چگونه با شماره ناشناس پیام بفرستیم و متوجه نشود؟ 6 روش عالی

ارسال پیامک ناشناس؛ نحوه فرستادن اس ام اس از طریق سایت و برنامه

از زمانی که سیستم SMS در کشور ما راه اندازی شده‌است، تمام بیزنس‌ها و شرکت های مختلف برای ارائه محصولات و برند های خود همیشه در سعی و تلاش بوده‌اند تا بتوانند به طریقی محصولات خودشان را معرفی کنند. در بسیاری از موارد، بسیاری از افراد با قصد اینکه پیام ارسال شده برای مخاطب به شکلی باشد که دریافت پیام و یا پیگیری شماره‌ای که پیغامی برای آنها ارسال کرده‌اند میسر نباشد؛ هر کدام به طریقی به دنبال مسیری بوده‌اند که بتوانند شماره‌ای را که برای مخاطب نشان داده می‌شوند را به صورت ناشناس نشان بدهند، تا این ارتباط فقط به صورت یک طرفه در بین ارسال کننده و دریافت کننده برقرار شود.

از طرف دیگر بسیاری از شرکت‌ها و یا کسب و کار های خصوصی با داشتن بانک بزرگی از شماره های مشتری‌ها و همینطور کاربران خود، در صدد ارسال پیام ناشناس برای این افراد در جهت تبلیغات و یا حتی اطلاع رسانی هستند که خوب در این مطلب ما به بررسی انواع روش های ارسال پیامک ناشناس با پنل اس ام اس خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بهترین پنل اس ام اس |پنل اس ام اس چیست

اهمیت ارسال پیغام ها به صورت SMS، در تقابل با پیغام های اپلیکیشنی

برای بررسی موضوع نحوه ارسال پیامک طولانی ناشناس، باید دید که امروزه تکنولوژی به سمتی پیشرفت کرده است که اکثر افراد تمام کارهای خودشان را با گوشی موبایل و یا با استفاده از کامپیوتر و با اتکا به قدرت ارتباطی اینترنت انجام می‌دهند و جای تعجبی ندارد که استفاده از اس‌ام‌اس های سنتی به صورت قدیم، تنها درصد بسیار کوچکی از پیام های ارسال شده در میان کاربران را تشکیل بدهد. اما در خصوص پیامک‌ها و همینطور اهمیت وجود آنها، حتی در دهه غوغای گوشی های هوشمند نیز باید گفت که این تکنولوژی، هنوز از قابل اتکاترین و امن ترین راه‌ها برای رساندن پیغام به مخاطب استفاده می‌شوند.

حتی کدهای تایید اکانت های کاربری و همینطور پیامک های بسیار مهم دولتی هنوز از طریق (اس ام اس)ها انتقال پیدا می‌کنند. در همین راستا تفاوت اصلی ارسال پیام در قسمت (SMS) های گوشی موبایل در تقابل با اپلیکیشن های متکی به اینترنت، این است که شما از رسیدن پیام به صورت قطعی بر روی گوشی شخص مخاطب اطمینان پیدا می‌کنید و رسیدن و خواندن پیام، متکی به برقراری ارتباط اینترنتی نیست. در ادامه بسیاری از افراد با درک این موضوع می‌خواهند پیغام های خودشان را به صورت پیامکی به دست مخاطبان برسانند.

در نتیجه می‌خواهند که این ارتباط یک طرفه باشد و فقط آنها پیام های مد نظرشان را برای کاربران ارسال کنند که خوب اینجا بحث ارسال پیامک ناشناس قوت می‌گیرد. حال ارسال این پیامک‌ها به طرق مختلفی قابل انجام است که در کمال تناقض، حتی امکان ارسال پیامک های ناشناس از طریق اینترنت نیز وجود دارد. همینطور شما با استفاده از برنامه ارسال اس ام اس ناشناس و یا سیستم های شرکتی ارائه دهنده پیغام های ناشناس و ارسال پیامک به خطوط بلک‌ لیست می‌توانید از این امکان مهم برای خودتان استفاده کنید.

ارسال پیامک ناشناس از طریق وب سایت‌ها و رابط های تحت وب

سایت sendanonymoussms.com برای ارسال پیامک ناشناس به راحتی

استفاده از این سایت در بین بسیاری از کاربران، متداول شده است و باید گفت به دلیل ترافیک استفاده از این سایت شاید بسیاری از پیامک هایی که در این سایت ارسال می‌شوند، با تاخیر در این سیستم پیگیری شوند و یا اصلا ارسال نشوند. همینطور دسترسی به ارسال پیامک در بعضی از کشورها در این سایت نیز ممنوع است ولی به دلیل رایگان بودن امکان استفاده از این سایت مخاطبان زیادی از آن بهره می‌برند.

در این سایت ارسال پیامک ناشناس، کافی است در فیلد اول شماره‌ای که می‌خواهید به صورت ناشناس پیام از آن ارسال شود را وارد کنید. این شماره نباید در دنیای واقعی وجود داشته باشد. بعد از آن باید شماره مورد نظر پیام خودتان را وارد کنید. شماره مورد نظر نباید شامل پیش شماره باشد و برای تعیین پیش شماره، فقط کافی است کشوری را که شماره مورد نظر در آن سیم کارت دارد را در لیست کشور های موجود انتخاب کنید و با وارد کردن کد کپچا در انتها، پیام خودتان را بفرستید.

سایت ارسال پیامک ناشناس anonymoustext.com

یکی از بهترین پنل‌ها و سریع ترین سایت ارسال پیامک ناشناس، که در اینترنت امکان ارسال SMS)) هایی با شماره های رندوم را برای کاربران ارائه می دهد وب سایت (anonymoustext) است، که در آن نه تنها نیازی به ثبت نام نیست بلکه از شرایط و امکانات پیچیده برای ارسال پیامک‌ها نیز خبری نیست. با ورود به سایت و دیدن منوها، متوجه می‌شوید که فرآیند ارسال پیام بسیار ساده است. در منوی کشویی اول عبارتی به شکل (Anonymous)، لیستی از شماره های مختلف و رندوم را در اختیار شما قرار می‌دهد که می توانید پیش شماره‌ی مورد نیاز خودتان را در میان آن‌ها انتخاب کنید.

در قسمت (Receiver)، شما باید شماره مورد نظر را به همراه پیش شماره کشوری که آن خط در آنجا قرار دارد را نیز وارد نمایید که به محض ورود، پرچم کشور مورد نظر در جلوی آن قرار می‌گیرد. برای شماره های مربوط به ایران باید کد +98 را در ابتدای شماره دریافت کننده و بدون درج عدد صفر وارد نمایید. پیغامی که قصد ارسال آن را دارید نیز به متنی با 1200 کارکتر حروف انگلیسی و یا 530 کارکتر حروف فارسی محدود شده است. در ادامه حتی امکان ارسال این پیامک‌ها را در زمان خاص نیز می‌توانید برای پنل مشخص کرده، تا حتی در نبود شما، این پیامک در زمان خاص ارسال شود.

 تنها مشکلی که بابت استفاده از خدمات این سایت ارسال پیامک ناشناس وجود دارد، رایگان نبودن این سرویس است. شما برای ارسال هر پیامک باید 1 دلار هزینه کنید که خوب این هزینه با استفاده از پی پال یا گوگل‌ پی قابل پرداخت می‌باشد. البته در نظر داشته باشید که شماره‌ای که پیام های مربوطه را برای مخاطب خود در سایت ارسال پیامک ناشناس anonymoustext)) ارسال می‌کنید همگی پیش شماره ایالات متحده هستند.

ارسال پیامک ناشناس با seasms.com با شرایط فیسبوکی

سایت (seasms) برای اینکه از هویت ارسال کنندگان پیام های خودش اطلاع داشته باشد، تمام پنل ارسال پیامک رایگان را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. ولی شرایط استفاده از این پنل ملزم به داشتن اکانت فعال کاربری فیسبوک می‌باشد. بعد از اینکه فرم ارسال پیامک را در سایت مشاهده کردید، شماره مورد نظر را با کد پیش شماره وارد کرده و پیام خودتان را وارد می‌کنید. وقتی دکمه ارسال را می‌زنید صفحه باز می‌شود تا شما در اکانت فیسبوک خودتان لاگین کرده و با ورد به آن پلاگین مربوط به seasms)) را نصب کنید تا پیام های خودتان را بتوانید ارسال کنید. با اینکه استفاده از این پلتفرم رایگان است ولی امکاناتی نظیر ارسال پیام انبوه و همینطور پشت سر هم در این سرویس وجود ندارد.

ارسال پیامک ناشناس با ترموکس

حال در بعضی از مواقع کاربران اصلا دوست ندارند که با استفاده از امکانات تحت وبی، مانند استفاده از سایت‌ها و یا پنل های برنامه ارسال اس ام اس ناشناس بپردازند. در این زمینه نیز ما راه حل کمی تخصصی‌تر را برای استفاده بهینه، از امکاناتی که سیستم ترموکس دراختیار ما قرار می‌دهد برای شما شرح می‌دهیم تا بتوانید بدون محدودیت حتی پیام های انبوه با هر مقدار پیغامی که می‌خواهید در این پلتفرم، ارسال کنید.

1- آموزش ارسال پیامک در ترموکس

استفاده از ترموکس نسبت به بعضی از روش هایی که به صورت متداول برای ارسال پیام های ناشناس استفاده می‌شود کمی پیچیده‌تر است. در ابتدا باید به معرفی سیستم ارسال پیامک ناشناس با ترموکس، بپردازیم. ترموکس یک محیط شبیه ساز نرم‌افزاری در لینوکس است که با استفاده از آن می توانید به قابلیت‌ها و ورودی و خروجی های یک سیستم عامل هوشمند دسترسی داشته باشید.

بسیاری از افراد، برای هک کردن و همینطور پیدا کردن پیام های دریافت شده در حریم خصوصی دیگران،از ترموکس استفاده می‌کنند ولی به یاد داشته باشید که در این مقاله، ما از ترموکس برای ارسال پیامک ناشناس می‌خواهیم استفاده کنیم. برای استفاده از ترموکس باید بتوانید خود ترموکس را نصب کنید. برای این کار شاید نتوانید از استور های دانلود آپ ترموکس را پیدا کنید در نتیجه نیاز دارید که فایل آن را به صورت APK از سایت های متفرقه دریافت نمایید.

برای اینکه مطمئن شوید که از ترموکس آخرین نسخه استفاده می‌کنید، بعد از نصب نرم افزار و اجرای آن، نیاز دارید تا کد دستوری را در پنل دریافت کد که بسیار شبیه به CMD کامپیوتر های PC می‌باشد وارد کنید. برای آپدیت به آخرین نسخه باید کد ” pkg update && pkg upgrade” را در محیط ترموکس، تایپ کنید. از آنجایی که محیط ترموکس اصلا قابلیت توسعه ندارد و محیط کدینگ است، باید بسیاری از دستورات را به صورت کد وارد کنید. بعد از دریافت آخرین نسخه، نیاز دارید تا دستور نصب آن را نیز بدهید که این کار با ورد کد ” pkg install termux-api” قابل انجام است.

بعد از مهیا کردن ترموکس، برای ارجای دستورات، نوبت به آموزش دستور ارسال پیام‌ها در ترموکس می‌رسد. برای این کار باید عبارت ” termux-sms-send -n YourNum YourMsg” را در محیط ترموکس وارد کنید. ولی توجه داشته باشید که در این خط کد، عبارتی به نام YourNum وجود دارد که به جای آن باید شماره‌ای که پیامک مورد نظرتان برای آن شخص می‌خواهید ارسال کنید را جایگزین کنید. برای قرار دهی متن مورد نظر کافی است پیامک تان را به جای عبارت YourMsg کپی پیست کنید تا فرم ارسال دستور پیامک کامل شود و پیامک بعد از اجرای کد ارسال شود.

2- ارسال پیامک در ترموکس با شماره ناشناس

بعد از یاد گرفتن آموزش های بالا متوجه می‌شوید که کار با ترموکس و ارسال پیامک، در محیط پایتونی به چه صورت است و حال نوبت به نامشخص کردن شماره ارسالی می‌رسد. برای این کار نیاز دارید تا دستوراتی جدید در محیط کدینگ ترموکس وارد کنید. خط اول کد به شکل “$ clear” وارد شود تا دستورات قبلی پاک شوند. بعد از آن نوبت به اجرای پایتون در ترموکس می‌رسد. برای این منظور کد ” $ apt install python git” را وارد کنید تا متوجه شوید که پایتون در چه مرحله از آخرین نسخه خود قرار دارد که در پیامی در همان محیط به شما وضعیت پایتون نصب شده اطلاع داده می‌شود.

بعد از این نوبت به دریافت شماره‌ها و پنل هایی می‌رسد که از آنها با شماره های رندوم، می‌توانید پیامک های خودتان را از طریقه مرحله اول که در بالا توضیح دادیم ارسال کنید. برای اینکه بیس و زمینه ارسال پیامک‌ها را در محیط ارسال پیامک ناشناس با ترموکس را مهیا کنید، نیاز دارید تا دستورات کد شده آماده را، از محیط های پایتونی دانلود کنید.

مرحله اول شامل وارد کردن کد ” $ git clone https://github.com/in4osecurity/anonsms” است که شماره‌ای ناشناس که توانایی ارسال پیام دارند را برای شما لیست کند. بعد از آن کد های لود شده را با دستور “$ Clear” پاک کنید.

بعد از این مرحله، نوبت به اجرای پایتون و پنل درخواست شده از ترموکس می‌رسد، که این مرحله با اجرای کد “$ pip install requests” انجام می‌گیرد. این پروسه ممکن بر اساس سرعت اینترنت و همینطور قدرت پردازنده، کمی طولانی بشود.

حال نوبت به این می‌رسد که شماره هایی که توانایی ارسال پیامک ناشناس را دارند در محیط فراخوانی شوند. برای انجام این کار، کد دستوری “$ cd sms-scammer” را به ترموکس بدهید و در خط بعدی عبارت “$ ls” را وارد کنید. حال پنل شبیه ساز ارسال پیامک ناشناس، باید در محیط ترموکس بارگزاری شود. برای این منظور، کد “$ chmod +x *” را، و در ادامه “$ ls” را وارد کنید و در انتهای متن را clear کنید.

در انتها نیز، برای اجرای کامل فراخوانی‌ها نیاز دارید تا قسمت اس ام اسی که برای پایتون ایجاد کرده‌اید را در محیط ترموکس اجرا کنید و این مرحله با اجرای کد “$ python sms.py” قابل انجام است. کمی صبر کنید تا کاملا محیط بارگزاری شود.

بعد از اجرای اتوماتیک بسیاری از کدها در انتها، شما با صفحه ای رو‌به‌رو می شوید که در آن، پنلی شبیه سازی شده برای ارسال پیامک ناشناس در ترموکس در اختیارتان قرار دارد. حال با اجرای مرحله اول، می‌توانید پیام های خودتان را به صورت ناشناس برای مخاطب مورد نظرتان ارسال کنید.

دکمه بازگشت به بالا