تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل در تهران

در چند سال اخیر ماشین ظرفشویی به یکی از پرکاربردترین وسایل در منزل تبدیل شده است و برای همین ممکن است به علت استفاده زیاد و یا مواردی دچار مشکل و خرابی شود که شما نیز باید در انتخاب تعمیرکار دقت کافی را داشته باشید و سعی کنید بهترین و کار بلدترین فرد را برای تعمیرات ماشین ظرفشویی در محل و رسیدن به هدفتان که همان تعمیر درست و کم هزینه است انتخاب کنید به عبارت دیگر، مشکلات و خطاهای جزئی در این دستگاه ها را می توانید با داشتن کمی دانش فنی برطرف کنید و مشکلات پیچیده تر را باید قطعا به افراد حرفه ای و باتجربه بسپارید تا از خرابی های بیشتر و هزینه بر جلوگیری شود.

در ادامه برخی از مشکلات رایج ماشین ظرفشویی به شما گوشزد خواهد شد.

تهران |ماشین ظرفشویی

چرا ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نشسته است؟

در مرحله اول باید ببینید که از برنامه درست برای شستشواستفاده کرده اید و یا از مواد شوینده مناسب و استاندارد استفاده می کنید یا خیر!

گاهی اوقات بازوهای آب فشان ظرفشویی بخاطر برخورد با ذرات غذا کثیف شده و مرحله آب فشانی به درستی انجام نمی شود بازوهای آب فشان را به طور کامل بررسی و تمیز نمایید.
در برخی از مواقع ممکن است بخاطر قرار دادن ظروف بیش از ظرفیت مجاز، آب فشانی بدرستی انجام نشده و ظروف به درستی تمیز نمی شود.

چرا ماشین ظرفشویی آبگیری نمی کند؟

آبگیری نادرست و یا آبگیری نکردن ماشین چند دلیل دارد اول باید از باز بودن شیر ورودی آب مطمئن شوید گرفتگی لوله های آب ورودی ظرفشویی خرابی شناور و سوئیچ شناورازموارد دیگرآبگیری نکردن است که باید بررسی شود.

چرا درب ماشین ظرفشویی بسته نمی شود؟

تنظیم نبودن زبانه چفت درب، فرسودگی و هرز شدن چفت درب، وجود قطعی در کلیدِ درب و نرسیدن برق از مدار الکتریکی به کنترل و گاهی هم خرابی پوشش درب، باعث این مشکل خواهد شد.

تهران |ماشین ظرفشویی

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

  • ایراد در چفت و یا کلید درب
  • کامل فشرده نشدن کلید استارت یا شروع
  • ایراد در موتور محرک و سیم پیچ‌های آن
  • خرابی در رله استارت موتور
  • خرابی در فیوز حرارتی و در نتیجه نرسیدن برق به برد کنترل
  • ایراد در کنترل الکترونیکی یا تایمر واقع در پشت پنل کنترل در بالای درب
  • خراب بودن کلید انتخابگر(کلید انتخابگردر موتور و یا مدار آبگیری قرار دارد)

علت روشن نشدن ظرفشویی در حالیکه لامپ نشانگر برق ورودی روشن می باشد چیست؟

در ابتدا باید آب ورودی به دستگاه را بررسی کنید چون قطع بودن جریان آب باعث می شود که دستگاه کار نکند اگر مشکلی در جریان آب و فشار آب وجود نداشت و شلنگ آب دچار تاخوردگی و گرفتگی نشده بود باید سالم بودن دکمه استارت ماشین ظرفشویی را نیز بررسی کرده و از روشن نبودن قفل کودک صفحه کلید مطمئن شوید.

تهران |ماشین ظرفشویی

علت سر و صدای ماشین ظرفشویی چیست؟

وقتی ماشین ظرفشویی شروع بکار می کند برخی از صداها طبیعی است که می شنوید، اما اگر سر و صداها متفاوت و یا بلندتر از آنچه  که قبلاً به آن عادت کرده اید باشد علت آن فرسوده شدن حلقه بلیرینگ بازوها یا کاسه نمد، لق بودن بازوها به علت خرابی در بخش میانی یا توپی آنها، خرابی پمپ به علت‌ گیر کردن باقیمانده غذا در تیغه، فرسوده شدن پروانه‌ها و تیغه از بین برنده باقیمانده غذا و یا گیر کردن موادی مانند خلال دندان یا تکه‌های غذا و … به  پروانه دستگاه می باشد.

بهتر است که اگر برای ماشین ظرفشویی شما مشکلی پیش آمد در صورتی که به کار فنی سررشته ای ندارید اصلا به دستگاه دست نزنید و اجازه دهید تا یک فرد با تجربه و حرفه ای این مشکل را برطرف سازد یکی از کارهایی که شرکت های تعمیری انجام میدهند تعمیر دستگاه در محل می باشد بدون آنکه ذره ای ماشین ظرفشویی خود را جا به جا نمایید به خاطر مشکلاتی که جابجایی در بردارد وکم هزینه تر شدن و صرفه جویی در وقت، تعمیرات ماشین ظرفشویی را در محل مورد نظر شما و پیش چشمان خودتان انجام خواهد شد پس به صرفه ترین کار تماس با یک شرکت تعمیراتی با سابقه درخشان است.

تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

چنانچه نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران دارید ما مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دکتر آچار را با آدرس drachar.com به شما معرفی میکنیم.

تهران |ماشین ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی در محل، تعمیرات ظرفشویی در تهران، تعمیرات ظرفشویی در محل، تعمیر ظرفشویی در تهران، تعمیرات ماشین ظرفشویی در تهران، تعمیر ماشین ظرفشویی در محل، تعمیر ماشین ظرفشویی در محل، تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران

دکمه بازگشت به بالا