عمومیکسب و کار ویژه

مشخصات صندلی اوپنی مدل (P880)

چگونه بهترین صندلی اپن را انتخاب کنیم؟

در آشپزخانه ها برای نمای بهتر و زیبا تر از اپن یا کانتر استفاده می کنند. برخی از خانواده ها از اپن به عنوان میز ناهار خوری هم استفاده می کنند،معمار ها  برای اپن و دکوراسیون و نمای آشپرخانه به ظرافت و دقت بیشتری توجه می کنند. اپن ها معمولا از همه طرف دید دارند و بهتر است به بهترین شکل خود در آشپرخانه قرار گرفته باشد. در کل وجود اپن ها باعث زیبا تر شدن فضا،نما و جلوه بهتری برای آشپزخانه دارند.

نام شرکت مجموعه ناب ایران
موبایل 09194844670
ادرس تهران , بازار مبل نعمت آباد , خیابان جانباز ، پلاک ۲۱۰
ایمیل nab-iran@repino.ir

صندلی اوپنی مدل (P880) اگر در آشپرخانه یخچال، گاز، لباسشویی، ظرف شویی، سینک در بهترین جای خود قرار بگیرد، از اپن ها می‌توان به عنوان میز ناهار خوری استفاده کرد. دومین عنوانی که به یک آشپزخانه نما می دهد، میز ناهار خوری می باشد، میز ناهار خوری مدل های گوناگونی دارد، گرد،مربع،مستطیل یا حتی کانتر ها. اگر از اپن ها به عنوان میز ناهار خوری استفاده می کنیم، باید بهترین صندلی را انتخاب کنیم تا فضای زیادی را اشغال نکند و اندازه و ابعاد آن به فضای آشپرخانه ی ما هماهنگ باشد.

تولیدی صندلی اپن ارزان |صندلی آشپزخانه دیجی کالا

چگونه بهترین صندلی را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب صندلی اپن آشپرخانه خود بهتر است به همه جای آشپرخانه خود توجه کنیم. به فضای اشپزخانه، رنگ های کابینت، رنگ فرش، رنگ پرده ، رنگ لوازم آشپزخانه مانند فرش، یخچال و لباس شویی و غیره. برای انتخاب صندلی اپن ها، بهتر است اول ابعاد اپن خود را به دست بیاریم، فاصله زمین تا سطح اپن را در نظر بگیریم. بهتر است ارتفاع صندلی با اپن هماهنگ باشد. ارتفاع صندلی نه زیاد کوتاه و نه زیاد بلند باشد، به دلیل اینکه وقتی روی آن می نشینیم حس خوشایندی نمی دهد، چون که کوتاه باشد از سطح آشپرخانه زیادی کوتاه هستیم یا ارتفاع صندلی زیاد باشد زیادی بالا تر هستیم

برای انتخاب صندلی به جنس اپن خود هم دقت کنیم. اگر اپن ما فلزی است بهتر است صندلی ای را انتخاب کنیم که جنس آن ترکیب فلز و پارچه باشد، ولی اگر جنس اپن، چوبی است بهتر است صندلی خود را چوبی یا طرح چوب انتخاب کنیم.

به نشیمن صندلی هم توجه کنیم بهتر است نشیمن صندلی ابری باشد سفت نباشد، به این دلیل که هرچه نرم تر باشد ما راحت تر می نشینیم و اگر سفت باشد کمر درد می گیریم.

به رنگ کابینت و اپن ها هم توجه کنیم، اگر رنگ اپن تیره بود می توانید صندلی ها را رنگ روشن انتخاب کنید، یا اگر اپن روشن بود می توانید رنگ صندلی ها را تیره انتخاب کنید تا در تضاد یک دیگر باشند.

اگر صندلی و اپن رنگ هایشان در تضاد باشند نما و جلوه ی زیبا تری به آشپرخانه می دهد، البته این کار ها سلیقه ای هستند و می‌توان نهایت سلیقه خود را نشان داد.

چند مدل صندلی ها هستند که تاشو هستند، که اگر فضای آشپرخانه خود کوچک است می‌توان از صندلی های تاشو استفاده کرد، خوبیه صندلی های تاشو این است که جمع می شوند و فضا باز می شود، و در صورت نیاز باز می شود.

برخی صندلی ها هستند که بدون تیکه گاه بوده و فقط نشیمن دارند،این نوع صندلی ها معمولا افراد روی آن راحت نبوده،صندلی هایی که دارای تکیه گاه و نشیمن می باشند بهتر و راحت هستند.

صندلی های اپن بهتر است دارای تکیه گاه پا هم باشند، به این دلیل که افراد راحت تر روی آن می نشینند.

برخی صندلی ها چرخی هستند، یعنی در پایه های آن چرخ به کار رفته که اگر صندلی ما روی سرامیک قرار گرفته باشد به راحتی می‌توانیم جا به جا شویم.

برخی صندلی ها هستند که پلاستیکی بوده، صندلی های پلاستیکی معمولا قابل شکستن نمی باشد و قابل شستشو هستند.

مزایا صندلی پلاستیکی نسبت به صندلی ها چوبی این است که قابل شکستن نیست و می توان آن را شست.

صندلی ها چوبی معمولا اگر پرت شود می شکند و اینکه اگر روی پایه های چیزی ریخته شود و بخواییم آن را بشوییم رنگ چوب آن تغییر می کند و تیره تر می گردد، ولی پلاستیک این گونه نیست، با شستشو آن رنگ آن تغییری نمی کند‌.

برخی صندلی ها هستند که می‌توان ارتفاع آن را تنظیم کرد.

صندلی هایی که بدون تیکه گاه هستند معمولا حس خوشایندی به ما نمی دهند.

صندلی های چرمی که تکیه گاه و نشیمن آن چرمی است می‌توان راحت تر روی آن نشست،در نتیجه بیشتر افراد روی صندلی هایی می نشینند که روی آن حس راحتی داشته باشند.

انواع صندلی اپن

وجود صندلی اپن در آشپزخانه های اپن و مدرن امروزی فواید بسیاری دارد. این صندلی ها میز ناهارخوری چوبی را در آشپزخانه حذف کرده اند و از این رو فضای بیشتری را در اختیار افراد قرار می دهند. صندلی های اپن با ارتفاع های متفاوت و قابلیت های تنظیم ارتفاع می توانند یکی از ایده آل ترین گزینه برای راحتی و جذاب تر شدن فضای دکوراسیون آشپزخانه محسوب شوند. در ادامه شما را با انواع صندلی اپن آشنا می کنیم تا با خرید مناسب ترین صندلی اپن زیبایی و راحتی را برای آشپزخانه خود به ارمغان بیاورید.

صندلی اپن ارزان

صندلی ها یکی از لوازمی هستند که به دلیل استفاده زیاد مستهلک می شوند. بنابراین باید جنس و کیفیت آن مورد توجه قرار گیرد تا پس از مدتی استفاده راحتی و زیبایی خود را از دست ندهند. صندلی اپن ارزان شاید نتوانند به میزان دلخواه شما عمر کنند و یا راحتی و کیفیت سایر صندلی ها را داشته باشند. بنابراین پیشنهاد می کنیم که با صرف هزینه بیشتر صندلی مدرن باکیفیت را خریداری کنید تا از سلامت و مرغوبیت آن اطمینان حاصل نمایید. برای تهیه صندلی اپن با مناسب ترین قیمت می توانید وارد سایت ناب ایران شوید و یا به صورت حضری به این فروشگاه مراجعه کنید و از تخفیفات ویژه آن ها بهره مند شوید.

لازم به ذکر است مجموعه ناب ایران در 13 استان کشور شامل شهر های تهران، کرج،اهواز، همدان، گیلان، استان مرکزی، آبادان، کردستان، اصفهان، سمنان، لرستان، کاشان و شیراز بیش از 30 نمایندگی جهت فروش محصولات و همچنین خدمات پس از فروش(گارانتی) دارد.

در لینک زیر آدرس دقیق نمایندگی ها موجود می باشد:

نمایندگی ها

شماره تماس: 09194844670

(تمرکز فروش بیشتر بر تهران باشد سپس نمایندگی های شهرستان ها)

جنس صندلی اپن

جنس صندلی مورد نظرتان را به دقت بررسی کنید تا از محکم بودن و دوام آن مطمئن شوید. به خاطر داشته باشید که صندلی های سنگین تر لزوما صندلی های محکم تری نیستند.

اگر فضای اطراف کانتر آشپزخانه ی شما محدود است و به دنبال وسایلی هستید که تا حد امکان جای کمتری بگیرند صندلی های اپن چرخان، تاشو و بدون تکیه گاه بهترین انتخاب برای شما هستند.

اگر صندلی های اپنی که انتخاب می کنید روکش یا بالشتک پارچه ای دارند، باید به گونه ای باشند که بتوانید پارچه ی آن ها را برای شست و شو جدا کنید.

فراموش نکنید که سبک و رنگ صندلی های اپن باید با سبک و رنگ آشپزخانه ی شما متناسب باشند. نیازی نیست رنگ ها کاملا یکسان باشند، بلکه ایجاد تناسب در دکوراسیون آشپزخانه کافی است.

بهترین صندلی اپن

صندلی اپن از کاربردی ترین تجهیزات در آشپزخانه های امروزی بوده و می تواند تاثیر زیادی بر استفاده بهینه از فضا ایجاد کند. البته این در شرایطی رخ خواهد داد که بتوانید بهترین صندلی اپن را انتخاب کنید. با توجه به اینکه تنوع بالایی در صندلی اپن وجود دارد، در انتخاب بهترین گزینه لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

·         ارتفاع صندلی اپن

از فاکتورهای بسیار مهمی که در زمان انتخاب و خرید صندلی اپن آشپزخانه باید به آن توجه داشت، ارتفاع آن می باشد. ارتفاع این صندلی ها باید با ارتفاع میز کانتر یا اپن و جزیره آشپزخانه تناسب داشته باشد تا در زمان استفاده از آن با مشکل مواجه نشوید. در حالت استاندارد بهتر است سطح کانتر حدود 30 سانتی متر بالاتر از نشیمن صندلی باشد. علاوه براین، دقت داشته باشید که ارتفاع زیاد صندلی نباید منجر به آسیب به سلامتی پاها شود. به همین دلیل در روی پایه این صندلی ها بخشی برای قرار گرفتن پاها در نظر گرفته میشود. در صندلی اپن جک دار براحتی می توان ارتفاع مورد نظر را بر اساس شرایط محیط و قد افراد متناسب کرد.

·         جنس صندلی

فاکتور بسیار مهم بعد در انتخاب بهترین صندلی اپن، جنس و دوام و ماندگاری آن می باشد. برخی از صندلی های بی کیفیت موجود در بازار قدرت تحمل بالایی نداشته و به مرور زمان پایه و سایر بخش های آن دچار ترک و شکستگی میشوند. بهترین نوع این صندلی ها دارای پایه های فلزی بسیار مقاوم بوده و به همین دلیل ماندگاری ایده آلی دارند. البته صندلی های چوبی اگر به درستی تولید شوند نیز می توانند دوام خوبی داشته باشند.

·         روکش صندلی

صندلی های اپن دارای تنوع بسیار بالایی هستند و در تولید برخی از آنها برای قسمت نشیمنگاه از فوم های مخصوص با روکش پارچه ای و چرم استفاده می کنند. با توجه به اینکه صندلی اپن (counter chair) بیشتر از سایر صندلی ها در منزل استفاده میشوند، به همین دلیل بهتر است روکش قابل شستشو داشته باشند. قرار گرفتن صندلی در محیط آشپزخانه باعث میشود به مرور لک های روغن و چربی معلق در هوا را جذب خود کنند و به همین دلیل نیاز به شستشو خواهند داشت.

صندلی اوپنی مدل (P880)

  • نوع فوم : درجه یک
  • نوع چرم : رویال
  • نوع بدنه : U.BVC
  • نوع جک : تنظیم ارتفاع
  • گارانتی : ۲ سال

این مدل صندلی اداری هم در منزل هم در محیط های اداری و هم در کافی شاپ ها و رستوران ها کاربرد دارد و افراد می توانند از آن به صورت نشسته و حالت چرخان استفاده کنند.

طراحی مناسب همراه با جک در این محصول باعث شده که از آن هرجایی که به علت ارتفاع بلند میز یا کانتر نیازمند صندلی پایه بلند باشد استفاده کرد. این محصول با توجه به مواد به کار برده درجه یک در خودش، همچنین امکان استفاده در مکان هایی با دکوراسیون هایی به سبک مدرن یا مینی مال را هم دارد. صندلی انتظار مدل P880، دارای رکاب بوده که این رکاب به شما اجازه می دهد که با تنظیم ارتفاع مناسب راحت بر روی این صندلی بنشینید.

دکمه بازگشت به بالا