه داشتن فضای داخل در فصل تابستان، باعث کاهش مصرف انرژی شوند.
 • جنس پارچه‌های استفاده شده در این سایبان‌ها مقاومت خوبی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی دارد.
 • از یراق آلات با کیفیت و مستحکمی در ساخت این سایبان‌ها استفاده می‌شود.
 • می توانید شیب آنها را از 0 تا 45 دریجه تنظیم کنید.
 • امکان استفاده از سیستم‌های گرمایشی مانند هیتر و سرمایشی مانند مه پاش در زیر سایبان‌ها وجود دارد.
 • امکان کنترل چندین سایبان با یک ریموت وجود دارد.
 • می‌توان سیستم نورپردازی بر روی سایبان‌های برقی نصب کرد.
 • برد ریموت یا کنترل از راه دور آنها 30 متر است.

انواع سایبان‌های مورداستفاده برای مغازه کدام‌اند؟

 1. سایبان ثابت
 2. سایبان برقی چتری
 3. سایبان برقی بازویی
 4. سایبان برقی اتوماتیک

آیا سایبان‌های مغازه قابل تعمیراند؟

همانطور که می‌دانید سایبان‌های برقی دارای قطعات و اجزای سازنده‌ای هستند که چه برای نصب سایبان برقی و چه برای  نیاز به داشتن اطلاعات کافی در رابطه با نحوه کارکرد و ویژگی‌های آن‌ها خواهید داشت. همانطور که می‌دانید، امروزه در بازار افراد غیرمتخصص تعمیرات سایبان‌های برقی را نیز انجام می‌دهند، به همین خاطر پیدا کردن یک مجموعه معتبر برای تعمیرات سایبان خوب بسیار حائز اهمیت خواهدبود، چرا که در صورت عدم داشتن دانش کافی در رابطه با قطعات سایبان برقی و کارکرد آن‌ها هرگز قادر به تعمیر و یا تعویض آن نخواهید بود.

به همین خاطر، می توصیه می‌کنیم که تعمیر سایبان را به افراد با تجربه و ماهر در زمینه تعمیر انواع مختلف این محصولات: تعمیر سایبان چتری، تعمیر سایبان بازویی و حتی تعمیر سایبان مغازه بگذارید. خوشبختانه مجموعه سایبان شاهد همواره برای نصب و تعمیر این محصولات، از افراد کاربلد و آموزش دیده استفاده می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص با نحوه ارتباط با تعمیرکاران سایبان برقی در فروشگاه سایبان شاهد با یکی از شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه به ابهامات شما عزیزان پاسخ دهند.

صحبت پایانی

آن چه که در این مطلب به بیان آن پرداختیم، معرفی سایبان برقی مغازه، ویژگی‌ها و مزایای استفاده از این محصول به شمار می‌آید. آن چه که در انتخاب این محصول حائز اهمیت خواسایبان‌های برقی یکی از مفیدترین ابزارهای تولید شده در صنعت ساخت سایبان به شمار می‌روند. هر یک از این تجهیزات با استفاده از قطعات و تکنولوژی‌های روز دنیا تولید شده اند و به همین خاطر نیز ساختار مدرن و پیشرفته ای دارند. سایبان‌های برقی یکی از بهترین لوازم مورد استفاده در فروشگاه‌ها و مغازه‌های امروزی به شمار می‌روند. سایبان‌های برقی مدل‌های گوناگونی دارند.

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در رابطه با آن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، قابلیت تعمیر این محصولات است. سایبان‌های برقی از قطعات الکترونیکی مانند موتور، سیم‌های رابط و… تشکیل می‌شوند که به دلایل مختلف در طولانی مدت آسیب می‌بینند. در این بخش در رابطه با قابلیت‌های تعمیر هر یک از این تجهیزات اطلاعاتی را بررسی می‌کنیم.

عوامل آسیب در سایبان برقی مغازه

برای بهبود استفاده از سایبان‌های برقی باید حتما به فاکتورهایی که کیفیت این تجهیزات را تحت تاثیر قرار می‌دهند نیز دقت داشته باشید. در صورتی که با این موارد آشنایی داشته باشید، تعمیرات سایبان‌ها نیز ساده تر خواهد شد. برخی از مهمترین دلایلی که سبب آسیب رسیدن به ساختار سایبان‌های برقی می‌شوند را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تعمیرات موتور سایبان برقی مغازه

تعمیر و نگهداری از انواع سایبان‌های برقی با در نظر گرفتن قطعات آسیب دیده انجام می‌گیرد. در صورتی که قطعات آسیب دیده در ساختار این تجهیزات را شناسایی کنید، تعمیر آن‌ها نیز ساده تر انجام می‌گیرد. انواع سایبان‌های برقی از موتور  الکتریکی تشکیل شده اند که از مهمترین اجزای به کار رفته در این محصولات به شمار می‌روند. در صورتی که هر آسیبی به موتور الکتریکی دستگاه وارد شود، استفاده از سایبان دشوار شده و سایر اجزای آن نیز عملکرد مطلوبی نخواهند داشت. به همین خاطر در زمان بازرسی‌های فنی و دوره ای سایبان‌های برقی به این قطعات توجه ویژه ای می‌شود.

برای تعمیر این بخش از سایبان باید حتما از نظرات کارشناسان حرفه ای کمک گرفته شود. همچنین در صورتی که میزان آسیب دیدگی در این تجهیزات بسیار بیشتر از حد معمول باشد، نیاز برای تعویض آن اقدام کنیم. موتور الکتریکی سایبان‌های برقی باید با قطعات اصل و اورجینال جایگزین شود. در غیر این صورت کارایی و استقامت لازم را در مورد نظر نخواهد داشت. موتور توبلار به کار رفته در انواع سایبان‌های برقی در معرض آسیب‌های جدی قرار دارد و باید به خوبی از آن نگهداری شود.

 

دکمه بازگشت به بالا