فرهنگ و هنرکسب و کار ویژه

دانلود رایگان کتاب راز قدرت راندا برن pdf

دانلود pdf کتاب قدرت راندا برن به همراه نقد و بررسی آن

کتاب معروف و موفق پیش رو از مجموعه کتاب های راز نوشته راندا برن می باشد. در کتاب قدرت راندا برن ، به توصیف قدرت شگفت آور “عشق” در جذب هر آنچه که ما می خواهیم می پردازد.

تاکید بر این است که شما برای رسیدن به موفقیت باید احساسات قوی داشته باشید و عاشق کارهایی باشید که در حال انجام دادن آن ها هستید و  در فیلم راز اشاره می شود که بهترین حالت احساس یک شخص، آن است که شخص عاشق و شکرگزار باشد.  این کتاب کلیدی به سوی همه‌ی اتفاق‌های خوب در زندگی است. کتاب قدرت  این توانایی را دارد که زندگی شدما را برای همیشه تغییر دهد. همانطور که زندگی نویسنده‌اش را تغییر داد. روندا برن می‌نویسد:« مقدر است که زندگی خارق العاده ای داشته باشید!

مقدر شده که به هر آن چه که دوست دارید، برسید. کار شما باید هیجان آور باشد و باید هر کاری را که دوست دارید، انجام دهید. روابط تان با خانواده و دوستان تان باید باشد. به تمام پولی که برای داشتن یک زندگی مرفه و خوب نیاز دارید، دست خواهید یافت. قرار است همه رویاهای تان تحقق یابند! اگر می خواهید سفر کنید، باید سفر کنید. اگر دوست دارید کسب و کاری را راه بیاندازید، پس مقدر شده که چنین کنید. اگر مایلید قایق رانی یا زبان ایتالیایی را بیاموزید، این کار را خواهید کرد. اگر دوست دارید موسیقی دان، دانشمند، تاجر، مخترع، مجری، پدر یا مادر یا هر چیز دیگری شوید، مقدر شده که به خواسته تان برسید!»

«لینک دانلود انواع کتابهای موفقیت راندا برن به همراه دانلود کتاب شعر و کتابهایی در حوزه های دیگر همگی در سایت دهکده لینکز»

بانک کتاب pdf |دانلود pdf کتاب درسی

بخشی از متن کتاب

تو از همان لحظه‌ای که زاده شده‌ای، همیشه دچار نوعی احساس بوده‌ای. هر فرد دیگر هم همین‌طور است. تو در هنگام خواب می‌توانی افکار آگاهانه‌ات را متوقف کنی. اما هرگز نمی‌توانی احساست را متوقف کنی، چون زنده بودن یعنی احساس کردن زندگی. تو طبیعتاً موجودی با احساسی هستی و اینکه هر قسمتی از بدن انسان طوری خلق شده است که بتواند حیات را احساس کند، تصادفی نیست. چگونگی احساس در هر لحظه مهم‌تر از هر چیز دیگری است، چون هر احساسی که هم‌اکنون داشته باشی، زندگی‌ات را خلق می‌کند. افکار و کلام تو، بدون احساساتت، به هیچ وجه در زندگی‌ات قدرتی ندارند.

تو در طول روز دربارهٔ خیلی چیزها فکر می‌کنی که به جایی نمی‌رسد، چون بسیاری از افکارت باعث ایجاد احساسی قوی در تو نمی‌شود. آنچه احساس می‌کنی از اهمیت برخوردار است. تصور کن افکار و کلامت حکم فضاپیما و احساساتت حکم سوخت را دارد. فضاپیما وسیله‌ای غیر متحرک است که بدون سوخت نمی‌تواند کار کند. در واقع، نیروی سوخت است که فضاپیما را از زمین بلند می‌کند. همین مسئله دربارهٔ افکار و کلام تو هم صادق است. افکار و کلام تو وسایل نقلیه‌ای هستند که بدون احساساتت نمی‌توانند کاری انجام دهند، چون احساساتت قدرت افکار و کلامت هستند!

چکیده کتاب راز

کتاب قدرت راندا برن کتابی است که همه باید حداقل یکبار آن را بخوانند. این کتاب با ارائه مطالب و داستان‌های واقعی به خواننده نشان میدهد که چگونه می تواند در زندگی قدرتمند باشد. این کتاب یکی از بهترین کتاب‌های حوزه‌ی موفقیت است. کتابی که خواندن آن بدون شک به همه پیشنهاد می‌شود. بعد از چاپ کتاب راز افراد زیادی به این موضوع پی بردند که عامل بسیاری از مشکلات و گرفتاریها در درون خودشان است. آنها از راز بهره بردند و توانستند زندگی را در مرحله عالی‌تر خود تجربه کنند.

کتاب قدرت مکمل کتاب راز است. این کتاب در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است. مطالعۀ کتاب راز برای مطالعۀ این کتاب و تغییر روند زندگی ضروری نیست زیرا هر آنچه که برای این تغییر به آن نیازمندید، در این کتاب گنجانده شده است. اگر کتاب راز را مطالعه کرده‌اید، این کتاب به دانسته‌های کنونی شما خواهد بخشید. چیزهای فراوانی وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. نیز وجود دارد که شما باید دربارۀ خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. همۀ این‌ها خوب است؛ در حقیقت ورای خوب و فوق‌العاده است.

سخن نویسنده در مورد کتاب

مانند بيش تر مردم در تمام مدت زندگى ام كار و تلاش كرده بودم و به بهترين شكلى كه امكانش وجود داشت با دشوارى ها و موانع زندگى رو ب هرو شده بودم،اما سال 2004 ، سال    به شدت سختى براى من بود و در تاريخ 9 سپتامبر زندگى مرا به زانو درآورد. به نظر مى رسيد روابط زناشويى، سلامتى، حرفه و وضعيت مالى ام با مشكلات جبران ناپذيرى مواجه شده است. راهى براى خروج از انبوه مشكلاتى كه احاطه ام كرده بودند سراغ نداشتم، سپس آن اتفاق افتاد. دخترم كتابى را كه يكصد سال قبل نوشته شده بود به دستم داد (علم ثروتمند شدن، اثر واليس واتلز). نود دقيقه طول كشيد تا كتاب را خواندم.

تمام زندگى ام متحول شد. فهميدم كه اتفاقات زندگى ام چگونه رخ داده اند و بلافاصله فهميدم چه بايد بكنم تا اوضاع را به طور دقيق آن گونه كه مى خواهم درآورم. به رازى پى برده بودم. رازى كه طى قرون متمادى وجود داشت، اما فقط معدودى به آن پى برده بودند. از آن لحظه به بعد دنيايى كه مى ديدم ديگر دنياى سابق نبود. آنچه درباره ى شيوه ى زندگى مى پنداشتم نقطه ى مقابل آن چيزى بود كه حقيقت داشت. من دهها سال با اين باور زندگى كرده بودم كه حوادث زندگى، به خودى خود براى ما اتفاق مى افتد، اما حالا به حقيقتى شگفت انگيز پى برده بودم.

مشخصات کتاب:

عنوان کتاب: قدرت (The Power)

نویسنده: راندا برن

مترجم: مهدی قراچه داغی

تعداد صفحات کتاب: 255 صفحه

زبان کتاب: فارسی

حجم فایل: 6.87 مگابایت

نوع فایلPDF

درباره راندا برن

راندا برن (Rhonda Byrne)، نویسنده و تهیه ‌کننده مجموعه راز است. وی را بیشتر بخاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید، می‌شناسند. وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد.

راندا برن (Rhonda Byrne)، نویسنده‌‌ی معروف و تهیه‌کننده، 12 مارس 1951 در ملبورن استرالیا متولد شد. اگرچه امروزه به عنوان فردی موفق از او یاد می‌شود، مسیر او برای رسیدن به این موفقیت بسیار دشوار بوده است. او تا سال 2006 مشغول به کار گویندگی در برنامه‌های رادیویی بود. راندا برن علاقه‌ و دلبستگی شدیدی به پدرش داشت. بعد از اینکه پدرش را از دست داد، افسردگی شدید تمام انرژی و توان او را گرفت. راندا برن برای اینکه بتواند دوباره کارهای روزمره‌اش را ادامه دهد و از دام افسردگی بیرون بجهد، به خواندن کتاب‌های مختلف روی آورد.

یکی از کتاب‌هایی که تأثیر بسیاری در بهبود حال راندا برن داشت کتابی به نام «دانش ثروتمند شدن» از والاس واتلز بود. این کتاب نکته‌ی مهمی را به راندا برن یادآوری کرد: همه‌ی افراد مهم مانند ویلیام شکسپیر، آبراهام لینکلن، وینستون چرچیل و… از قوانین خاصی پیروی می‌کردند. خواندن کتاب‌هایی از این‌دست به راندا برن کمک کرد تا درباره‌ی به دست آوردن ثروت، سلامتی، عشق و به‌طور کلی، رسیدن به اهدافْ کتابی بنویسد. کتابی که نقطه‌ی آغازی بر موفقیت او و انتشار مجموعه کتاب‌های راز بود. راندا برن بعد از موفقیت کتاب راز، مستندی هم از آن تهیه کرد و به این ترتیب، در جای‌جای جهان مشهور شد.

بهترین کتاب‌های راندا برن

راندا برن را به دلیل نوشتن کتاب «راز» و کتاب‌هایی که بعد از آن منتشر کرد می‌شناسند. او در این کتاب‌ها، از قدرت جذب و معجزه‌ی سپاسگزاری صحبت می‌کند. نویسندگان بسیاری با الهام از آثار راندا برن کتاب‌هایی مشابه آفریده‌اند. موضوعی که البته، هنوز در میان طرف‌داران علم محل بحث و تردید است.

کتاب راز (The Secret) در سال 2006 منتشر شد. این کتاب بر اساس قانون جذب نوشته شده است و از اهمیت آگاهی از افکار مثبت و منفی و تأثیر هر کدام در زندگی سخن می‌گوید. راندا برن در این کتاب، بهره بردن از افکار مثبت را روشی برای رسیدن به اهداف معرفی کرده است.  کتاب قدرت (The Power) در سال 2010 به چاپ رسید. این کتاب دنباله‌ای بر کتاب راز است. راندا برن در این کتاب تأکید می‌کند که انسان‌ها قدرت این را دارند که تمام آنچه را که می‌خواهند به دست بیاورند؛ اما برای رسیدن به این هدف، باید به این قدرت باور داشته باشیم.

کتاب معجزه (The Magic) در سال 2012 انتشار یافت. این کتاب به انسان‌ها هنر سپاس‌گزاری را می‌آموزد و کمکشان می‌کند تا با دیدن کوچک‌ترین چیزها، قدردان و شکرگزار باشند. تغییرات بعد از انجام دادن تمرین‌های کتاب آشکار می‌شود. کتاب قهرمان (The Hero) در سال 2013 چاپ شد. این کتاب مانند نقشه‌ای است که قدم به قدم، ما را به سوی اهداف و خواسته‌هایمان می‌برد. این کتاب داستان زندگی دوازده نفر از انسان‌های موفق جهان امروز را نیز، به عنوان شاهدی بر گفته‌ها، آورده است.

کتاب چگونه راز زندگی‌ام را متحول کرد (How The Secret Changed My Life) در سال 2016 منتشر شد. در این کتاب، چهار داستان واقعی و الهام‌بخش و زیبا را از زندگی افرادی می‌خوانیم که با کمک نیروی راز موفق شدند مسیر زندگی خود را به سوی بهبودی و پیشرفت ببرند. کتاب بزرگ‌ترین راز (The Greatest Secret) در سال 2020 به چاپ رسید. این کتاب راهنمایی برای داشتن زندگی سراسر سعادت و خوشبختی است. جایی که رنج‌ها و دردها پایان می‌یابند و مشکلات، منفی‌گرایی و هر آنچه نمی‌خواهیمشان از زندگی ما خارج می‌شوند.

شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت دهکده لینکز، برخی از بهترین کتاب‌های راندا برن را دریافت کنید و با کمک داستان‌ها، مثال‌ها و تمرین‌های آن، زندگی خود را متحول کنید.

راندا برن از نگاه دیگران

    مجله‌ی تایم در سال 2007 راندا برن را تأثیرگذارترین فرد دنیا معرفی کرد.

اقتباس‌های سینمایی و فرهنگی از آثار راندا برن

راندا برن در سال 2006 شروع به ساخت فیلم مستندی بر اساس کتاب راز و با همین عنوان کرد. درو هریوت، به عنوان کارگردان، و پائول هرینگتون، به عنوان تهیه‌کننده، در کنار او برای ساخت فیلم حضور داشتند. راندا برن در فیلم راز به توضیح قانون جذب پرداخته است، همان قانونی که محور اصلی موضوعات مطرح‌شده در کتاب اوست.

راندا برن برای ساختن این فیلم به سراغ مربیان قانون جذب و متخصصانی در حوزه‌های مختلف از جمله فیزیک کوانتومی، روان‌شناسی و متافیزیک رفته است. جک کنفیلد، باب پراکتور، جو ویتالی، استر هیکس و جری هیکس، و جان گری از جمله افرادی هستند که درباره‌ی قانون جذب و یا مفاهیم مشابه آن سخن گفته‌اند.‌

بعد از اینکه فیلم راز به روی پرده رفت، مجریان و برنامه‌سازانی مانند اپرا وینفری، الن دجنرس و لری کینگ نیز به فیلم راندا برن واکنش نشان دادند. همین موضوع سبب شد تا فیلم بیشتر دیده و محبوب شود.

جملات برگزیده راندا برن

  • هر یک از افکار شمایک رخداد واقعی است، یک نیرو است. (کتاب راز)
  • شما می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید داشته باشید، هر کاری که می‌خواهید انجام دهید یا هر کسی که می‌خواهید باشید. (کتاب راز)
  • ما در دنیایی مادی هستیم و هر چیز مادی روزی از بین خواهد رفت. وابستگی ضمانت می‌کند که با از بین رفتن آن چیز، ناراحت می‌شویم. اما اگر همه‌چیز را عمیقاً دوست داشته باشید و برای آن‌ها شکرگزار باشید، وقتی از بین بروند، هرگز آن مقدار از درد را تجربه نخواهید کرد. شما عشق هستید و عشق نقطه‌ی مقابل وابستگی است. عشق به همه‌چیز آزادی و اجازه‌ی آمدن و رفتن می‌دهد. بدون توجه به اینکه چه اتفاقی رخ دهد، عشق همه‌چیز را می‌پذیرد و به همه‌چیز اجازه‌ی حضور می‌دهد. (کتاب بزرگ‌ترین راز)
  • وقتی سپاسگزار هستید؛ منفی‌نگر بودن برای شما غیرممکن می‌شود. (کتاب معجزه‌)

منبع : www.free-ebooks.net

دکمه بازگشت به بالا