ورزش و نشاط

بازدید وزیر بهداشت از اورژانس عوارضی قم تهران و یک مجتمع بیمارستانی

بازدید وزیر بهداشت از اورژانس عوارضی قم تهران و یک مجتمع بیمارستانی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پایگاه اورژانس عوارضی قم، تهران و یک مجتمع بیمارستانی در قم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، بهرام عین اللهی در بدو ورود به شهر قم با حضور در پایگاه موقت اورژانس واقع در عوارضی قم، تهران حضور یافت و در جریان خدمت رسانی اورژانس ۱۱۵ این پایگاه قرار گرفت.

وزیر بهداشت همچنین با حضور در اتوبوس آمبولانس عوارضی قم، تهران از تلاش کادر فوریت‌های پزشکی در ایام تعطیلات نوروزی قدردانی کرد.

وزیر بهداشت همچنین در ادامه سفر خود از مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی قم بازدید کرد.

بهرام عین اللهی امروز هشتم فروردین و در سیزدهمین روز از طرح سلامت نوروزی برای نظارت بر نحوه خدمت رسانی به مراجعان و بیماران در اورژانس مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شهید آیت الله بهشتی قم حضور یافت.

وزیر بهداشت ضمن عیادت از بیماران و گفتگو با همراهان آنان و اهدای گل به مناسبت سال نو، در جریان وضعیت خدمت رسانی به مراجعان و بیماران در این مرکز قرار گرفت.

عین اللهی همچنین با اهدای شاخه گل به کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان شهید بهشتی قم از تلاش های آنان در طرح سلامت نوروزی قدردانی کرد.

مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی قم با دارا بودن ۷۰۰ تخت یکی از بزرگترین بیمارستان‌های کشور و قم محسوب می شود که تمام تخصص های لازم پزشکی را داراست.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا