جامعه و خانوادهکسب و کار ویژه

ست لباس پسرانه از نوزادی تا نوجوانی + تصاویر

ست لباس زمستانی پسرانه

ست زمستانی پسرانه از نوزادی تا نوجوانی، مجموعه ای است که نمناکدر این مقاله برای خواننده های خوش سلیقه خود گردآوری کرده است. در این مقاله آخرین مدل های لباس زمستانی پسرانه را خواهید دید. برای ست کردن لباس های دلبند خود سری به کمد او بزنید و با توجه به این پوسترها آن ها را با هم ست کنید. البته سلیقه ها متفاوت است و این به نظر خود شما بستگی دارد. جهت دیدن عکسهای بیشتر از لباس های ست نوزادی پسرانه و دخترانه و نیز خرید لباس نیروی انتظامی، لباس پلیس واقعی و لباس نیروی انتظامی به سایت هوتاپ مراجعه نمایید.

خرید لباس پسرانه ارزان |خرید لباس ست پسرانه‬‎

ست لباس پسرانه بچه گانه

همیشه خرید لباس برای بچه ها هیجان انگیز بوده است. این خوشحالی زمانی برایشان بیشتر می شود که به آن ها اجازه انتخاب هم بدهیم. برای اینکه یک انتخاب خوب برای کودکان تان داشته باشید بهتر است از قوانین ست کردن لباس و هماهنگی رنگ ها بیشتر بدانید. در این مقاله کلکسیونی از مدل لباس کودک را قرار خواهیم داد.

ست لباس پسرانه 2018

رنگ های مکمل رنگ هایی هستند که کاملا مخالف یکدیگر هستند اما زمانی که در کنار یکدیگر استفاده شوند هماهنگی زیبایی به وجود می آورند. برای مثال رنگ آبی مکمل رنگ نارنجی و رنگ بنفش مکمل رنگ زرد است. چون هماهنگ کردن رنگ ها با هم نقش مهمی در انتخاب ها دارد لازم است بدانید که همه رنگ های مکمل یا متمم در کنار یکدیگر به خوبی نمی نشینند و در مقابل برخی دیگر نیز تناسب خیلی خوبی ایجاد می کنند. برای مثال رنگ قرمز و سبز با اینکه مکمل هم هستند، اما در ترکیب لباس خیلی با هم تناسب ندارند و متخصصان مد آن را پبرای لباس کودک یشنهاد نمی کنند یا قرمز و زرد نیز از ترکیب هایی هستند که در لباس پوشیدن توصیه نمی شوند.

جدیدترین مدل های سال 1401 و 1402 لباس های نخی نوزادی پسرانه با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت

در میان این همه مارک لباس نوزادی و تجربیات فراوان مادران در مورد جنس لباس نوزاد پسر و لباس تکه ای پسرانه که مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب تکه های مورد نیاز برای لباس سیسمونی نوزاد دختر و همچنین انتخاب مارک لباس نوزادی دخترانه را بسیار سخت کرده است.

کدام مارک لباس نوزاد پسرانه بهتر است؟ کیفیت کدام برند تولیدی لباس نوزادی پسر از بقیه بهتر است و کدام یک لباس نوزادی با کیفیت تضمینی ارائه می نماید؟ کدام تکه های لباس نوزاد پسرانه را بگیرم؟ کدام لباس پسرانه ضروری نیست و بعداً می توانم بخرم؟ مدل های جدید لباس نوزادی پسرانه سال 2022 و لباس جدید نوزاد پسرانه سال 2023 چیست؟ لباس نوزاد پسرونه چه رنگی بخرم؟

اینها و بسیاری سوالات دیگر در زمینه خرید لباس نوزادی پسرانه و دخترانه، از جمله پرسش های مادران هنگام خرید سیسمونی نوزاد است. برند لباس نوزادی پسرانه ایرانی بسیار زیاد است مانند دانالو، به آوران، نیلی و مارک لباس نوزادی خارجی کارترز و مادرکر معروف و معتبر هستند، هم ایرانی ها و هم خارجی ها لباس های پسرانه و دخترانه باکیفیتی تولید می کنند، بهترین لباسِ راحتی نوزاد، لباسی است که کاملا نخ پنبه ای باشد، لباس ایرانی مارک جونیورز کاملا نخ پنبه ای است و ضخامت مناسبی برای چهار فصل دارد و مارک به آوران هم نخی هست اما کمی ضخیم است و برندهای خارجی هم اکثراً نخی هستند و مقدار بسیار جزئی از پلی استر در ترکیب خود استفاده می کنند، اکثر برندها مدعی هستند که

و پسرانه کاملاً نخی تولید می کنند اما واقعیت این هست که اکثر آنها از یک مقدار جزئی مانند 5٪ تا 80٪ الیاف پلی استر به الیاف پنبه در هنگام پارچه بافی اضافه نموده اند تا پارچه حالت کشسانی داشته باشد و چاپ بهتری بگیرد و از همه مهم تر ارزان تر برای تولید کننده باشد. هرچه میزان پلی استر پارچه لباس نوزاد پسرانه و دخترانه کمتر باشد بهتر است و احتمال اینکه حساسیت کمتری برای پوست نوزاد ایجاد نماید کمتر می شود.

لباس نوزادی جعبه ای بخریم یا لباس نوزادی باز؟

اینکه بصورت جعبه ای بخرید یا باز فرقی ندارد، نکته مهم خرید لباس سیسمونی نوزاد برای خریدار این است که برای او بصرفه باشد و باتوجه به خرید یک لباس باکیفیت، پول کمتری پرداخت کند.

برای لباس سیسمونی نوزاد پسر معمولاً این آیتم ها را خریداری می کنند :

، کلاه کشی نوزادی ، بلوز آستین کوتاه یا بلند، رکابی، دستکش نخی نوزاد، بلوز جلو دکمه دار یا همان مانتو نوزادی ، شلوار نوزادی ، شورت عینکی نوزادی ، پیشبند نوزادی ، کلاه بندی نوزاد، روسری نوزادی ، بادی رکابی نوزادی (به لباس زیر دکمه دار بادی می گویند) ، بلوز آستین بلند زیر دکمه دار یا همان بادی بلند نوزاد، بلوز آستین کوتاه زیر دکمه دار یا همان بادی کوتاه نوزاد، شلوار جوراب دار نوزاد و پاپوش نوزاد.

با توجه به اینکه لباس های بادی نوزادی یا همان زیر دکمه دارها بخوبی پهلوی نوزاد را می پوشانند و هنگام بغل کردن نوزاد یا تکان های خود نوزاد مانع از بالا رفتن لباس نوزاد می شوند، برای نوزاد بسیار عالی و ضروری هستند بنابراین می توانید بلوز آستین کوتاه و بلوز آستین بلند ساده و رکابی را تا قبل از یک یا دو سالگی تهیه ننمایید و صرفا بادی ها را تهیه نمایید ، سرهمی نوزادی پسرانه نیز ضروری است چراکه هم بدن نوزاد را خوب می پوشاند و هم جلوه ی خوبی به نوزاد می دهد، کلاه نوزاد نیز به جهت گرم نگه داشتن سر نوزاد ضروری است، شلوار نوزاد دخترانه بیش از هر لباس دیگری مورد استفاده قرار می گیرد .

مخصوصا در ماه های اول و اگر پوشک نوزاد نشتی داشته باشد که بسیار نیاز خواهید داشت، دستکش نوزاد دخترانه مانع از آن می شود که نوزاد با ناخن هایش صورتش را زخمی کند، مانتو نوزادی را روی بادی کوتاه یا بادی رکابی نوزاد می پوشانند و بخوبی بدن نوزاد را گرم نگه میدارد. قطره های ویتامین نوزاد و قطره آهن نوزاد می توانند لباس نوزاد را کثیف کنند و همچنین نوزاد پس از شیر خوردن ممکن است کمی شیر بالا بیاورد و لباسش کثیف شود و باتوجه به گران شدن قیمت لباس نوزاد بهتر است از پیشبندهای نوزادی استفاده نمایید ، پیشبند نخی نوزاد مانع کثیف شدن لباس نوزادی می شود و قیمت های بسیار کمتر نسبت به لباس های نوزاد دارند.

لباس نوزادی چه سایزی بخرم؟

این سوال ها برای یک نو مادر که قرار است بزودی صاحب یک نوزاد شود طبیعی است. لباس نوزادی سایز دو صفر یا 00 مربوط به نوزاد نارس است و اصطلاحاً سایز لباس نوزاد نارس دو صفر است. سایز لباس نوزاد صفر مربوط به نوزاد 0 تا 3 ماه یا تازه متولد شده است و اصطلاحاً لباس بیمارستانی نوزاد نیز می گویند و سایز 1 لباس نوزاد مربوط به 3 تا 6 ماه و سایز 2 لباس نوزاد مربوط به 6 تا 9 ماهگی و سایز 3 لباس نوزاد مربوط به 9 تا 12 ماهگی و سایز 4 مربوط به 12 تا 16 ماهگی و سایز 5 مربوط به 16 تا 20 ماهگی و سایز 6 مربوط به 20 تا 24 ماه است.

دکمه بازگشت به بالا