تابلوسازی در تهران و نکاتی که باید بدانید

امروزه یکی از مهم ترین و معروف ترین راه ها برای تبلیغ یک کسب و کار و نشان دادن ماهیت آن این است که از تابلو  تبلیغاتی استفاده  شود.

تابلو |تهران

صنعت تابلوسازی امروزه در کشور ما پیشرفت چشمگیری داشته و در این صنعت تابلوهای تبلیغاتی متنوعی در انواع و اقسام و طراحی ها و در ابعاد مختلف ساخته می ‌شود، که فردی که تابلو را سفارش می ‌دهد متناسب با حیطه کاری خود و نوع کالایی که به فروش می رساند تابلو مد نظر خود سفارش می ‌دهد.

 در ساخت تابلو تبلیغاتی باید مهمترین فاکتورها را در نظر گرفت که تابلوسازی را به یک فردی که در این کار خبره است و طراح عالی است واگذار کرد و از استفاده مواد با کیفیت و متریال عالی در ساخت تابلو سازی اطمینان حاصل کرد. یکی از موارد دیگر استفاده از تابلو این است  که باعث می‌ شود با ثبت بصری در حافظه مشتری و مخاطب به هدف شما کمک کند و مشتری را جذب کند.

 در تابلو سازی باید از ابعاد و طراحی های چشم نواز نیز استفاده کرد که برای تابلو سازی باید اصول مهم در نظر گرفته شود تا بتوانند نتیجه ای که مدنظر است روی مخاطب بگذارد. از جمله اصول مهم در تابلو سازی می توان به موارد زیر اشاره کرد

  • طراحی در تابلوسازی

اولین و مهمترین قدمی که باعث می ‌شود مخاطب به سمت برند و کسب و کار شما سوق پیدا کند، طراحی جالب و جذاب در تابلو است که استفاده از اصول و قواعد طراحی خاص می‌ تواند تابلو تبلیغاتی شما را بسیار جذاب و گیرا کند و این باعث می‌ شود مشتری به سمت کسب و کار شما یا محل کار شما جذب شود.

تابلو |تهران

  • متریال به کار رفته در تابلوسازی

متریال و جنسی که در تابلو تبلیغاتی شما به کار رفته است باید کیفیتی بالا  داشته باشد تا در مواقعی که عوامل محیطی  آسیب زا باشند، کیفیت کار و مقاومت آن بالا باشد چون تابلو تبلیغاتی شما به نوعی هویت کار شما را نشان می دهد و باعث جذب مخاطب می شود.

  • یکنواختی انتشار نور

در تابلوهای تبلیغاتی ماژول هایی به کار می رود که باعث میدشود نور به صورت یکنواخت در سطح تابلو پخش شود که استفاده از این مواد باید به نحوی باشد که با یکنواختی انتشار نور مخاطب به سمت تابلوی شما سوق پیدا کند و جذابیت کار را بالا ببرد.

انواع تابلوسازی

امروز با استفاده از تابلو سازی در تهران و طراحی تابلو بسیاری از کسب و کارها رونق گرفته و با استفاده از تبلیغ بر روی این تابلو ها مخاطبان زیادی جذب می شوند.

در حوزه پیشرفت و تعالی کسب و کار باید از ابزارها و موادی استفاده کرد که بتوان این پیشرفت را دائمی و بهبود بخشید که استفاده از تابلو در کسب و کار در وهله اول به جذب مخاطب و در هدف های بعدی باعث رونق کسب و کار و افزایش سوددهی آن کار می گردد.

به بیان ساده‌تر می‌ توان گفت که هرچه کیفیت کار و طراحی تابلو تبلیغاتی نصب شده بر سر در مغازه و محل کسب و کار شما عالی باشد و مرغوبیت و مطلوبیت کافی را داشته باشد باعث جذب بیشتر افراد می شود.

جذب بیشتر افراد در دراز مدت باعث می شود که کسب و کار رونق پیدا کند و مشتری ها جزو مشتری های ثابت محل کار شما باشد و تمامی این موارد می‌ تواند از قدم اول که گیرا و جذاب بودن تابلو است نشات بگیرد که باید در انتخاب تابلو و طراح آن و همت کافی به کار برده شود تا بتوانند نتیجه مطلوب دهد.

تابلو |تهران

این روز برای بخش‌ های مختلف تابلو های مختلفی تعبیه و طراحی می شود که ما در این بخش می خواهیم انواع تابلو سازی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

  • تابلو لاس و گاس
  • تابلو چلنیوم
  • تابلو استیل
  • تابلو کامپوزیت
  • تابلو پلاستیک
  • تابلو فلزی
  • تابلو ترموود

تابلو لاس و گاس

از جمله تابلوهایی که بسیار ساده است ولی جذابیت و زیبایی خاصی دارد تابلو لاس وگاس است که در آن ترکیبی از لامپ های  ال ای دی و لامپ های فلامینی با کلمات برآمده به کار برده شده است که از آن برای سر در انواع مغازه ها استفاده می شود.

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یکی از معروفترین و پرطرفدارترین تابلوهای تبلیغاتی است که مواردی که باعث جذابیت این تابلو شده است این است که بر روی آن حروف به صورت برجسته نقش می بندد و در ساخت رویه آن از موادی همچون پلکسی گلاس و برای کناره ها و سطح زیرین آن از فلز آلومینیوم که طراحی استیل دارد استفاده می شود که تمامی موارد باعث می شود که این تابلو از جذابیت فوق العاده برخوردار باشد .

تابلو استیل

یکی دیگر از انواع تابلو های تبلیغاتی تابلو استیل است که جنس آلیاژ آن از استیل است و باعث می شود حروف برجسته که روی آن نقش می بندد از دیگر آلیاژها مطلوب تر و مرغوب تر باشد و تمامی این برش ها به وسیله لیزر بر روی تابلو انجام می شود، که  این تابلو برای نماهای  داخلی و خارجی بسیار جذاب و مطلوب است.

تابلو کامپوزیت

برای ساخت تابلوهای کامپوزیت از ترکیب  دو ورق آلومینیوم و پلی اتیلن استفاده می شود که این دو ورق را در دو طرف تابلو قرار می دهند و برای تبلیغات به روز و مدرن بسیار مناسب است.

تابلو پلاستیک

همانطور که از نام این تابلو مشخص است جنس آن از پلاستیک است که با گرم کردن پلاستیک و قرار دادن آن در خلا این تابلوهای تولید می شود و بسیار برای حروف برجسته کاربرد دارند و در اطراف ما بیشترین استفاده را از این تابلو مشاهده می شود.

تابلو فلزی

در ساخت تابلو های فلزی که انواع مختلفی دارد از جمله تابلوهای با نور و بدون نور از ترکیب متریال های چلنیوم پلاستیکی و پلسکی استفاده می شود.

تابلو پلسکی

تابلو پلاستیکی از تابلوهای با ظرافت است که در ساختن آن از لبه های کنشکاف و هندی استفاده می ‌شود و با حرارت مونتاژ تولید می شود.

تابلو ترموود

این تابلو از دسته تابلوهایی است که به وسیله حرارت دادن چوب تهیه می ‌شود و بیشتر مناسب  کافه ها و رستوران ها است.

تابلوسازی در تهران با گروه ماراویا

امروز تابلوسازی و صنعت تابلو در تهران و بسیاری از شهرهای صنعتی پیشرفت چشمگیری داشته و متناسب با نوع کسب و کار انواع تابلوها تولید می ‌شود.

برای تمامی کسب و کارها هزینه‌های تبلیغاتی در اول کار می تواند کمی سنگین باشد ولی اطمینان از بازدهی عالی و سودآوری در دراز مدت باعث می شود که افراد برای تبلیغات از تابلو تبلیغاتی استفاده کنند، که در آینده به جذب مشتری نیز کمک  فزاینده ای می کند.

 تابلوسازی در تهران با گروه ماراویا می ‌تواند یک تجربه عالی برای شما عزیزان باشد، گروه ماراویا با کیفیت ترین تابلوهای تبلیغاتی را تولید می کنند که شما عزیزان می توانید تمامی سفارشات خود را در انواع اقسام تابلو به این کارگروه محول کنید.

  گروه ماراویا گارانتی کیفیت و مرغوبیت کالا را برای شما تضمین می کنند، گروه ماراویا با داشتن پرسنل بسیار حرفه ای در ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی به حسن شهرت خوبی رسیده اند که تمامی پروژه ها و سفارشاتی که به این کارگروه محول شده است به سرانجام خوبی رسیده و باعث شده تابلوسازی گروه ماراویا اطمینان و اعتماد مشتریان خود را جلب کند.

 شما عزیزان می توانید با خیال آسوده تابلوهای تبلیغاتی باکیفیت و بادوام را از این کارگروه بخواهید و به جذب مشتری و رونق و پیشرفت کسب و کار خود امیدوار باشید.

 

منبع : padideh-maraviya.ir

دکمه بازگشت به بالا