اقتصادی

مصرف برق در قم کاهش یافت

پرتال پارسی/ Com مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کوم گفت: با توجه به برنامه ریزی و همکاری و مشارکت بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری، خانگی و تجاری، پیک بار روزانه در استان 120 مگاوات کاهش یافته است.

مهندس مهدی آهین‌پنجه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم با بیان اینکه تمامی بخش‌های مصرف اعم از خانگی، تجاری، صنعتی و کشاورزی توسط کنتورها و سیستم‌های مانیتورینگ هوشمند فهام رصد می‌شوند، یادآور شد: همه مشترکان حتی مشترکان پرمصرف خانگی. ، دقیقا رعایت می شود

مشترکین خانگی که دوبرابر مدل برق مصرف می کنند، پرمصرف هستند، گفت: این مشترکان به کنتور فهام نیز مجهز هستند و مصرف آنها از راه دور کنترل می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان قم یادآور شد: روز گذشته 80 مشترک پرمصرف مسکونی و تجاری که به هشدارها و اخطارها بی توجهی کرده بودند توسط کنتور فهام و از راه دور خاموش شدند.

وی در ادامه از تمامی مشترکین بخش های مختلف که در جهت صرفه جویی و مدیریت مصرف اقدام کردند تشکر کرد و گفت: با همکاری و مشارکت بخش های صنعتی، کشاورزی، اداری، خانگی و تجاری. تا دمای روزانه هوا، از 85 تا 120 مگاوات کنترل بار پیک انجام شد.

آهین‌پنجه در ادامه افزود: این امر باعث شده تا امسال با وجود گرمای شدید نسبت به سال‌های گذشته از قطعی‌های بی‌برنامه و گسترده برق جلوگیری شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا