عمومیکسب و کار ویژه

باغ ویلا افراد مشهور + تصاویر شخصی در باغ هایشان

منطقه تهراندشت کرج یک منطقه بسیار خوش آب و هوا است که بسیاری از مردم در این منطقه اقدام به خرید زمین و باغ ویلا میکنند. این موضوع باعث شده تا منطقه تهراندشت از پتانسیل بالایی برای خرید و فروش و ویلاسازی بهره مند شود. در منطقه تهراندشت روستاهای سرخاب سعید آباد اسماعیل آباد نمکلان از بهترین روستاهای این منطقه هستند.

برای رسیدن به منطقه تهراندشت نیاز است از طریق اتوبان کرج قزوین به تهراندشت دسترسی پیدا کنید. فاصله تهران تا تهراندشت چیزی حدود بر یک ساعت است. خاک خوب تهراندشت باعث شده تا بسیاری از پوشش‌های خوب گیاهی در این منطقه رشد کنند همچنین میوه‌های تهران، کرج و قزوین نیز از منطقه تهراندشت حاصل آمده است.

باغ ویلا هنرمندان در تهراندشت هشتگرد

تهراندشت مرکز توجه بسیاری از هنرمندان شده تا جایی که بسیاری از افراد اقدام به خرید ملک در تهراندشت کرده اند. افراد مشهوری در این منطقه ملک و باغ ویلای خود را خریداری کرده اند و این یک مزیت برای تهراندشت به حساب می‌آید. بازیگران و خواننده‌ها و افراد مشهوری بسیاری که قصد خرید باغ ویلا را داشته اند با بررسی باغ ویلا در کرج به خصوص کردانن و تهراندشت توانسته اند به نیاز خود برسند. چند تن از این افراد هنرمند و فرهیخته را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

باغ هشتگرد ( تهراندشت) استاد شجریان

استاد شجریان در سالیان دور باغی بسیار بزرگ را در منطقه تهراندشت خریداری کردند. زمین در حاجی آباد تهراندشت قرار دارد و وسعتی در حدود چند هکتار را دارا میباشد. باغ تهراندشت استاد شجریان دارای تمامی نوع‌های گیاهی است که تمامی این درختان توسط شخص استاد محمدرضا شجریان کاشته شده است و درختانی بسیار بارور و زیبا و سبز هستند. استاد شجریان به واسطه حضورشان در این منطقه و برگزاری کنسرت برای کودکان بی بضاعت تهراندشت باعث شادی مردم منطقه تهراندشت شدند و مردم منطقه تهراندشت نیز علاقه ویژه‌ای به استاد محمدرضا شجریان دارند.

یحیی گل محمدی

یحیی گلمحمدی سرمربی حال حاضر تیم پرسپولیس تهران نیز منطقه اسماعیل آباد تهراندشت را برای خرید زمین و باغ انتخاب کرده اند. یحیی گل محمدی در منطقه چناران تهراندشت در روستای اسماعیل آباد باغ بسیار زیبا در یک شهرک زیبا را به تازگی خریداری کردند که این باغ دارای درختان میوه بسیار زیاد و زیبایی است. خیابان چناران که یحیی گل محمدی باغ خود را در آن خریداری کرده مملوع از درختان چنار سر به فلک کشیده است که هرگز اجازه تابیدن آفتاب را نمیدهند. هوای خنک همیشه در این منطقه جریان دارد و جز زیبا ترین مناطق تهراندشت به حساب می‌آید.

پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر معروف فیلم‌های تراز اول ایران هم در بهترین روستای تهراندشت زمینی بسیار بکر دارد. پژمان بازغی بازیگر با سابقه‌ای که همگی ما نقش‌های ایشان را به یاد داریم در حدود چند سال پیش قطعه زمینی تقریبا بزرگ را در تهراندشت در منطقه سرخاب خریداری کردند. سرخاب بهترین روستای منطقه تهراندشت به حساب می‌آید و این روستا دارای خاک بسیار حاصلخیر و سطح آب بالا است که این امر باعث شده تا در تهراندشت سرخاب بهترین روستا خطاب شود.

هنرمندان بسیاری هم در کرج و هشتگرد به خصوص تهراندشت اقدام به خرید زمین و باغ ویلا کرده اند و شما عزیزان هم میتوانید همانند این هنرمندان در منطقه تهراندشت صاحب باغ ویلا شخصی خودتان شوید. ما به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم اگر قصد خرید زمین یا ویلا در منطقه تهراندشت را دارید حتما قبل از خرید قیمت زمین در تهراندشت را جویا شوید و بعد خرید خود را نهایی کنید.

دکمه بازگشت به بالا