چه طوری می توان گانودرما را تشخیص داد؟

فروش قارچ گانودرما خالص به دو صورت سالم و آسیاب شده

فروش محصولات گانودرما: از آنجا که مصرف قارچ گانودرما به صورت پودر و آسیاب شده بسیار راحت تر است و خیلی از افراد نیز امکان آسیاب کردن این قارچ را به دلیل سفت بودن در منزل ندارند ایران گانودرما این قارچ محبوب را در بسته های صد گرمی و به دو صورت سالم و آسیاب شده عرضه می کند. شما هنگام سفارش قارچ گانودرما می توانید انتخاب نمایید که کدام نوع برای شما ارسال شود. لازم به ذکر است که تمامی قارچ ها به صورت خشک شده هستند.

قارچ گانودرما که نام علمی آن Ganoderma Lucidum است جز گونه قارچ های قرمز است و در گروه گیاهان دارویی قرار دارد. این قارچ ارزش درمانی و تغذیه ای بسیار زیادی دارد یکی از کامل ترین مواد غذایی در طبیعت است. این قارچ حدود 2000 سال است که در چین برای مسائل درمانی از آن استفاده می شود و چینی ها به آن Lingzhi می گویند. گانودرما در چین به نمادی از سلامتی و طول عمر تبدیل شده است و به آن اکثیر جوانی نیز می گویند. در زمان بسیار دور گانودرما در دسترس مردم عادی قرار نداشت و مخصوص پادشاهان بود. اما خوشبختانه امروزه این قارچ سلامتی بخش در اکثر کشورها در دسترس عموم مردم قرار گرفته و بسیاری از مردم از آن برای درمان بیماری های خود از آن استفاده می کنند.

 قارچ گانودرما چگونه سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند؟

یکی از مهمترین خواص  قهوه فوری سوپریم  افزایش و بالا بردن دو چندان سیستم ایمنی بدن انسان می باشد. در حالی که برخی از جزئیات در این باره هنوز هم کاملا مشخص نشده است، مطالعات و آزمایشات نشان داده اند که قارچ گانودرما می تواند بر ژن های گلبول سفید خون تاثیر بگذارد. بدین ترتیب می تواند سیستم ایمنی بدن را تا حد گسترده ای بالا ببرد.
همچنین بنا بر تحقیقات منبع اطلاع رسانی دکتر آکس و سایت  :
درون قارچ گانودرما نوعی فعالیت های مولکولی وجود دارد که سبب افزایش سلول های سفید و قاتل سرطان می شود. این سلول های طبیعی به وجود آمده به طور جدی با سرطان مقابله می کنند. از دیگر تحقیقات به عمل آمده درباره ی قارچ گانودرما این است که این گیاه می تواند تعداد دیگر گلبول های سفید (لنفوسیت ها) را در افرادی که مبتلا به سرطان کولورکتال هستند افزایش دهد. برخی بر این باورند که قارچ گانودرما فقط می تواند بر روی افرادی که از بیماری رنج می برند تاثیرگذار باشد، درصورتی که چنین نیست. تمامی انسان ها می توانند برای تقویت سیستم ایمنی بدن خود از پودر قارچ گانودرما استفاده نمایند.

اگر شما به بیماری هایی مثل ویتیلیگو یا پیسی، پسوریازیس یا بیماری های دیگری که به علت ضعف سیستم ایمنی بدن هستند مبتلا هستید با تقویت سیستم ایمنی بدن خود از طریق مصرف قارچ گانودرما می توانید این بیماری ها را برطرف نمایید. و اگر مبتلا به سرطان هستید می توانید از این قارچ برای کمک به بهبود وضعیت خود استفاده نمایید.

آنتی اکسیدان های فراوان قارچ گانودرما باعث پیشگیری از ابتلا و مبارزه با بسیاری از بیماری های شما می شود

قهوه گانودرما یکی از منابع قدرتمند آنتی اکسیدان ها محسوب می شود. این قارچ دربرگیرنده سطح بالایی از آنتی اکسیدان هاست. پپتید گانودرما لوسیدوم قوی ترین آنتی اکسیدانی است که در این گیاه یافت می شود. سایر آنتی اکسیدان ها شامل پلی ساکاریدها، کمپلکس پپتید پلی ساکاریدی و ترکیبات فنولی است.

قارچ گانودرما یا داروهای شیمیایی؟

همانطور که گفتیم قارچ گانودرما لوسیدم در گروه گیاهان دارویی قرار دارد. امروزه بسیاری از مردم استفاده از گیاهان دارویی و ارگانیک را به داروهای شیمیایی ترجیح می دهند و تا حد ممکن سعی میکنند برای درمان و علاج بیماری خود از داروهای گیاهی استفاده کنند. جالبه بدونید که بسیاری از داروهای شیمیایی حاصل تحقیق بر روی گیاهان دارویی است. سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرده که حدود 80 درصد از مردم دنیا از داروهای گیاهی استفاده میکنند. یعنی چیزی حدود 4 میلیارد نفر در دنیا! همین موضوع شرکت های داروسازی هم ترغیب کرده تا مطالعات و تحقیقات زیادی بر روی گیاهان نقاط مختلف جهان داشته باشند.

حتماً می دانید که داروهای شیمیایی عوارض جانبی جدی و بعضاً غیر قابل جبرانی برای بدن به همراه دارد و خیلی از اوقات درمان یک بیماری با داروهای شیمیایی بیماری های دیگری را به وجود می آورد که ممکن است از بیماری اولیه نیز خطرناک تر باشد. علاوه بر عوارض بسیار جدی که داروهای شیمیایی با خود به همراه دارند قیمت آنها نیز بسیار بالاتر از داروهای گیاهی می باشد. داروهای گیاهی بر خلاف داروهای شیمیایی با طبیعت و بدن انسان سازگاری کامل دارد.

جایگاه قارچ گانودرما در طب سنتی

در گذشته و زمانی که هنوز داروهای شیمیایی تولید نشده بودند مردم برای درمان بیماری های خود تنها از گیاهان و مواد موجود در طبیعت استفاده می کردند. یکی از محبوب ترین گیاهان دارویی که از حدود چهار هزار سال پیش در طب سنتی چین جایگاه ویژه ای داشت و به «پادشاه گیاهان، گیاه پادشاهان» شهرت یافت و خواص فوق العاده آن باعث شد تا به اکثر کشورها راه پیدا کند قارچ گانودرما نام دارد که به تازگی در کشور ما نیز شناخته شده و از خواص درمانی آن برای بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

امریکایی ها 14 برابر مردم ایران از داروهای گیاهی استفاده می کنند!

70% از جمعیت چین، 70% از جمعیت کانادا، 48% از جمعیت استرالیا،40% از جمعیت کلمبیا، 65%از جمعیت هند، 49% از جمعیت فرانسه، 42% از جمعیت آمریکا و حدود 3% از جمعیت ایران در درمان بیماری ها از داروهای گیاهی استفاده می کنند. (منبع: )

همچنین بر اساس آمار دیگری که دانشگاه علوم پزشکی اراک منتشر کرده است مصرف داروهای گیاهی از سال 2000 تا کنون 3 برابر شده است! همچنین 32 کشور در در دنیا دارای دانشکده های طب سنتی هستند.

درمانی به سادگی نوشیدن یک فنجان دمنوش

طرز مصرف این قارچ درمانگر و سلامت بخش بسیار راحت است و شما می توانید به صورت یک دمنوش آن را دم کنید و میل نمایید.

قارچ گانودرمای جنگلی یا پرورشی ؟

ما قارچ گانودرما لوسیدوم پرورشی را پیشنهاد می کنیم. اما به چه دلیل؟؟؟

زمان برداشت قارچ گانودرما:

قارچ پرورشی نسبت به قارچ جنگلی مزایای زیادی دارد. زمان چیدن و برداشت قارچ گانودرما لوسیدوم اهمیت بسیار زیادی دارد. این قارچ بیشترین خواص را در دوره ای به نام اسپوردهی دارد و حتماً باید در آن زمان چیده شود تا در بالاترین حد خواص باشد و بیشترین تاثیر را داشته باشد. اگر دیرتر از این دوره برداشت شود تمام اسپورها و خواص خودش را از دست خواهد داد و اگر زودتر از این دوره طلایی هم برداشت و چیده شود نیز خاصیتی به همراه ندارد. یکی از مهم ترین مزیت های قارچ گانودرمای پرورشی نسبت به قارچ جنگلی این هست که این قارچ ها در سالن ها و گلخانه ها زیر نظر کارشناسان مجرب رشد میکنند و در بهترین زمان یعنی دوره اسپوردهی چیده میشوند. اما در نمونه های جنگلی هیچگونه آگاهی و نظارتی در خصوص زمان رشد یا دوره اسپوردهی وجود ندارد و قارچها توسط افراد عادی در هر زمانی که پیدا شوند چیده می شوند و به همین علت عملاً خواص و تاثیر زیادی ندارند.

اطمینان از اصل بودن قارچ گانودرما لوسیدوم

قارچ گانودرما گونه های مختلفی در طبیعت دارد. اما بیشترین خواص درمانی را گونه «لوسیدوم» آن دارد که در دنیا هم شهرت جهانی پیدا کرده است. گانودرمای پرورشی با بذرهای قارچ گانودرما لوسیدوم که تماماً نیز وارداتی و با کیفیت هستند کشت می شود و از اصل بودن این قارچ اطمینان 100% می توان داشت. اما بسیاری از قارچ های گانودرما جنگلی که در بازار وجود دارند گونه لوسیدوم این قارچ نیستند و گونه های دیگری از قارچ گانودرما هستند که خواص کمتری نیز نسبت به گانودرما لوسیدوم دارند.

اطمینان از سلامت و آلوده نبودن قارچ

قطعاً قارچی که در مکانی استریزه و کنترل شده پرورش داده می شود نسبت به قارچی که در جنگل و در مجاورت با حشرات، حیوانات و گرد و خاک رشد می کند بسیار سالم تر است. قارچ گانودرما جنگلی ممکن است ماهها بر روی زمین یا تنه درختان باقی بماند تا چیده شود و این امر علاوه بر اینکه باعث می شود قارچ خواص خود را از دست دهد این قارچ را طعمه حشرات مختلفی مثل کرم ها و موریانه می کند و باعث آلوده شدن این قارج می شود.

بیشتر از قارچ گانودرما لوسیدوم اصل نمونه های تقلبی اون در بازار وجود داره! فریب افراد سودجو را نخورید

قارچ گانودرما در سال های اخیر همانند دیگر کشورها در ایران نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده و استفاده از این قارچ برای درمان بیماری های مختلف در بین مردم رو به افزایش است. این محبوبیت و استقبال زیاد از قارچ گانودرما لوسیدوم باعث شده تا افراد سودجوی بسیاری از این موقعیت سواستفاده کرده و بر خلاف اخلاق اقدام به عرضه نمونه های تقلبی از این محصول نمایند. فروش نمونه های مشابه به قارچ گانودرما لوسیدوم، قارچ گانودرمای بی کیفیت و خراب از جمله روشهای این گونه از افراد می باشد.

یکی از بهترین روشها برای اطمینان از اصل بودن و سالم بودن قارچ گانودرما لوسیدوم و مطمئن شدن از کیفیت آن تهیه قارچ گانودرما لوسیدوم پرورشی می باشد. حتماً این قارچ را از مراکز معتبر تهیه نمایید و این نکته را نیز در نظر داشته باشید که از مراکزی که این قارچ را تنها به صورت پودر شده به فروش می رسانند به هیچ عنوان خرید نکنید. و حتماً قارچ سالم و آسیاب نشده خریداری شده نیز از لحاظ شکل و مشخصات ظاهری با نمونه اصلی آن مطابقت دهید. (نمونه های قارچ پرورشی را در زیر مشاهده نمایید)

ایران گانودرما |بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز

برخی از نمونه های قارچ گانودرما تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار

فروش قارچ گانودرما تقلبی و بی کیفیت (آپلاناتوم) با ظاهری شبیه به بسته های ایران گانودرما (بسته بندی قبل)

افرادی سودجو با طراحی بسته هایی شبیه به بسته های ایران گانودرما سعی در فریب مردم دارند. توجه داشته باشید که این بسته ها به هیچ عنوان ارتباطی با ایران گانودرما ندارند و صرفاً یک محصول تقلبی است که داخل بسته ها نیز از قارچ گانودرما آپلاناتوم استفاده شده که هیچگونه ارزش و خاصیت درمانی ندارد.

فروش گانودرما آپلاناتوم (گانودرما قهوه ای) به جای گانودرما لوسیدوم پرورشی

این قارچ خاصیت درمانی زیادی ندارد اما قیمت پایین آن باعث شده تا افراد سودجو این قارچ را به عنوان قارچ گانودرما لوسیدوم (قرمز) بفروشند

قارچ گانودرما لوسیدوم پرورشی بی کیفیت

این نمونه قارچ پرورشی بی کیفیتی است که توسط افراد بی تجربه و به صورت زیرزمینی پرورش داده می شود. عدم تخصص کافی در پرورش این قارچ باعث شد تا رشد کاملی نداشته باشد و هاگ و قسمت پهن قارچ تشکیل نشده است و تماماً از ساقه تشکیل است. طبق آزمایشات انجام شده 90درصد خواص قارچ گانودرما در قسمت پهن یا هاگ آن قرار دارد.

قیمت هر بسته قارچ گانودرما درجه یک 220 هزار تومان است و شامل 100 گرم قارچ کاملاً خالص می باشد. هر بسته برای مصرف 50 الی 60 روز کافی است. به عبارتی شما روزانه حدوداً 3 هزار تومان برای سلامتی خودتون پرداخت می کنید!!! محصولات ما کاملاً خالص و ارگانیک است و هیچ افزودنی و مواد شیمیایی با اون ترکیب نشده و شما میتونید با خیالت راحت و بدون نگرانی مصرف کنید.

قیمت هر بسته قارچ گانودرما درجه دو نیز 170 هزار تومان می باشد. این نوع قارچ نیز قارچ گانودرما پرورشی می باشد اما با ماده موثره، خواص و کیفیت کمتر نسبت قارچ گانودرما درجه یک. ما مصرف این نوع گانودرما را توصیه نمیکنیم اما در صورت تمایل برای دریافت قارچ گانودرما درجه دو می توانید با ما تماس بگیرید و این محصول را با قیمت 170 هزار تومان سفارش دهید.

توضیحاتی در مورد قیمت قارچ گانودرما

با توجه به سوالات زیادی که در مورد قیمت قارچ گانودرما در ایران وجود دارد تصمیم گرفتیم توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه نماییم.

با توجه به متفاوت بودن کیفیت و نوع قارچ گانودرما این قارچ ممکن است با قیمت های مختلفی عرضه شود. اصولاً قیمت گذاری این قارچ بر اساس مقدار و میزان ماده موثره آن انجام می شود و نمی توان برای همه یک قیمت در نظر گرفت. این قارچ ها از نظر میزان ماده موثره، خواص و مقدار مصرف بسیار متفاوت هستند. اشتباه بسیار بزرگی که خیلی از افراد و فروشندگان انجام می دهند این است که یک مقدار مصرف مشخص را برای تمامی قارچ ها توصیه می کنند که این کار به شدت اشتباه است. میزان مصرف قارچ گانودرما با توجه به آنالیز آن و مشخص شدن میزان ماده موثره آن تعیین می شود

مرور محتوای این مطلب پنهان کردن
دکمه بازگشت به بالا