جامعه و خانوادهکسب و کار ویژه

ارسال پیام به اعضای گروه تلگرام

نحوه ارسال پیام خصوصی در گروه تلگرام + آموزش Buy telegram members

برای ارسال پیغام و پیام خصوصی در گروه تلگرام نیاز دارید از رباتی به نام استفاده کنید. با کلیک روی نام این این ربات مستقیما می‌توانید وارد این ربات شد اما در صورت تمایل می‌توانید آیدی این بات، یعنی @nnbbot را در تلگرام خود جست‌و‌جو کرده و بعد از آن، ربات ذکر شده را شروع یا به اصطلاح استارت کنید.

بعد از ورود و شروع این ربات، با سه دکمه شیشه‌ای مواجه خواهید شد. با کلیک روی دکمه شیشه‌ای با محتویات پرچم‌های کشورهای مختلف جهان، می‌توانید زبان این ربات را مشخص کنید. خوشبختانه این ربات فوق العاده زبان شیرین فارسی را پشتیبانی می‌کند. در نهایت بعد از انتخاب زبان مدنظر، مجددا ربات را با دستور /start راه‌اندازی کنید.

راه‌اندازی این بات به اتمام رسید. برای ارسال پیام خصوصی در گروه تلگرام، کافیست ابتدا وارد گروه تلگرامی مدنظرتان شوید. بعد از ورود به صفحه چت، دستور @nnbbot یا به اصطلاح آیدی ربات را وارد کنید. پس از کمی تامل می‌بینید که کادری جهت راهنمایی در استفاده از این ربات برای شما ظاهر می‌شود. همانطور که در کادر ذکر شده است، پس از وارد کردن آیدی این بات نیاز است پیام خصوصی خود را وارد کنید. در نهایت، در انتهای پیام خود نام کاربری یا به اصطلاح یوزرنیم شخص دریافت‌کننده پیام را مشخص کنید.

آموزش ارسال پیام انبوه در تلگرام |ارسال پیام به تلگرام

نکته: دقت داشته باشید که مرحله وارد کردن آیدی ربات فقط برای بار اول استفاده شما از این ربات الزامی است. در دفعات بعد شما فقط با وارد کردن @ نام ربات یعنی Whisper را در لیستی از کاربران گروه تلگرامی، مشاهده خواهید کرد.

نکته: اگر شخص مدنظر شما برای اکانت خود نام کاربری تنظیم نکرده بود، شما همچنان توانایی ارسال پیام خصوصی در گروه تلگرام را دارید. در واقع شما می‌توانید با وارد کردن آیدی عددی شخص مدنظر، به جای نام کاربری یک پیام خصوصی را در گروه ارسال کنید. در ادامه با پیدا کردن آیدی عددی افراد آشنا خواهید شد.

آموزش پیدا کردن آیدی عددی کاربران بدون نام کاربری در تلگرام

تلگرام برای تفکیک کاربران به صورت انحصار به فرد یا به اصطلاح یونیک، برای هر کاربر آیدی عددی مشخصی را هنگام ثبت نام کاربران در این پیامرسان مشخص می‌کند. برای یافتن آیدی عددی کاربران در تلگرام، کافیست وارد ربات شوید و بعد از استارت کردن آن یک پیام از شخص مدنظر را در این صفحه هدایت یا به اصطلاح فوروارد کنید.

پس از فوروارد پیام کاربر در صفحه ربات userinfobot این ربات یک پیام حاوی آیدی عددی به همراه دیگر اطلاعات اکانت، به شما تحویل خواهد داد. حالا با کپی کردن آیدی عددی شخص مدنظر می‌توانید بعد از وارد کردن @nnbbot و وارد کردن پیام موردنظر، به جای نوشتن نام کاربری شخص مقابل، آیدی عددی شخص را وارد کنید.

در نهایت پس از ارسال پیام خصوصی در گروه تلگرام، فرد مشخص شده می‌تواند پیغام ارسال شده از سمت شما را مشاهده کند. بقیه افراد داخل گروه تلگرامی، با پیغام Sorry, you can’t see this whisper because it was not sent to you. مواجه خواهند شد.

ارسال پیام گروهی در تلگرام

ارسال پیام گروهی در تلگرام یعنی روزانه به انبوهی از افراد ناشناس پیام خصوصی در تلگرام ارسال کنید. شاید این کار ساده به نظر برسد اما تلگرام با اعمال محدودیت هایی مانع از ارسال آزادانه و نامحدود پیام می شود. اگر شما هم جز کسانی هستید قصد ارسال تبلیغات کسب و کارتان برای مشتریان احتمالی خود و یا قصد افزایش تعداد اعضای گروه و کانال خود را دارید در این مقاله همه چیز را درباره ارسال پیام گروهی در تلگرام و را توضیح خواهیم داد. در ارسال گروهی پیام در تلگرام، یک نکته مهم در رابطه با تعداد ارسال روزانه وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید:

در این زمینه، تلگرام افرادی که میخواهید به آنها پیام ارسال کنید را به دو دسته تقسیم میکند:

اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور کاربرانی که قبلا به شما حداقل یک پیام به شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال شما نخواهد بود، و با سرعت مطلوبی که ربات درباره ارسال پیام به افراد آشنا دارد در طول یک روز، میتوانید به تمام مخاطبین خود پیام ارسال کنید.

برای اشخاص جدید (منظور کاربرانی که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ ارتباطی با شما نـداشته اند) تلگرام اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 50 نفر، پیام خصوصی ارسال کنید، بدیهی است که این تعداد، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغات مؤثر میباشد. اگر بخواهید تعداد پیام های ارسالی خود را در هر روز افزایش دهید چاره ای ندارید جز اینکه از خطوط بیشتری استفاده کنید و اکانت های بیشتری در تلگرام ایجاد کنید و با هر یک از این اکانت ها کار ارسال را انجام دهید.

با این حال ارسال گروهی پیام در تلگرام ساده نیست. بدیهی است که مدیریت کار ارسال گروهی با استفاده از تعداد زیادی از خطوط تلگرام و یافتن شماره موبایل یا آی دی مخاطبین مناسب تبلیغ، بصورت دستی کاری طاقت فرسا و بسیار زمان براست. برای اینکه بتوانید به سهولت قوانین محدودکننده تلگرام را دور بزنید و در مدت زمانی کوتاه با سرعتی بالا تعداد زیادی پیام خصوصی در تلگرام ارسال کنید باید از ابزار مناسب برای ارسال گروهی پیام در تلگرام استفاده کنید.

نرم افزار ارسال پیام گروهی تلگرام، ابزاری مناسب برای تبلیغات و ارسال انبوه پیام خصوصی در تلگرام است. چنین نرم افزاری می تواند به تعداد زیادی اکانت تلگرام وصل شود و تعداد معینی پیام را به نوبت و پشت سر هم با هر اکانت ارسال کند. کافیست متن پیام و لیست شماره موبایل یا آی دی تلگرام مخاطبین خود را در اختیار این نرم افزار قرار دهید. از آنجا که این نرم افزارها به صورت خودکار، خطوط را عوض می کنند نیاز به دخالت کاربر ندارند و می توانند انبوه پیام ها را به صورت اتوماتیک و بدون دخالت انسانی در سریع ترین زمان ممکن به افراد بفرستند.

یکی از خصوصیات ویژه ای که در برخی از این نرم افزارها وجود دارد و ممکن است بسیار به کارتان بیاید استخراج آی دی تلگرام اعضای گروه های تلگرامی است. با استفاده از این امکان شما می توانید گروه های تلگرامی مرتبط به زمینه کاری خود را بیابید و سپس آی دی اعضای این گروه ها را در چشم به هم زدنی استخراج کنید و این افراد را مخاطب تبلیغ خود قرار دهید. از آنجا که این افراد در گروه های نزدیک به زمینه کاری شما عضو هستند با احتمال زیادی، از مشاهده پیام شما استقبال خواهند کرد و شرایط، خدمات، محصولات و … را با دقت زیادی مورد بررسی خواهند داد.

ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام برای چه کسانی مناسب است؟

  • اگر لیستی از شماره های دستچین شده متناسب با کار خود دارید و قصد دارید پیشنهاد ویژه ای را برایشان ارسال نمایید
  • اگر شماره مشتریان خود را دارید و می خواهید موضوع جدیدی را به اطلاع شان برسانید
  • اگر می خواهید برای تک تک اعضای یک گروه خاص که در آن عضو هستید پیام خصوصی ارسال کنید
  • اگر خط پشتیبانی تلگرام دارید و می خواهید بدون محدودیت به کسانی که به شما پیام داده اند پیام خصوصی ارسال نمایید

یکی از نمونه های ایرانی این نرم افزارها ربات ارسال پیام گروهی در تلگرام کاربر مجازی است. این ربات یک نرم افزار تحت ویندوز (نرم افزار کامپیوتری) میباشد و با ربات های داخل تلگرام متفاوت است. این نرم افزار، تنظیمات ساده ای در قالب فایل اکسل دارد که کار با آن بسیار راحت است. تنها کافیست متن پیام مورد نظر خود و لیست شماره موبایل یا آی دی مخاطبین خود را در اختیار ربات قرار دهید تا کار ارسال را به صورت خودکار برایتان انجام دهد.

منابع :

 buycheapestfollowers.com

aznycm.b49tunnel-prowetzlar.de

دکمه بازگشت به بالا