خرید فالوور واقعی فعال چه مزایایی برای پیج شما دارد؟

خرید فالوور فعال واقعی

خرید فالوور فعال واقعی فعال ایرانی از ساده ترین روش هایی است که با استفاده از آن شما می توانید پیج اینستاگرام خود را به راحتی در اینستاگرام رشد دهید. خرید فالوور انواع مختلفی مانند خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش، خرید فالوور ارزان، خرید فالوور 100 درصد واقعی و… دارد که شما هر کدام از آنها را خرید کنید می تواند برای شما سودمند باشد.

بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

خرید از سایتی که علاوه بر کیفیت، خدمات آن کیفیت بالایی نیز داشته باشد می تواند بهترین تجربه خرید باشد. همچنین از سایتی که خرید می کنید باید خدمات اینستاگرام را به طور کامل داشته باشد.

وب سایت مای ممبر بهترین سایت برای خرید فالوور است. شما از این سایت می توانید خرید فالوور از انواع مختلف مانند خرید فالوور اینستاگرام ارزان، خرید فالوور واقعی اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی را انجام دهید.

خرید ویو اینستاگرام یکی دیگر از راه های رشد پیج اینستاگرام می باشد. وب سایت مای ممبر خرید بازدید اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید ویو استوری اینستاگرام و خرید ویو پست اینستاگرام را برای شما ممکن کرده است تا بهترین بتوانید پیج اینستاگرام خود را رشد دهید.

علاوه بر ویو و فالوور ما به شما خرید لایک اینستاگرام از انواع مختلف مانند خرید لایک ارزان، خرید لایک ایرانی و خرید لایک واقعی را از وب سایت مای ممبر پیشنهاد می کنیم.

وب سایت مای ممبر بهترین وب سایت برای خرید فالوور واقعی، خرید لایک اینستاگرام و خرید ویو اینستاگرام می باشد.

خرید فالوور |خرید فالوور واقعی

فالوور فعال چیست؟

هر کسب و کاری که به اینستاگرام ورود پیدا می کند، افزایش واقعی دنبال کنندگان صفحه اش، بزرگترین هدفی است که در ابتدای امر روی آن متمرکز می شود. در این مطلب به معرفی روش ساده اما کاربردی خرید فالوور فعال اینستاگرام در این راستا صحبت می کنیم.

اساسا واژه فعال در اینستا چه معنایی دارد و منظور از فالوور فعال چیست؟ آیا میزان فعالیت فالوور های پیج ما در افزایش فروش خدمات و محصولات ما تاثیری دارد؟

الگوریتم اینستاگرام، روز به روز در حال آپدیت شدن است. این بروزرسانی های مکرر در این شبکه اجتماعی در جهت بهبود تجربه کاربری آن بوده تا منجر به افزایش روزافزون تعداد کاربران ایرانی و غیر ایرانی آن شود.

یکی از مواردی که می تواند پیج شما را Instagram Friendly کند، این است که بخش اعظمی از دنبال کنندگان صفحه شخصی یا تجاری شما را اگر ایرانی است، فالوور های ایرانی فعال و اگر بازار هدف شما کشور خاصی است یا در سطح جهانی فعالیت می کنید، فالوورهای فعال از آن کشور خاص، تشکیل دهند.

که خوشبختانه مای ممبر با در اختیار داشتن سرور اختصاصی برای افزایش دنبال کنندگان یک پیج، در سفارش های خرید فالوور فعال اینستاگرام، به گونه ای عمل می کند که بیش از 90 درصد از پروفایل های ارسالی، واقعی و فعال می باشند.

فالوور واقعی، کاربری است که با تکمیل پروفایل خود به شکلی که هم عکس داشته باشد و هم متن بایو، به تازگی نیز در پیج خود ویدیو یا پست جدیدی را منتشر کرده و استوری نیز داشته باشد.

منظور از Instagram Friendly، مجموعه فعالیت ها و بهینه سازی هاییست که منجر به افزایش محبوبیت یک پیج نزد الگوریتم این رسانه اجتماعی شود. استفاده از هشتگ های مرتبط با فعالیت پیج، پروفایل کامل، نظم در ارسال محتوا و همچنین فالوور فعال، بخشی از این بهینه سازی و فعالیت های یک صفحه اینستاگرام است.

فالوور فعال چیست؟

همانند دنیای واقعی که برخی از انسان ها فعال و برخی دیگر کمتر یا بیشتر فعال هستند، در دنیای مجازی و اینستا نیز به کاربرانی که به صورت مستمر و به اشکال مختلف در این رسانه مجازی فعالیت می کنند، فالوور فعال می گویند.

شاید بپرسید مجموعه فعالیت های یک پروفایل فعال در اینستاگرام چیست؟

 • ارسال پست به صورت روزانه یا حداقل چند روز یکبار
 • استفاده روزانه از استوری
 • لایک کردن پست پیج هایی که دنبال می کند
 • بازدید استوری
 • تعویض تصویر پروفایل بصورت دوره ای
 • ارسال کامنت

خرید فالوور |خرید فالوور واقعی

مزایای خرید فالوور فعال از مای ممبر

برخی بر این گمان هستند که خرید فالوور، کلا جنبه فیک دارد و در افزایش سطح تعامل پیج اینستاگرام تاثیری نمی گذارد. اما فالوورهایی که از طریق سرور افزایش فالوور مای ممبر برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان یک پیج که سفارش خرید فالوور فعال خود را در این سایت که مرجع خرید محصولات اینستاگرام می باشد به ثبت می رسانند، بالای 90 درصد فعال هستند.

این پروفایل ها همه نشانه هایی که بیانگر فعال بودن یک اکانت در اینستاگرام می باشد را دارا بوده و به افزایش بازدید استوری، لایک و ویو ویدیو های شما کمک می کند.

چنانچه با اصطلاح View آشنا نیستید، مطلبی با عنوان ویو اینستاگرام چیست را برای مطالعه و آشنایی با این اصطلاح پرکاربرد در اینستا، به شما پیشنهاد می کنیم.

این پروفایل ها از استوری های شما بازدید می کنند و به دلیل اینکه لوکیشن فعالیت آنها ایران است، اینستاگرام استوری شما را به کاربران فعال ایرانی پیشنهاد می کند.

در نگاه کلی می توان مزایای خرید فالوور فعال از مای ممبر را در موارد زیر خلاصه نمود:

 • بیشتر از 90 درصد اکانت ها واقعی هستند
 • پروفایل های استفاده شده ایرانی هستند
 • به افزایش بازدید ایرانی استوری شما کمک می کند
 • لایک پست های شما افزایش می یابد
 • ویو ویدیوهای شما بالا می رود
 • آمار بازدید از پروفایل شما افزایش می یابد

برای خرید فالوور فعال اینستاگرام می توانید از منوی سایت، گزینه مربوطه را انتخاب و وارد صفحه مورد نظر شویدو یکی از پکیج های از پیش تعریف شده مای ممبر را انتخاب و با پرداخت هزینه، سفارش خود را تکمیل کنید.

نکات قابل توجه در خرید فالوور فعال

در زمان خرید فالوور فعال اینستاگرام از مای ممبر رعایت نکات زیر را برای افزایش میزان رضایت شما از سفارش خود از طریق این سایت و همچنین تجربه نمودن خریدی لذت بخش، پیشنهاد می کنیم

 • در زمان خرید، پروفایل شما Public باشد
 • از خرید همزمان چند پکیج افزایش فالوور فعال خودداری کنید
 • سفارشات خود را پس از تکمیل سفارش قبلی انجام دهید
 • برای تست عملکرد سرور، می توانید یک پکیج 1000 تایی را خریداری کنید

با آرزوی خریدی سرشار از رضایت برای شما بازدید کننده گرامی. خرید خود را با اطمینان انجام دهید، پشتیبانی مای ممبر شما را تنها نخواهد گذاشت و در تمام سفارشات آتی نیز در کنار شما خواهد بود.

با معرفی مای ممبر به دوستان خود، آنها را نیز از خدمات و محصولات ما آگاه کنید تا ایشان نیز لذت خرید فالوور فعال از مای ممبر را تجربه کرده و در مسیر موفقیت در اینستاگرام قرار بگیرند.

فالوور فعال در اینستاگرام چیست و چطور می‌توان آن را افزایش داد؟

داشتن فالوور فعال در اینستاگرام مزیت بزرگی در زندگی و کسب‌وکار به حساب می‌آید. می‌دانیم که ساز و کار اینستاگرام در سال‌های اخیر تغییر زیادی کرده و دیگر صرفاً یک شبکۀ اجتماعی برای تعاملات شناخته نمی‌شود. این رسانۀ اجتماعی بزرگ به یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای کسب درآمد تبدیل شده است که فرصت درآمدزایی برای افراد را چندین برابر کرده است.

با وجود فرصت‌های بی‌شماری که اینستاگرام برای اشخاص و کسب‌وکارها ایجاد کرده است. اما الزاماتی برای کسب موفقیت در آن وجود دارد. اولین و احتمالاً مهم‌ترین شرط آن، داشتن فالوئر فعال و واقعی است. عدم برقراری این شرط، شما را به هیچ موفقیت قابل توجهی نخواهد رساند. اما ببینیم منظور از فالوئر فعال و واقعی چیست و چگونه می‌توان به آن دست یافت.

منظور از فالوور فعال چیست؟

فالوئرها در اینستاگرام به دو دستۀ فیک و واقعی تقسیم می‌شوند. فالوئران فیک، همان کاربرانی هستند که وجود خارجی نداشته و صرفاً توسط ربات‌ها ساخته می‌شوند. این پیج‌ها دارای هیچ گونه جنبۀ ارزشی نبوده و توسط افراد واقعی اداره نمی‌شوند. از این رو نمی‌توانند به عنوان یک فالوئر واقعی به حساب آیند. فالوور فعال و واقعی، پیج‌هایی هستند که توسط افراد عادی ثبت شده و دارای شماره تماس و ایمیل معتبر باشند.

با این حال نمی‌توان هر فالوئر واقعی را به عنوان فالوور فعال به حساب آورد. چرا که این فالوئر فعال کسی است که علاوه بر داشتن هویت واقعی، پست‌های شما را لایک کرده و برای آن‌ها کامنت می‌گذارد. همچنین با به اشتراک‌گذاری پست‌ها و دیدن استوری‌ها، تعاملاتی با پیج شما ایجاد می‌کند.

چرا داشتن فالوور فعال ضرورت دارد؟

بسیار پیش می‌آید که صاحبان کسب‌وکارها و افرادی که به دنبال ایجاد برند شخصی هستند اقدام به خرید فالوئر می‌کنند. هرچند که خرید فالوئر می‌تواند عدد مربوط به دنبال‌کنندگان شما را افزایش دهد اما باید گفت که این اقدام، هیچ تأثیری در درآمد شما نخواهد داشت. فالوئر فیک به هیچ وجه نمی‌تواند تأثیری روی تعاملات و درآمد شما داشته باشد. وقتی شما با یک هویت واقعی روبرو نباشید چگونه می‌توانید انتظار خرید محصولات و دریافت خدمات را داشته باشید؟ بنابراین می‌توان گفت که فالوئر فیک، تنها یک عدد غیرواقعی بوده و هیچ ارزش مادی و معنوی برای شما ایجاد نمی‌کند.

 • واقعی‌ترین شکل کسب درآمد از اینستاگرام، فروش محصولات و ارائۀ خدمات به فالوور فعال و واقعی است.

فالوور فیک، شما را جریمه می‌کند

از طرف دیگر، فالوئر فیک توسط الگوریتم‌های اینستاگرام شناسایی شده و باعث کاهش رتبۀ شما می‌شوند. آنان علاوه بر اینکه امکان خرید از شما را ندارند لطمۀ زیادی هم به اعتبار پیج شما وارد می‌کنند. جریمه شدن توسط اینستاگرام باعث می‌شود تا به تدریج آمار پیج شما افت کرده و حتی تعدادی از فالوئرهای واقعی خود را از دست بدهید.

بر این اساس می‌توان نتیجه گرفت که تنها فالوور فعال برای شما سودمند است. کسی که با هویت واقعی خود در اینستاگرام حضور داشته و قادر به ایجاد تعامل با محتوای شماست. با این اوصاف، فعالیت عادی کاربران در پیج شما، تنها از طریق فالوئرهای واقعی و فعال صورت می‌گیرد.

ویژگی‌های فالوور فعال را بشناسیم

دسته‌بندی فالوئر اینستاگرام را علاوه بر فیک و واقعی می‌توان به دو دستۀ فعال و غیرفعال نیز تقسیم کرد. فالوئر غیرفعال کسی است که صرفاً اقدام به مشاهدۀ پست‌ها و استوری‌ها کرده و اغلب برای کنجکاوی در مورد دیگران حضور دارد. این افراد با وجود هویت واقعی، تعاملی با دیگر کاربران نداشته و منفعتی ایجاد نمی‌کنند. فالوور فعال، بهترین دنبال‌کنند‌ه‌ها در اینستاگرم هستند. تمام کسانی که در این شبکۀ اجتماعی فعالیت دارند به دنبال جذب چنین فالوئرهایی هستند. خصوصیات آن‌ها را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

    حساب کاربری درست و استاندارد دارد.

 • نام کاربری آن واقعی و معنی‌دار است.
 • پست‌هایی را در پیج خود منتشر می‌کند.
 • دارای عکس پروفایل و توضیحات بیوگرافی است.
 • با پیج‌هایی که آنان را دنبال کرده تعامل دارد.

در کل، فالوور فعال به کسی گفته می‌شود که پست‌ها را لایک کرده، کامنت می‌گذارد و نسبت به فعالیت دیگران بازخورد نشان می‌دهد. این نوع فالوئرها باعث ارتقای رتبه و آمار پیج شما می‌شوند. دریافت کامنت، ریپلای کردن استوری‌ها، بازنشر محتوا و هر نوع تعامل دیگر از طرف اینستاگرام شناسایی می‌شود. چنین اقداماتی، ارزش و اهمیت محتوای شما را بازتاب می‌دهد. بنابراین می‌تواند تأثیر مثبت زیادی روی جذب فالوئرهای بیشتر داشته باشد.

فالوور فعال، پویایی و حرکت ایجاد می‌کند

ایجاد پویایی و حرکت در روند فعالیت پیج، مهم‌ترین دلیلی است که باید تعداد زیادی فالوور فعال داشته باشید. باید تا جای ممکن، تعداد فالوئرهای فعال خود را بیشتر کنید. چنین افرادی باعث می‌شوند که پیج شما زنده شده و راه بیشتری به اکسپلور اینستاگرام پیدا کند. با این حال، جذب فالوور فعال کار آسانی نیست و لازم است برای آن سخت تلاش کنید. اگر بازۀ زمانی کوتاهی برای آن در نظر بگیرید احتمالاً با سرخوردگی مواجه خواهید شد. برای دستیابی به فالوئر واقعی و فعال، راهکارهای مشخصی وجود دارند. در ادامه به مرور برخی از این روش‌ها پرداخته‌ایم.

    تعاملات ایجاد شده با کاربران فعال در اینستاگرام باعث ایجاد پویایی و رونق در پیج شما خواهد شد.

روش‌های افزایش فالوور واقعی و فعال در اینستاگرام

داشتن فالوئرهای واقعی و فعال در اینستاگرام، راهی ساده و ارزان برای تبلیغات و بازاریابی است. این روزها داشتن یک پیج شلوغ و فعال، ارزش زیادی برای کسب‌وکارهای مختلف ایجاد می‌کند. اما همیشه این سؤال پیش می‌آید که «چگونه فالوور فعال خود را بیشتر کنم؟» واقعیت این است که راه‌های زیادی برای افزایش فالوئر واقعی در اینستاگرام وجود دارد. به این منظور لازم است از روش‌های واقعی و اصولی برای جذب و افزایش فالوور در اینستاگرام اقدام کنیم.

هدف و انگیزۀ خود را مشخص کنید

پیش از هر چیز لازم است هدف اصلی‌تان از جذب فالوور فعال را مشخص کنید. پرسیدن برخی سؤالات می‌توانند تعیین‌کنندۀ مسیر شما باشند. مثلاً باید بدانید که جایگاه و شرایط مورد انتظارتان در سال آینده کجاست؟ به دنبال جذب چه تعداد فالوئر هستید؟ تا چه تعداد لایک و کامنت برای شما کفایت می‌کند؟ این سؤالات و موارد مشابه با آن‌، اهمیت زیادی در تعیین اهداف شما دارند. گاهی افزایش بیش از حد فالوئرها به نفع کسب‌وکارتان نخواهد بود. شما باید بدانید که برای رشد و پیشرفت، دقیقاً به چه میزان فالوئر نیاز دارید.

رقبای خود را بشناسید

برای جذب فالوور فعال بیشتر لازم است رقبای خود را شناخته و رفتار آنان را تحلیل کنید. با بررسی دقیق رقبا و شناخت نقاط ضعف و قدرت آنان می‌توانید درس‌های زیادی از تجربیات‌شان بگیرید. این روند را می‌توانید در بررسی تعداد لایک‌ها، محبوب‌ترین پست‌ها، نوع استوری‌ها و تعداد آن‌ها و مواردی از این دست بپردازید. بدین ترتیب، مسیر روشن‌تری پیش رویتان قرار خواهد گرفت.

هویت بصری داشته باشید

در تولید محتوا و نشر پست‌ها، همواره روندی مبتکرانه و متفاوت را دنبال کنید. فراموش نکنید که رنگ و استایل پیج اینستاگرام، بازتابی از هویت برند شماست. اگر همۀ پست‌ها و محتواهای شما از تم مشخصی پیروی کنند، نظم و جذابیت بیشتری در آن ایجاد می‌شود. قرار دادن لوگو و استفاده از پالت رنگی مشخص، دید حرفه‌ای‌تری به مخاطبان شما انتقال می‌دهد. اگر شعار خاصی دارید، از آن در تولید محتواهای بصری استفاده کنید. همۀ این‌ها در نهایت باعث جلب اعتماد و توجه بیشتر از طرف فالورهای واقعی خواهند شد.

پروفایل‌تان را جذاب کنید

پروفایل اینستاگرام شما، ویترین مغاز‌ه‌تان است. هرچه ویترین جذاب‌تری داشته باشید احتمال جذب مخاطبان نیز بیشتر خواهد شد. محوریت اصلی محتواهای اینستاگرام، عکس و ویدیوست. به همین دلیل شما برای جذاب کردن پیج‌تان نیاز به تولید و ثبت عکس‌ها و تصاویر جذاب خواهید داشت. همۀ ابتکار و خلاقیت خود را در این زمینه به خرج دهید. از عکس پروفایل و بیو اینستاگرام نیز غافل نشوید.

از هشتگ‌ها استفاده کنید

هشتگ‌ها باعث می‌شوند که عکس‌ها و ویدیوهای شما بهتر دیده شوند. استفادۀ صحیح از هشتگ‌ها می‌توانند به جذب فالوور فعال کمک زیادی کرده و منجر به رونق کسب‌وکارتان شود. از طرفی، افراد می‌توانند هشتگ‌های پربازدید، محبوب و مورد پسند خود را دنبال کنند. بدین ترتیب با استفاده از هشتگ‌ها همیشه جایی در نگاه مخاطبان خواهید داشت. بهترین راه این است که فهرستی دقیق ازهشتگ‌های جذاب داشته باشید و از آن‌ها درپست‌های خود استفاده کنید.

    هشتگ‌ها می‌توانند نقش زیادی در افزایش تعداد فالوورهای واقعی و فعال شما داشته باشد.

پست‌ها را پیوسته و زمان‌بندی شده منتشر کنید

انتشار روزانه و مداوم پست‌ها باعث می‌شوند که ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان خود داشته باشید. اگر پست‌ها را پیوسته و مطابق با یک برنامۀ زمانی منتشر کنید نتایج حیرت‌انگیزی دریافت خواهید کرد. بدین ترتیب به مخاطبان خود نشان خواهید داد که پیج شما فعال و به‌روز است. این امر باعث می‌شود که آنان واکنش بیشتری به پست‌های شما نشان دهند. ساعات مختلف روز را برای دریافت بازخورد از طرف فالوئرها امتحان کنید. ببینید در چه ساعاتی از شبانه‌روز بیشترین میزان بازخورد و تعامل را دریافت می‌کنید. سپس با تدوین یک برنامۀ محتوایی مشخص، بازدهی خود در این زمینه را بالا ببرید.

استوری‌ها کمک زیادی می‌کنند

استوری‌ها باعث می‌شوند که پیج شما توسط افراد زیادی مشاهده شود. از آنجا که استوری‌ها در بالای صفحۀ گوشی نشان داده می‌شوند همواره در معرض دید مخاطبان خواهند بود. به این منظور باید همیشه از استوری‌ها در جهت پیشرفت پیج خودتان استفاده کنید. اگر مرتب استوری بگذارید همواره در صف اول باقی خواهید ماند. بدین ترتیب، تعاملات فالوور فعال با شما زیاد شده و در نتیجه اعتبار بیشتری کسب خواهید کرد.

کپشن‌های جذاب بنویسید

علاوه بر عکس و ویدیو، نوشتن کپشن‌های جذاب نیز کمک زیادی به جذب فالوور فعال می‌کند. در نوشتن کپشن‌ها باید سادگی، روان بودن و کوتاهی را در نظر داشته باشید. آن‌ها را طوری بنویسید که باعث جلب توجه مخاطب به خواندن شود. همچنین که کپشن‌ها را متناسب با تصاویر انتخاب کنید. همچنین اگر محصولی را معرفی می‌کنید حتماً اطلاعات کافی و لازم را به مخاطب برسانید. از طرفی می‌توانید در کپشن‌ها، سؤالاتی را مطرح کنید که باعث افزایش تعامل با کاربران شود. مثلاً سؤالی بپرسید و از آنان بخواهید که جواب را برای شما کامنت بگذارند.

با پیج‌های مرتبط، تعامل ایجاد کنید

ایجاد تعامل و همکاری با پیج‌های مرتبط با حوزۀ کاری شما، یک فعالیت مفید به حساب می‌آید. شما برای این کار نیازی به جستجوی زیاد نخواهید داشت. چرا که با مقداری تولید محتوا، هشتگ‌گذاری و دنبال کردن پیج‌های مختلف، موارد مشابه به شما معرفی خواهند شد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با آن‌ها در ارتباط باشید. بهتر است با آن‌ها از طریق دایرکت در ارتباط بوده، پست‌های آن‌ها را استوری کرده و به محتواهای آنان واکنش نشان دهید. همۀ این اقدامات، تأثیر زیادی در جذب فالوور فعال خواهند داشت.

مسابقاتی را برای جذب فالوور فعال برگزار کنید

این روزها، برگزاری مسابقات و نظرسنجی‌ها برای جذب فالوور فعال رواج زیادی پیدا کرده است. شما با کمی ابتکار عمل و قرار دادن جایزه برای مخاطبان می‌توانید فالوئرهای بیشتری جذب کنید. باید بدانید که شما در این تصمیم، قصد افزایش فالوور فعال خود را دارید. بنابراین باید راهکاری برای آن تعریف کنید. مثلاً از مخاطبان خود بخواهید که با معرفی 5 نفر از دوستان خود به پیج، امتیازی برای دریافت جایزه دریافت نمایند. این می‌تواند یک اقدام مفید و مثمر ثمر برای داشتن فالوئرهای واقعی بیشتر باشد.

از طریق وب سایت اقدام کنید

اگر صاحب وب‌سایت شخصی هستید حتماً پتانسیل آن را برای افزایش فالوور فعال اینستاگرام در نظر داشته باشید. افراد زیادی هستند که احتمالاً از طریق گوگل با وب‌سایت شما آشنا شده‌اند. از طرفی، دنبال کردن پیج اینستاگرام کار ساده‌تری است. بنابراین می‌توانید از مخاطبان خود در وب‌سایت بخواهید پیج اینستاگرام شما را دنبال کنند. گاهی ممکن است آنان را از طریق خبرنامه و ایمیل آگاه کنید. همچنین با ارسال یک پیشنهاد ویژه برای آنان، موجبات تشویق به دنبال کردن پیج و تعامل را فراهم کنید.

تبلیغات آفلاین می‌تواند مؤثر باشد

اگر در کسب‌وکار و حرفۀ شخصی‌تان دارای کارت ویزیت هستید حتماً آدرس پیج اینستاگرام را در آن درج کنید. تبلیغات آفلاین در بالا بردن آمار بازدید از پیج شما مؤثر خواهد بود. به همین دلیل استفاده از بیزینس کارت و بروشورهای تبلیغاتی را فراموش نکنید. اگر چنین ابزارهایی در دسترس دارید حتماً آدرس اینستاگرام‌تان را نیز در آن ارائه کنید.

پست‌های چالش برانگیز منتشر کنید

به اشتراک گذاشتن پست‌های چالش‌برانگیز باعث افزایش فالوور فعال شما خواهد شد. همۀ مباحث کاری و تخصصی، بحث‌های چالش برانگیز خاص خود را دارند. شما باید این مباحث را شناسایی کرده و از آن‌ها در روند فعالیت خود استفاده کنید. با این مضمون، سؤالاتی مطرح کرده و مخاطبان خود را به چالش بکشید. گاهی ممکن است تنها یک محتوای چالشی باعث وایرال شدن پیج شما شود.

شما می‌توانید از دوستان‌تان بخواهید که در این چالش شرکت کرده و محتواها را با دوستان‌شان به اشتراک بگذارند. در نتیجه، تعداد لایک‌ها و کامنت‌های شما بیشتر شده و در نهایت باعث افزایش فالوئرهای واقعی خواهد شد.

از دیگر صفحات اجتماعی کمک بگیرید

اگر در رسانه‌های اجتماعی دیگر صفحات فعال دارید، صفحۀ اینستاگرام خود را در آنجا هم معرفی کنید. توئیتر، فیسبوک، ردیت و پینترست از جملۀ آن‌ها هستند. می‌دانیم که روند فعالیت و محتوای محوری در هر یک از شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. بنابراین باید بدانیم که در هر یک از آن‌ها با مخاطبان متفاوتی روبرو خواهیم بود. با معرفی پیج اینستاگرام در دیگر صفحات اجتماعی می‌توانید اقدام به تبادل فالوور فعال بین آن‌ها کنید.

اقدام به تبلیغات اینستاگرامی کنید

یکی دیگر از راه‌های افزایش فالوور فعال، تبلیغات در اینستاگرام است. بدین ترتیب که با پرداخت هزینۀ تبلیغات، فالوئرهای واقعی را از پیج‌های دیگر جذب می‌کنید. در این روش لازم است که حتماً با پیج‌های مشابه با زمینۀ کاری خودتان پیدا کرده و از آن‌ها بخواهید که برای پیج شما تبلیغ کنند. حتماً از صفحات پربازدید و محبوب برای این کار استفاده کنید. هرچند با توجه به اعتبار و تعداد فالوئرهای پیج مورد نظر ممکن است هزینۀ زیادی را متحمل شوید. با این حال اگر به درستی اقدام کنید نتایج خوبی دریافت خواهید کرد.

نتیجه‌گیری

 • اینستاگرام به عنوان محبوب‌ترین شبکۀ اجتماعی در جهان به ابزاری عالی برای کسب درآمد و رشد تجاری تبدیل شده است.
 • داشتن فالوور فعال زیاد، هدفی است که برای درآمدزایی از اینستاگرام باید به دنبال آن باشید.
 • خرید فالوئر فیک در اینستاگرام، لطمۀ زیادی به اعتبار پیج اینستاگرام شما خواهد زد.
 • روش‌های زیادی برای افزایش فالوور فعال در اینستاگرام وجود دارد. تولید محتوای باکیفیت، تعامل با کاربران، نظم در نشر محتوا، استوری‌های جذاب و تبلیغات از جملۀ آن‌ها هستند.
 • برای حفظ و افزایش وفاداری مخاطبان خود در اینستاگرام همواره با آنان در ارتباط باشید. به کامنت‌های آن‌ها واکنش نشان داده و پاسخگوی دایرکت‌های آنان باشید.

افزایش فالوور اینستاگرام با ربات اینستاگرام

دیگر هزینه های اضافی و فالوور های فیک و تقلبی بس است، دیگر سختی کشیدن برای ارسال پست منظم و مدیریت صفحه اینستاگرام بس است. اگر به دنبال افزایش فالوور واقعی اینستاگرام هستید، اگر به دنبال فالوور ایرانی و حضور مشتری فعال در صفحه اینستاگرام خود هستید، اگر به دنبال افزایش تضمینی فالوور اینستاگرام اکانت خود هستید، به جای درستی آمده اید!

ربات اینستاگرام چیست؟

مای ممبر یک سیستم فروش فالوور نیست ، ربات اینستاگرام مای ممبر یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور ، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام ، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات ، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن ، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند ، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده ، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک

می توانید ربات اینستاگرام تان را تنظیم کنید تا زمانی که یک نفر جدید صفحه ی شما را فالو کرد یک پیام دایرکت جهت تشکر و معرفی کسب و کارتان برای این فالوور جدید ارسال شود ، مشتریان ما با این کار توانسته اند فروش خود را در اینستاگرام ۲ برابر کنند و فالوور های ثابت و وفادار جذب کنند!

ارسال پست زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام از روی کامپیوتر

با سایت ما می‌توانید برای ۳ ماه آینده خود برای ساعت و دقایق خاصی برنامه ریزی کنید تا ربات برای شما بر روی صفحه ی تان پست ارسال کند ، شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی می‌خواهید مسافرت بروید نگران نخواهید بود که فالوور هایتان شما را فراموش خواهند کرد، صفحه ی شما در نبودتان فعال خواهد بود!

مرور محتوای این مطلب پنهان کردن
دکمه بازگشت به بالا