عمومیکسب و کار ویژه

معرفی نقد و بررسی بازی (CTR) Crash Team Racing

معرفی، نقد و بررسی بازی (CTR) Crash Team Racing برای گیمرهای قدیمی از ارزش بسیار بالایی می تواند برخوردار باشد. این بازی یک بازسازی فوق العاده از نسخه قدیمی خود می باشد که حدود 20 سال پیش عرضه شده است. جذابیت بازی CTR با حضور شخصیت اصلی آن یعنی Crash bandicoot بسیار زیاد است و علاقه مندان زیادی در رنج های سنی مختلف مایل به تجربه این بازی در نسل جدید کنسول های بازی هستند. ما در ادامه این مقاله قصد داریم به موشکافی قسمت های مختلف بازی (CTR) Crash Team Racing بپردازیم. برای آشنایی کامل با بازی کراش ماشینی نسل جدید، لطفا در ادامه این مقاله با گیم پردایس همراه باشید.

اکانت ظرفیتی کراش |اکانت قانونی ps4 رایگان

معرفی (CTR) Crash Team Racing

بازی (CTR) Crash Team Racing که به نام کراش ماشینی در بین گیمرها شهرت دارد اولین بار در سال 1999 تولید و در نسل اول کنسول های بازی به کار گرفته شد. در همان ابتدا نیز این بازی با استقبالی بی نظیر مواجه شد و حدود دو میلیون نسخه از آن در آمریکا به فروش رسید. به طوری که بازی مذکور به یکی از پرطرفدارترین بازی های نسل اول تبدیل شد. همین موضوع باعث شد شرکت اکتیویژن که سازنده این بازی است، تصمیم بگیرد بای نسل جدید نیز دست به بازسازی این گیم بزند. به همین دلیل اکتیویژن با بازسازی (CTR) Crash Team Racing توانست نظر بازیکنان قدیمی را به خود جلب کند و علاوه بر این، بازیکنان جدیدی را نیز به کراش ماشینی علاقه مند سازد.

کراش ماشینی یک بازی ریسینگ فانتزی می باشد که به دلیل منحصر به فرد بودن این سبک، بازیکنان زیادی به سمت آن جذب می شوند. درست است که بازسازی کردن یک بازی فرآیندی بسیار دشوار است و معمولا خروجی نهایی نمی تواند نظر منتقدان را جلب کند، اما در زمینه Crash Team Racing Nitro-Fueled این بازسازی با چنان کیفیتی رقم خورده است که جای هیچ صحبتی را باقی نمی گذارد.

بنابراین پیشنهاد ما این است که یه هیچ وجه تجربه حداقل یک بار بازی کردن این گیم را از دست ندهید؛ به ویژه اگر از علاقه مندان به بازی های ماشینی و مسابقه ای هستید. برای این که امنیت بازی شما حفظ شود و همچنین مشکلی برای بازی آنلاین نیز نداشته باشید بهتر است از اکانت قانونی بازی کراش (Crash) استفاده کنید.

نقد و بررسی بازی (CTR) Crash Team Racing

بازی کراش ماشینی را می توان در موارد زیر مورد بررسی و بحث قرار داد:

قسمت های مختلف بازی

زمانی که وارد بازی می شوید با چند قسمت مواجه خواهید شد. این قسمت ها از روی نسخه قدیمی بازی بازسازی شده اند و اگر با آن نسخه آشنا بوده باشید به راحتی می توانید قسمت مورد نظر خود را در اینجا پیدا کنید. علاوه بر مسابقه های معمول که حالت های یک و چند نفره در آن وجود دارد که می توانید با دوستان و اطرافیان خود آن را تجربه کنید، یک بخش نیز وجود دارد که حالت داستانی دارد و می تواند برای مدتی طولانی شما را سرگرم کند اما این قسمت همانطور که انتظار می رود با یک بازیکن انجام می شود.

در ابتدای این قسمت شخصیت منفی بازی، کراش را به رقابت می طلبد و او را تحریک به مسابقه دادن می کند. در نسخه جدید کراش ماشینی امکان استفاده از باس فایت ها وجود دارد که هر کدام قابلیت خارق العاده ای دارند و بازی با آنها حس خوبی به بازیکن منتقل می کند.

تفاوت بخش داستانی و بخش رقابتی

تفاوت بخش داستانی با بخش رقابتی این است که در بخش داستانی علاوه بر مسابقه ها و رقابت ها، شما می بایست تروفی نیز جمع کنید. به این صورت که پس از هربار مسابقه دادن، همان مپ بدون ماشین های دیگر در اختیار شما قرار می گیرد تا شما الماس های بنفش را بیابید و بیست کریستال را دریافت کنید. همین موضوع باعث می شود شما برای جمع کردن تروفی هرچه بیشتر، ساعت ها مشغول بازی شوید.

نقد و بررسی صداگذاری بازی

نوبتی هم که باشد نوبت به بررسی صداگذاری ها در بازی Crash Team Racing می رسد. برای این که بدانیم صداگازی ها موفق بوده اند یا نه بهتر است آن را با نسخه اصلی خود مورد مقایسه قرار دهیم چرا که این بازی یک نسخه بازسازی شده است و بایستی به نسخه اصلی شبیه باشد.

زمانی که این مقایسه ها را انجام می دهیم می بینیم در 90 درصد صداگذاری ها، صدای جدید با صدای موجود در نسخه اصلی هیچ تفاوتی ندارد و حتی کیفیت آن نیز به دلیل رشد تکنولوژی نسل کنسول ها، افزایش پیدا کرده است.

بنابراین صدای اکثر کاراکترها و پرتاب آیتم ها در حین مسابقه دقیقا به همان شکل گذشته خود است و می تواند شما را به خاطرات قدیمی خود با این بازی ببرد. اما در مورد شخصیت های آکو آکو و اوکا اوکا از صداگذاری جدیدی استفاده شده است که اصلا به نسخه قبلی شبیه نیست. شاید بهتر بود سازندگان بازی در این مورد نیز از نسخه اصلی پیروی می کردند.

تغییرات نسخه جدید نسبت به نسخه قدیمی

زمانی که به معرفی، نقد و بررسی بازی (CTR) Crash Team Racing می پردازیم، یک موضوع جدید توجه ما را به خود جلب می کند. در نسخه جدید بازی کراش ماشینی امکان شخصی سازی کاراکتر و ماشین وجود دارد. بدین صورت که شما می توانید نوع ماشین، رنگ ماشین، لاستیک ها و برچسب ها و استیکر های موجود روی ماشین را تغییر دهید. همچنین امکان تغییر ظاهر کاراکتر نیز وجود دارد. خب این قابلیت ها به خودی خود جذاب هستند و باعث ایجاد تنوع در نسل جدید بازی شده است اما نکته منفی آنجایی است که این تغییرات به هیچ عنوان روی قابلیت ها تاثیر نمی گذارند و قدرت رالی را تغییر نمی دهند.

یعنی حتی تغییر نوع ماشین نیز تاثیری روی شتاب، سرعت و چرخش ندارد و تنها عوض کردن کاراکتر است که روی این المان ها موثر است. این در حالی است که در سایر بازی های ریسینگ، تغییراتی مثل تغییر نوع ماشین و لاستیک های آن می تواند قدرت ماشین را بهبود ببخشد و شما قادر هستید از این قابلیت برای ارتقای ماشین خود بهره بگیرید.

گیم پلی بازی کراش ماشینی

مکانیزم های گیم پلی به همان صورت قدیمی هستند و تکرار شده اند. با دکمه ضربدر شما می توانید سرعت مورد نیاز برای حرکت را تامین کنید و در واقع این دکمه به جای پدال گاز کاربرد دارد. دکمه مربع ترمز می باشد و با استفاده از دکمه دایره می توانید آیتم هایی را که کسب کرده اید پرتاب کنید.

با استفاده از شوک سمت چب و یا دکمه های موجود در این قسمت نیز باید فرآیند جهت دهی را انجام دهید. اما اینها موارد ساده ای هستند که دانستن آنها شاید دردی از شما دوا نکند و شما برای پیروزی نیاز به اجرای صحیح تکنیک هایی مثل power slide و power slide bost خواهید داشت.

در تکنیک اول شما می توانید در حین چرخیدن با استفاده از یکی از دکمه های شولدر پرش انجام دهید تا بدین وسیله در حین چرخش، سرعت از دست ندهید.

در قابلیت بعدی شما باید با استفاده از همین دکمه ها در حین لیز خوردن شتاب به دست بیاورید. انجام این حرکت دشوار است اما بازیکنانی که آن را بلد باشند می توانند تفاوت ها را رقم بزنند.

اکانت ظرفیتی ps4 و ps5 بازی Crash Team Racing

برای بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled یک قسمت آنلاین نیز طراحی شده است که پلیرها می توانند از طریق آن به رقابت با یکدیگر بپردازند. به طور کلی میزان سختی در نسل جدید این بازی نسبت به نسخه اصلی بسیار افزایش پیدا کرده است و شما برای دستیابی به پیروزی ها نیاز به تلاش قابل توجهی خواهید داشت و همین موضوع باعث می شود بازی برای شما حوصله سر بر نباشد. اما با این حال اگر احساس کردید حتی سطح بالای بازی نیز نمی تواند شما را راضی کند، بهتر است سری به قسمت آنلاین بزنید تا رقبای جدی تری برای خود پیدا کنید. شما می توانید این بازی را برای ps4  و ps5 در قالب اکانت قانونیps4 و اکانت قانونی ps5  با گارانتی و پشتیبانی خریداری کنید.

اکانت ظرفیتی کراش |اکانت قانونی ps4 رایگان

سخن پایانی

پس از آشنایی با صفر تا صد بازی Crash Team Racing یا همان کراش ماشینی اکنون بهترین کار این است که انجام این بازی را تجربه کنید. دشواری شیرینی که در این بازی وجود دارد باعث خواهد شد شما در همان اولین مسابقه نسبت به این بازی علاقه مند شوید و دوست داشته باشید مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید و مهارت های رانندگی خود را بهبود ببخشید.

دکمه بازگشت به بالا