افتتاح استخر بانوان و خوابگاه ورزشکاران تا پایان امسال

بانوان |خواب

پرتال پارسی/همدان رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: دو پروژه استخر بانوان نهاوند و خوابگاه ورزشکاران تا پایان امسال به بهره‌برداری رسیده و افتتاح می‌شوند.

مسعود علی‌بخشی در گفت‌وگو با پرتال پارسی، اظهار کرد: شهرستان نهاوند در رشته‌های مختلف ورزشی استعدادهای زیادی دارد و توسط ورزشکاران این شهرستان مدال‌های زیادی در سال جاری کسب شده است.

وی با بیان اینکه بانوان نهاوندی یکی از نقاط قوت ورزش شهرستان هستند و در رشته‌های مختلف افتخار آفرین هستند، افزود: برای حمایت از ورزش شهرستان نیاز به ایجاد زیرساخت و مکان‌های ورزشی مناسب داریم و این کار در دستور کار مجموعه قرار دارد.
وی به پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی شهرستان اشاره کرد و گفت: با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری شهید آیت‌الله رئیسی به استان همدان و با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسئولان ارشد شهرستان درصدد هستیم تا برخی از این پروژه‌ها به اتمام برسند.

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند  با بیان اینکه پروژه استخر بانوان روند پیشرفت فیزیکی قابل توجهی دارد و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۳ افتتاح و به بهره‌برداری برسد، تصریح کرد: با توجه به اهمیت میزبانی از تیم‌های ورزشی در شهرستان، تجهیز و افتتاح خوابگاه ورزشکاران نیز در دستور کار است و با توجه به پیشرفت این طرح انشاالله تا پایان سال‌جاری این پروژه نیز افتتاح می‌شود و جامعه ورزشی شهرستان از این دو مکان ورزشی بهره‌مند خواهند شد.

علی‌بخشی گفت: برای بررسی مشکلات از سالن چند منظوره حجاب، خانه وزنه‌برداری، خانه جودو و همچنین سالن کشتی مهندس حسین علیمرادیان بازدیدهایی داشتیم تا بتوانیم‌ با حل مشکلات کمکی به ورزشکاران عزیز شهرستان داشته باشیم.
وی با تأکید براینکه برای استفاده بهینه و مناسب از مکان‌های ورزشی به صورت مستمر از آن‌ها بازدید می‌شود و نکاتی برای نگهداری بهتر به متولیان تذکر داده می‌شود، اظهار کرد: بازدیدها از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی نیز به صورت دوره‌ای ادامه دارد تا بتوانیم با افتتاح آن‌ها سرانه ورزش شهرستان را افزایش دهیم.

انتهای پیام 
 

دکمه بازگشت به بالا