مراحل و مدارک مورد نیاز جهت اخذ وام بر روی سیم کارت 0912 همراه اول

وام سیم کارت در کمتر از یک ساعت

وام سیم‌کارت راحترین و سریع ترین وام فوری در ایران می باشد که مالک خط همراه اول 0912 تنها با در رهن گذاشتن سند خط موبایل خود بدون چک و سفته و ضامن سریعا و در کمترین زمان ممکن وام فوری خط موبایل خود را دریافت می نماید. اولین سؤالی که معمولاً به ذهن هر شخصی شاید بیاید این است که وام سیم‌کارت چیست؟ در ادامه برای شما خواهیم گفت که وام سیم‌کارت نوعی از تسهیلات است که شما برای خرید سیم‌کارت می‌توانید از آن استفاده کنید. و خواهید دریافت که تفاوت سیم کارت دائمی و اعتباری ایرانسل چیست؟

به این صورت که شما نسبت به ارزش سیم‌کارت خود می‌توانید تا 90% ارزش سیم‌کارت خود را تسهیلات دریافت کنید. این تسهیلات می‌تواند با بازپرداخت 4 ماهه الی یک ساله، با بهره بسیارکم باشد. به این نکته توجه داشته باشید که سیم کارت‌های 0912 دائمی واجد شرایط دریافت تسهیلات خرید سیم‌کارت هستند. معمولاً وام‌های سیم‌کارت نسبت به رندی و پس شماره‌های سیم‌کارت و ارزش قیمتان ها تعیین می‌شوند. در کنار این قیمت‌گذاری می‌توانید نسبت به نیاز خود نیز این وام را تعیین کنید شاید در برخی موارد نیاز شما کمتر از سطح ارائه این تسهیلات باشد.

کلاهبرداری وام سیم کارت |وام با وثیقه سیم کارت همراه اول بانک تجارت

وام سیم‌کارت چه مزایایی دارد؟

یکی از اصلی ترین مزایای دریافت این نوع تسهیلات از موسسه وام پایتخت؛ پرداخت سریع وام (کمتر از یکساعت) به وام‌گیرنده است. در صورت آماده بودن تمامی مدارک در کوتاه‌ترین زمان این تسهیلات پرداخت خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای این وام این است که نیاز به هیچ‌گونه تضمینی ندارد! به‌طور مثال شما برای دریافت وام از بانک به جز مراحل زیاد و زمان بر به شخص ضامن، چک، سفته و یا سایر مدارکی برای ضمانت نیاز دارید که عملا خیلی ها از داشتن این شرایط محروم هستند.درصورتی که برای دریافت تسهیلات سیم کارت فقط با ارائه مدارک گفته‌شده و حضور مالک سیم‌کارت می‌توانید از دریافت وام سیم‌کارت بهره‌مند شوید.

از دیگر مزایای این وام این است که شما سیم‌کارتی را که با آن وام دریافت کردید نزد خود نگه می‌دارید و می‌توانید از آن استفاده کنید و هیچ کس متوجه اینکه شما روی خط خود تسهیلات دریافت کرده اید نخواهد شد.

وام سیم‌کارت به چه شماره یا خطهایی تعلق می‌گیرد؟

همیشه این سوال پیش میاید که وام سیم‌کارت به چه خط‌هایی تعلق می‌گیرد در جواب باید گفت بیشتر مواقع وام سیم‌کارت به سیم کارت‌های 0912 تعلق می‌گیرد.توجه داشته باشید به هیچ‌کدام از سیم کارت‌های اعتباری وام تعلق نخواهد گرفت. علت این امر پایین بودن ارزش قیمتی در این سیم‌کارت‌هاست. بیشتر سیم‎‌‌کارت‌های 0912 شرکت همراه اول برای چند سال قبل بوده و ارزش بالایی برخوردار هستند ازنظر رندی شماره و قدمت، همین باارزش بودن است که باعث می‌شود هم نوعی سرمایه‌گذاری محسوب شود هم تسهیلات به این نوع سیم‌کارت‌ها تعلق بگیرد.

اما قیمت‌های سیم‌کارت‌های مختلف 0912 یا کدهای آن چه تأثیری برای دریافت تسهیلات خواهند داشت؟ به‌طور مثال ارزش مالی سیم کارت‌های 0912 با کد 1 باارزش مالی سیم کارت‌های کد 2 تفاوت بسیاری دارند و این تفاوت نیز در اخذ تسهیلات تأثیر گذار است. به طور کلی وام به خطوط با ارزش بالای 50 میلیون تومان تعلق میگیرد و این امر برای کد یک همیشگی است.

مزیت‌های دریافت وام سیم کارت از وام پایتخت

در شرایط اقتصادی کنونی کشور، پرداخت و گرفتن وام به امری بسیار سخت و غیرممکن تبدیل شده است. با این حال عموم مردم این امکان را دارند که با به ضمانت گذاشتن سیم کارت خود وام دریافت نمایند. پرداخت وام بر روی سیم‌کارت ۹۱۲ معادل با ارزش آن در واقع ساده ترین و در دسترس ترین روش برای گرفتن انواع وام ها می‌باشد که می‌توان این وام سیم کارت را از موسسه‌ی وام پایتخت دریافت نمود.

  • در موسسه‌ی ما برای دریافت این وام نیازی به ضامن، چک و سفته ندارید.
  • حفظ ارزش مالی و اعتباری سیم کارت شما
  • حل فوری مشکل مالی در کمتر از یک ساعت
  • واریز مبلغ وام فوری بدون طی کردن تشریفات اداری
  • با این درخواست تنها سیم کارت در رهن صادر کننده وام قرار گرفته که تا پایان پرداخت اقساط در دست آن‌‌ها می‌باشد و پس از پایان اقساط سیم کارت سریعا در دفتر امور امور مشترکین موسسه وام پایتخت به نام شما منتقل خواهد شد.
  • قرارداد وام بر روی سیم کارت زیر نظر معتبرترین امور مشترکین موسسه بسته می شود.
  • لازم به ذكر است كه حین عقد قرارداد وام سیم کارت خط ۹۱۲حضور شخص مالك سند تلفن همراه الزامی است.

ارزش سیم کارت همراه اولتان چقدر است ؟

میزان وامی که به شما تعلق می‌گیرد طبق ارزش سیم کارتتان تعیین خواهد شد که توسط کارشناسان ما در وام پایتخت انجام می‌شود. با توجه به شماره موبایل و خط شما، قیمت خط بررسی شده و دقیقا معادل همان مبلغ برای وام مشخص می‌شود. در صورتی که می خواهید از ارزش خط خود اطلاع یابید و بعد تصمیم خود را نهایی کنید، ضمن تماس با ما و مشورت با مشاورین خبره هم مبلغ خط را تخمین می‌زنید و هم بهترین وام با توجه به شرایطتان به شما پیشنهاد خواهد شد. چرا که موسسه وام پایتخت علاوه بر وام سیم کارت، وام‌ طلا و وام خودرو هم در اختیارتان قرار می‌دهند.

سوالات متدوال

مدت زمان باز پرداخت وام سیم کارت چند ماه است؟

مدت زمان باز پرداخت از ۴ الی ۸ ماه به انتخاب شما انجام می شود.

آیا برای اخذ وام سیم کارت به ضامن یا چک و سفته نیاز داریم؟

خیر ، نیازی به هیچ کدام نیست.

مدت زمان انجام مراحل اخذ وام چند روز است؟

کمتر از ۳۰ دقیقه شما مبلغ وام را دریافت خواهید کرد.

مبلغ وام سیم کارت چگونه به حساب وام گیرنده واریز می شود؟

مبلغ وام بصورت چک بانکی روز و یا کارت به کارت به حساب واریز می گردد.

وام مضاربه سیم کارت چیست؟

در وام مضاربه اقساط سیم کارت پرداخت های ماهیانه به نسبت پایین می باشد و مبلغ کل وام در آخرین قسط دریافت می گردد.

وام عادی یا پرداخت ماهیانه سیم کارت چیست؟

در وام پرداخت ماهیانه یا در اصطلاح عادی ، پرداخت اقساط سیم کارت بصورت ماهیانه و یک دست انجام می شود، وام عادی سیم کارت برای مشتریان مقرون به صرفه است.

ارزش گذاری سیم کارت ۰۹۱۲ برای تسهیلات و ضمانت چگونه است؟

مبلغ ارزش ضمانت سیم کارت قبل از عقد قرارداد سیم کارت اقساطی توسط وام سیم کارت پایتخت انجام می شود و در صورتی که شما با مبلغ و اقساط موافقت داشته باشید، انجام خواهد شد.

آیا امکان تسویه حساب زودتر از موعد قرارداد داریم؟

بله صد درصد این امکان وجود دارد هر موقع که بخواهید تسویه حساب نمایید ما سود روز شمار براتون محاسبه میکنیم و نیاز نیست سود اضافه پرداخت نمایید. همچنین ما تسویه حساب بصورت مقطعی هم داریم که باعث میشود شما سود کمتری پرداخت نمایید.

آیا سیم کارت نزد خودمان می ماند؟

بله سیمکارت شما هویت شما میباشد و در اختیار خودتان میباشد فقط سند سیمکارت شما بعنوان ضمانت بازپرداخت وام نزد ما میماند البته که قرارداد هم به شما تحویل میدهیم و همزمان با آخرین مبلغ پرداختی شما در دفتر پیشخوان سند سیمکارت به نام شما میشود.

مبلغ وام چقدر زمان میبرد به حساب ما واریز شود؟

از زمانی که تشریف میارید دفتر ما تا زمانی که مبلغ وام واریز میشود به حساب شما ۳۰ دقیقه میباشد.

درصد سود وام سیمکارت چقدر است؟

میزان سود پرداختی با توجه به مدت زمان وام متغیر میباشد. با توجه به اینکه مجموعه ما تمام تلاش خود را در راستای رضایتمندی مشتری قرار داده است. مطمئن باشید سود ما از بقیه مجموعه ها کمتر می باشد.

تفاوت بازپرداخت بصورت اصل وفرع و مضاربه چیست؟

در شرایط بازپرداخت اصل و فرع { اقساطی } به این شکل است که شما میبایست هر ماه هم اصل پول هم سود را پرداخت نمایید ولی شرایط مضاربه به این شکل میباشد که هر ماه فقط سود وام را پرداخت و در آخر اصل مبلغ را تسویه مینمایید.

مرور محتوای این مطلب پنهان کردن
دکمه بازگشت به بالا