ویژگی های مهم در اجاره تلویزیون شهری

قابلیت اطمینان تلویزیون شهری

برای این که از تکنولوژی که منظور همان تلوزیون شهری است،پول درآورید، نباید یک تصمیم شخصی بگیرید. تا زمانی که تکنولوژی کار می کند، برای شما پول و درآمد ایجاد می کند،اما زمانی که متوقف شد، دیگر خبری از پول نیست.

زمان 

در مدت زمانی که به دنبال ارزان ترین پیشنهاد هستید، فرصتی که می توانستید از آن استفاده کنید ممکن است از دست دهید، زمان پول است.شرکت های دیگر ممکن است حتی قبل از شما بتوانند ارزان ترین محصول را پیدا کنند. بنابراین سعی کنید در صورتی که در حال سرمایه گذاری بر روی تلویزیون شهری هستید قیمت خرید و یا قیمت اجاره تلویزیون شهری را به اولویت های بعدی خود منتقل کنید.

اجاره تلویزیون شهری اصفهان |تلویزیون شهری تالار

کیفیت تلویزیون شهری

اغلب تکنولوژی ها در این حوزه ممکن است به طورکامل توسعه نیافته باشند. توسعه نیافته بودن محصول یعنی همراه بودن با ریسک، کیفیت نامناسب، نبود خدمات پشتیبانی مناسب و غیره. بهتر است در مورد تکنولوژی های موجود در بازار و همچنین موارد مورد نیاز خود تحقیقات گسترده ای انجام دهید.

تلویزیون داخل سالن/تلویزیون خارج سالن

بسته به استفاده ای که از پنل های LED خواهید داشت،اینکه می خواهید در محیط بیرون یا محیط درون استفاده کنید،تفاوت هایی در این نمایشگر ها وجود دارد. تفاوت اصلی بین این دو نمایشگر به سطح محافظت در برابر آب، گرد وغبار و همچنین میزان روشنایی آن مربوط می شود. در هر حال ممکن است تلویزیون شهری که در محیط داخل از آن استفاده می کنید، قابل استفاده در  فضای باز نیز باشد. روشنایی نمایشگر بستگی به نور خورشیدی دارد که ویترین مغازه یا هر محیط خارجی دیگری در طول روز دریافت می کند. اگر ویترین مغازه به صورت غیر مستقیم نور را دریافت می کند، صفحات با روشنایی بالا یا استاندارد مناسب است. اما اگر نور خورشید به طور مستقیم به آن می تابد استفاده از صفحات LED با روشنایی خیلی زیاد بهتر است. به هرحال برخی از تلویزیون های شهری قابلیت انطباق خودکار با نور محیط را داشته و برخی از آن ها نیز به شما این امکان را می دهند که نور را بر طبق شرایط تنظیم نمایید.

 تلویزیون شهری نصب شده بر زمین

استفاده ای که به تازگی از نمایشگر های LED  باب شده است، نصب تلویزیون های شهری بر روی کف زمین است، مثل آنچه که در پاساژ ها می بینیم. نوع دیگر آن قراردادن این نمایشگرها به صورت افقی یا عمودی از دیوار تا سقف می تواند متفاوت باشد.

تلویزیون شهری موقتی یا دائمی

برای چه مدتی می خواهید از تلویزیون شهری و یا نمایشگر های LED استفاده کنید. می خواهید به صورت ثابت استفاده کنید یا برای یک کسب وکار موقتی؟ این تصمیم گیری می تواند بر مسایل مختلفی تاثیر گذار باشد و یا حساسیت های شما را در مورد برخی مسایل کم یا زیاد نماید.

آیا پنل ها در معرض نور خورشیدی قرار خواهند گرفت؟

اگر صفحات LED در معرض نور خوشید قرار خواهند گرفت باید بدانیم برای چه مدتی است و مکان قرار گرفتن پنل ها را بدانیم. ممکن است نوع متریال به کار رفته در پنل و دیگر قسمت های تلویزیون شهری انتخاب شده مناسب تابش آفتاب مستقیم نباشد. بنابراین سعی کنید در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

فاصله ی دید بهینه و دات پیچ تلویزیون شهری به چه میزان است؟

فاصله ای که افراد در آن تلویزیون شهری را می بینند چه میزان باید باشد؟ برای اینکه تلویزیون های شهری تبلیغاتی برای کسانی که سریع رانندگی می کنند، قابل دیدن و خواندن باشند، باید در اندازه ی بزرگ تری به نمایش درآید. برای تابلو رنگی همراه با عکس و ویدئو، باید اندازه ی بزرگ تری برای  آن در نظر گرفته شود تا اثر بهتری بر روی بیننده بگذارد.

اصطلاح دات پیچ یا پیکسل پیچ برای تعیین شفافیت نمایشگر LED به کار می رود. هر چه میزان دات پیچ کم تر باشد شفافیت تصویر بالاتر و هر چه دات پیچ بالاتر باشد، شفافیت کم تر خواهد بود.

برای فاصله های کوتاه از دات پیچ کوچکتر استفاده کنید، اما وقتی مخاطبان از نمایشگر دور هستند از دات پیچ بزرگتر استفاده کنید. به طور مثال حداقل فاصله ی دیدن 10 متر، به دات پیچ 10 میلیمتر نیاز دارید.

وضوح  تلویزیون شهری

وضوح به دات پیچ مرتبط است. مطمئن شوید که صفحه ی شما در هر دو محور افقی و عمودی حداقل وضوح را دارد. اگر وضوح لازم را نداشته باشد، تصاویر و محتوا ها، غیر واقع بینانه به نظر می رسد. اندازه ی نمایشگر ها را برطبق ویدئو ها  یا انیمیشن هایی که قرار است پخش شود، انتخاب کنید. فشرده کردن تصاویر یا ویدئو ها در یک نمایشگر که تناسب اندازه ها درست نیست، ظاهری زشت و غیر حرفه ای به خود می گیرد.

محدودیت های محیطی

اگر محیطی که قرار است تلویزیون شهری در آن به کاربرده شود، محیطی خاص باشد مثل یک برنامه ی تلویزیونی باید علاوه بر LED مشخصه های خاص دیگری برای اینکه با محدودیت های روشنایی یا صدای خاصی تطابق یابد، داشته باشد.

جهت اطلاع از با کارشناسان ما در نمارنتر تماس بگیرید.

 خدمات شرکت ارائه دهنده تلویزیون شهری

اینکه شرکت عرضه کننده، خدمات فنی و مسولیت تحویل مطمئن تجهیزات را بر عهده بگیرد، موضوع مهمی است. پس به تعهد شرکت ها برای کیفیت، پشتیبانی فنی، توانایی شخصی سازی و دسترسی توجه کنید. ممکن است با خرید یک برند که خدمات پشتیبانی خوبی انجام نمی دهد به ظاهر هزینه کمتری انجام داده باشید اما واقعیت اینجاست در اولین مرحله ای که نیاز به خدماتی مانند سرویس و نگهداری و یا تعمیرات پیدا کنید این هزینه ها و یا مشکلات دیگر نظر شما را عوض خواهند کرد.

اولین ها

LED ها مقدار قابل توجهی نور را برای مدت طولانی تری تولید می کنند و برای استفاده از روش های خلاقانه و رنگارنگ بسیار محبوب هستند. مثل آنچه که بر روی دیوار ها، فروشگاه ها، باشگاه ها توانید از LED هایی که بر اساس صفحه  نمایشگر های دیجیتال هستند، استفاده کنید. نکته ی مهم دیگر در اندازه ی تابلو دیجیتال، الگوی ترافیک است. اگر تابلوی شما از فاصله ی نزدیک قرار است دیده شود، مثل آنچه در  مراکز خرید وجود دارد، می توانید سایز های کوچک تر با رزولوشن بالاتر را انتخاب کنید.

رسانه ی تبلیغاتی تلویزیون شهری

اگر می خواهید در تابلوی دیجیتال فقط از متن استفاده کنید، می توانید از ارتفاع کم تری استفاده کنید. اما اگر انتخابتان، آگهی با تصاویر، رنگ های متنوع و ویدئو برای جلب توجه بیشتر است، باید اندازه ی بزرگتری انتخاب کنید تا فضای بیشتری برای پس زمینه ها و سایر مولفه ها و تصویر داشته باشید. بنابراین بهتر است نوع محتوای خود را انتخاب کرده باشید تا به مشکلات بعدی برنخورید.

راه های ارتباط

  • کارت های کنترل همزمان: در این نوع کارت ها، به یک سیستم کامپیوتر احتیاج دارید تا رسانه ی تبلیغاتی را روی نمایشگر LED نشان دهد. این نوع کارت کنترل برای زمانی مناسب است که شما نیاز دارید رسانه نمایشی خود را بارها تغییر دهید یا تعداد زیادی رسانه بر روی آن نمایش دهید مثل تلویزیون یا بیلبورد های بزرگ، کارت های کنترل متفاوتی با شبکه، وای فای یا GPRS وجود دارد.
  • کارت های کنترل غیر همزمان: این نوع از کنترل، به هیچ کامپیوتری برای کنترل تابلو احتیاج ندارد. تمام رسانه ی تبلیغاتی در حافظه ی داخلی ذخیره می شود پس کارت کنترل بر اساس برنامه ی زمانی آن را به نمایش در می آورد. این نوع کارت کنترل برای هر استفاده ای مناسب است و نیاز به آپدیت روزانه نمایشگر های LED ندارد. این کارت ها با USB، وای فای، کابل یا GPRS در دسترس است.

مصرف و هزینه ی برق نمایشگر LED

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از خرید تلویزیون شهری باید به آن توجه کنید، مصرف برق و هزینه ی آن است. ایم مساله به خصوص زمانی که نمایشگر از نور زیادی استفاده می کند مهم تر خواهد شد. برای اینکه بدانیم هر نمایشگر چه میزان برق مصرف می کند باید بفهمیم تعداد پیکسل ها چقدر است و هر پیکسل چقدر برق مصرف می کند. اطلاعات فنی مشابه این را معمولا نمایندگی های فروش هم در اختیار شما خواهند گذاشت .

اطلاعات صفحه ی LED

مشخصات دقیق نمایشگر را کتبا از عرضه کننده درخواست کنید. در مورد جزییاتی که نمی دانید، توضیحات بیشتری بخواهید. این مشخصات را با محصولات سایر رقبا مقایسه کنید.

دوره ی گارانتی

به طور شفاف بدانید دوره ی وارانتی محصول چه مدت است. شرکتی را انتخاب کنید که گارانتی آن به وسیله ی وزارت صنعت تایید شده باشد. دقت داشته باشید که گارانتی های متفرقه فقط دردسر شما را زیاد تر خواهند کرد بنابراین سعی کنید از گارانتی معتبر استفاده نمایید.

اطلاعات شرکت

از نزدیک از شرکتی که قصد خرید نمایشگر را دارید دیدن کنید. اطلاعات جزیی را دریافت کنید، سراغ سوابق بروید و محصولاتی که توسط شرکت نصب شده است را بررسی کنید. این کار می تواند خطای شما را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

برند LED

برند هایی که در زمینه ی ارائه ی تلویزیون های شهری فعالیت می کنند، بشناسید. بررسی تفاوت ها و مزیت های هر کدام می تواند به شما کمک کند.

تلویزیون شهری مناسب

مطمئن شوید که محصول مناسب را برای مکان مناسب انتخاب کنید. تلاش کنید اطلاعات و ایده های عرضه کنندگان نمایشگر LED را بدست آورید به خصوص آن هایی که در تلویزیون های شهری سرمایه گذاری کرده اند و با مردم یا موسساتی که قبلا از آن ها استفاده کرده اند مشورت کنید. نمایشگر های LED در ویژگی های مختلف برای کاربرد های مختلف تولید می شود.

سیستم های تلویزیون شهری برای تبلیغات، فروش، اطلاعات، ترافیک و غیره استفاده می شود. این سیستم ها مطابق با ساعت های کاری و محیط طراحی می شوند. به طور مثال نمایشگر هایی که برای ترافیک استفاده می شود، 20 ساعت در روز کار می کنند. اما نمایشگر هایی که برای تبلیغات استفاده می شود تنها 18 ساعت در روز کار می کنند. به خاطر همین مطمئن شوید محصولی که می خرید هدف شما را برآورده می کند

دکمه بازگشت به بالا