عمومی

برنامه های کمیته امداد ایلام برای دهه فجر/افتتاح طرح های مسکن – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، ناصر مرادی عصر دوشنبه در نشست کمیته همیاری و تشکلهای مردمی ستاد دهه فجر استان که با حضور مدیران دستگاه‌های عضو این کمیته برگزار شد، اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای تشریح خدمات نظام به مردم است و دستگاه‌های اجرایی استان باید از چنین فرصتی برای معرفی خدمات خود به مردم استفاده کنند.

وی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اقدامات در راستای آگاه کردن مردم از خدمات نظام، ارائه گزارش خدمات انجام شده به مردم از طریق رسانه‌ها و شناساندن این خدمات به مردم در فرصت‌های مختلف است.

وی با تشریح برنامه‌های کمیته امداد در دهه فجر امسال گفت: افتتاح طرح‌های اشتغالزایی مددجویان، افتتاح مسکن مددجویی، توزیع سبدهای معیشتی، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، توزیع پک های فرهنگی، توزیع جهیزیه و بازدید از حداقل ۲۰۰ خانواده مددجو و بررسی مشکلات آنان از جمله خدمات کمیته امداد در این مناسبت خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان نیز در این نشست با بیان اینکه ۲۵ کمیته با فعالیت‌های گوناگون توسط ستاد دهه فجر استان فعال هستند، گفت: کمیته همیاری و تشکلهای مردمی هر ساله از دستگاه‌های برتر ستاد دهه فجر استان بوده که معمولاً بیشترین و بهترین خدمات توسط این کمیته تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام چراغی پور تصریح کرد: امسال در دهه فجر نمایشگاهی با ۴۵ غرفه به مناسبت چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی راه اندازی خواهد شد که کمیته‌های عضو ستاد دهه فجر حضور موثری در این غرفه‌ها خواهند داشت.

دکمه بازگشت به بالا