لباس مرد عنکبوتی چجوری درست می شود؟

لباس مرد عنکبوتی از چه ساخته شده است؟

بسیاری از پسران آرزو دارند که در قالب مرد عنکبوتی تبدیل به یک ابرقهرمان شوند. خود لباس این شخصیت بسیار درخشان و عجیب است. و اگرچه ساخت آن کاملاً آسان نیست، اما ساختن آن کاملاً امکان پذیر است. در اصل، لباس مرد عنکبوتی روی تمام بدن محکم و تن پوش است. البته ساختن چنین خانه ای به تنهایی بسیار دشوار خواهد بود، علاوه بر این ممکن است پوشیدن و پوشیدن چنین کت و شلواری برای کودک ناخوشایند باشد. بنابراین، اغلب از چندین قسمت ساخته می شود:

 • شلوار یا شلوار استرچ (احتمالاً با درج های قرمز در پایین) ؛
 • کفش (چکمه آبی و قرمز ، چکمه مچ پا) ؛
 • یقه لاک پشت آبی با لهجه های قرمز ؛
 • دستکش قرمز؛
 • کلاه یا ماسک صورت.

فراموش نکنید که تمام قسمت های قرمز کت و شلوار باید “مانند تار عنکبوت” تزئین شود. به علاوه – تصاویر عنکبوت ها می تواند به صورت گلدوزی، راه راه یا برچسب باشد.

مرد عنکبوتی

نحوه دوخت لباس مرد عنکبوتی

اگر کودک شما بسیار کوچک است ، پس باید از نسخه ساده لباس استفاده کنید ، در درجه اول راحتی لباس برای کودک را قرار دهید.

به عنوان مثال ، فقط قسمت بالای کت و شلوار تصویر را منتقل می کند و کودک را می توان با شلوار جین معمولی و یک تی شرت آبی پوشید. در بالای آن می توانید یک جلیقه آبی و قرمز و آستین های قرمز درست کنید. در ناحیه قفسه سینه ، تصویری از عنکبوت سیاه و عناصر وب را روی پارچه قرمز بشویید ، یا با نخ سیاه بخیه بزنید یا با نشانگر مشکی رنگ بکشید (که اغلب از نشانگر نقره ای نیز استفاده می شود).

شما می توانید ماسک معمولی فقط برای چشم های ساخته شده از پارچه قرمز (با نوار الاستیک یا رشته) تهیه کنید و آن را به صورت توری بدوزید. برای کفش ، کفش های کتانی قرمز را انتخاب کنید ، که می توانند مضمون آن ها نیز باشد. اگر وقت کافی برای درست کردن این لباس را ندارید، می توانید این لباسر با با کیفیت بالا از سایت ما تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت لباس مرد عنکبوتی به سایت مراجعه نمایید.

برای کودکان بزرگتر ، دلیلی برای دستیابی به حداکثر شباهت با اصلی وجود دارد. در اینجا شما باید کمی بیشتر کار کنید.

 1. تصمیم بگیرید که آیا ماسک صورت کامل را به سر و نوزاد زده یا صورت خود را باز بگذارید. به خاطر داشته باشید که پارچه باید به گونه ای باشد که بتوانید به طور معمول نفس بکشید ، به علاوه – فقط پارچه طبیعی اجازه تبخیر فرزند شما را نمی دهد ، که با این لباس چندین ساعت پوشیده ، پریده و اجرا می شود. بهداشت و ایمنی را به خاطر بسپارید (کودک باید بتواند به تنهایی لباس خود را دربیاورد ، بنابراین کت و شلوارهای یک تکه با زیپ مخفی در جایی از پشت نامطلوب است).
 2. اگر تصمیم دارید صورت کودک را باز بگذارید ، می توانید یک کلاه قرمز با قسمت پشتی کشیده قلاب بافی کنید یا یک کاپوت به قسمت بالای کت و شلوار بدوزید که کاملاً متناسب باشد. سپس فقط برای ساختن عینک ماسک برای چشم یا ایجاد آرایش مناسب باقی می ماند. نیمی از صورت (تا بینی و لب ها) نیز می تواند بسته شود.
 3. ماسک تمام عیار را می توان از پارچه و یا از پاپی ماش تهیه کرد (به نوار الیاف یا طناب وصل می شود). اولین گزینه بسیار ساده تر است. شما فقط باید دو قطعه پارچه قرمز را به شکل کلاه ایمنی (به شکل سر کودک) ببرید. اگر دوست دارید می توانید چشم ها را باز بگذارید. در این حالت ، شما باید برش هایی ایجاد کنید و آنها را با نخ سیاه غلاف کنید. جالب تر نسخه چشمان بسته با تقلید از عینک های بزرگ مرد عنکبوتی است. برای انجام این کار ، شما باید دو قسمت را به شکل چشم ساخته شده از مش آماده کنید (سفید یا خاکستری روشن ، می توانید از رنگ های فلزی ، با سلول های بسیار کوچک استفاده کنید). این جای خالی باید به مکانهایی که چشمها هستند دوخته شود. تمام قسمت های کلاه ایمنی را به هم بدوزید و ماسک را “زیر تار عنکبوت” بکشید.
 4. حالا می توانید با خود لباس کنار بیایید. برای پایین ، شما باید شلوار آبی بسازید (می توانید شلوار هر کودکی را بردارید و با اتصال آنها به مواد ، آنها را دایره کنید و از آنها به جای الگو استفاده کنید). برای اینکه به چکمه فکر نکنید ، قسمت های زیرین قرمز را در قسمت پایین پاها قرار دهید. یعنی شلوارهای ساخته شده از مواد آبی کمی کوتاهتر از پاهای کودک بدوزید. سپس دو قطعه مستطیل پارچه قرمز را برش داده و به پاها بدوزید و تمام لبه ها را تمام کنید. همچنین اگر می خواهید روی ساق پا جمع شود ، باید الاستیک را به کمر شلوار و احتمالاً پایین پاها وارد کنید و آن را آزاد نکنید.
 5. اگر شلوار آبی را انتخاب کرده اید ، پس باید کفش های قرمز درست کنید. اینها می توانند چکمه های یک پارچه دوخته شده یا چکمه های نمدی ساخته شده از پارچه باشند (معمولاً آنها را روی کفش های معمولی می پوشند و کف ندارند). فقط بندهای لاستیکی خوب بدوزید تا چکمه های پارچه ای بلغزد. همچنین می توانید فقط تاپ های قرمز (یعنی چکمه های تقلیدی) درست کنید و آنها را با دمپایی یا کفش ورزشی قرمز نرم بپوشید.
 6. بلوز نیز به روش های مختلف دوخته می شود. اولین گزینه – یک یقه پشت آبی معمولی برداشته و یک روپوش قرمز با تزئینات مضمونی روی آن درست می کنید (به علاوه – دستکش قرمز می دوزید). بهتر است یک تار عنکبوت را روی پارچه بکشید ، و نه روی محصول نهایی ، سپس معلوم می شود که طبیعت گرایانه تر است. این شنل را روی یقه یقه ای می پوشند و با دکمه ها یا بست ها می بندند. دستکش ها ، مانند چکمه ها ، می توانند به مدت طولانی دوخته شوند ، یا از همان تقلید استفاده کنند: برای دستکش های کوتاه قرمز ، کافهای پارچه ای بلند درست کنید. برای ساختن قسمت بالای کت و شلوار بدون قطعات جدا شونده ، از هر ژاکت کودک خود برای الگو استفاده کنید. پشت ژاکت را با یوغ درست کنید (از پارچه قرمز خواهد بود) ، و بقیه قسمت آبی را. همین کار را باید جلوی بلوز نیز انجام داد. ما در حال حاضر تار عنکبوت کشیده شده داریم ، بنابراین فقط تصویر عنکبوت را در مرکز قفسه سینه اضافه کنید (می توانید گلدوزی کنید ، شکل نهایی را بدوزید ، آن را بچسبانید و غیره). آستین های دو رنگ را نیز بسازید (بالا قرمز ، پایین آبی). تمام جزئیات را بدوزید.

در مقاله چگونگی تهیه ماسک از قهرمان مشهور فیلم مرد عنکبوتی در این مقاله مطلع شوید. همچنین شما می توانید با وسایل ساده ست ایفای نقش طرح مرد عنکبوتی را نیز در خانه بدوزید.

کودکان دوست دارند در بازی ها از شخصیت های کارتونی و کمیک تقلید کنند. مرد عنکبوتی یکی از این قهرمانان است. بنابراین ، برای رویدادهای مختلف صحنه و لباس ، آنها از والدین خود می خواهند مانند این قهرمان لباس و ماسک بخرند. اما همیشه یک روز قبل از تعطیلات پیدا نمی شود یا اتفاق می افتد که پول کافی برای خرید آن وجود ندارد. در مرحله بعدی ، ما یاد خواهیم گرفت که چگونه ماسک مرد عنکبوتی را درست کنیم.

نحوه ساخت ماسک مرد عنکبوتی از کاغذ: نمودار

از روی کاغذ می توانید ماسک را دو گزینه کنید:

حال بیایید نگاهی دقیق به روش اول بیندازیم. بیایید گام به گام در نظر بگیریم ، چگونه می توان با استفاده از پلاستل این کاردستی ساخت.

برای ساخت ، به کاغذ ، خودکار ، آب ، چسب ، قیچی ، روزنامه ، رنگ ، برس ، ژله نفتی نیاز دارید.

روند:

 1. پلاستلین بردارید ، آن را به طور مساوی رول کنید. به بیضی صورت بچسبانید و ماسکی از شکل مورد نیاز را مجسمه کنید.
 2. دو سوراخ چشم را با احتیاط برش دهید. ماسک نرم را در یخچال (فریزر) قرار دهید.
 3. بعد از یک ساعت و نیم طرح را با وازلین چرب کنید. روزنامه را تکه تکه کرده و با چسب رقیق شده در آب آن را به قطعه کار بچسبانید. یک لایه از روزنامه ها باید سه میلی متر باشد.
 4. سپس به طور مساوی در کل سطح ماسک را با تکه های کاغذ سفید با چسب بچسبانید.
 5. صبر کنید تا خشک شود ، آن را از پایه پلاستین جدا کنید. و خلاق باشید.
 6. ماسک را با قلم مو رنگ کنید و “توری” صاف وب را با قلم نوک بکشید.
 7. چشمان خود را با یک تور بپوشانید.

با کمک بالون ، ماسک مطابق همان اصل فوق ساخته می شود. برای ساخت آن به یک توپ ، روزنامه ، کاغذ ، رنگ ، یک قلم مشکی ، برس ، قیچی احتیاج دارید.

روند ساخت ماسک:

 1. بادکنک را با تکه های روزنامه با لایه ضخیم بپوشانید.
 2. سپس قسمت جلوی محصول را با کاغذ سفید پر کنید. وقتی خشک شد ، بادکنک را به آرامی منفجر کرده و ماسک را بردارید.
 3. ماسک را با یک لایه یکنواخت از رنگ قرمز بپوشانید. جایی را برای چشم ها جدا کنید ، با یک قلم مشکی سیاه دور آن حلقه بزنید. چشم های خود را با پارچه توری بپوشانید.
 4. یک الگوی تار عنکبوتی بکشید. کل مورد آماده است برای جلوگیری از افتادن آن از روی صورت ، یک نوار الاستیک در طرفین بچسبانید.

چگونه لباس مرد عنکبوتی را بدوزیم؟

لباس اسپرت قدیمی از هر رنگ تیره برای ساخت کت و شلوار مرد عنکبوتی مناسب است. اگر چنین شکلی وجود نداشته باشد ، باید با استفاده از هر الگوی موجود ، خودتان شلوار را بدوزید. برای قسمت بالای کت و شلوار ، یقه پشتی سیاه یا آبی بردارید:

یک تکه پارچه قرمز (به شکل دلخواه ، مانند تصویر) را به قسمت بالای کت و شلوار بدوزید ، زیرا قبلاً با استفاده از یک نشانگر دائمی سیاه سلولهای آن را کشیده اید. بیایید شکل عنکبوت را با استفاده از طرح برش دهیم و آن را به لباس خود بچسبانیم.چطور لباس مرد عنکبوتی را درست کنیم

می توانید روی زانوها را به صورت قرمز قرار دهید ، یک الگوی شطرنجی به آنها اضافه کنید. ماسک را فراموش نکنید.

قبل از شروع ساخت لباس مرد عنکبوتی ، بهتر است ابتدا نگاهی به ظاهر آن از هر طرف بیندازید. این فیلم کوچک به شما در این زمینه کمک می کند:

و ساخت کت و شلوار یک الگوی است:

اگر ساختن ماسک مرد عنکبوتی برای شما بسیار پیچیده به نظر می رسد ، پس می توانید به سادگی چهره کودک را بکشید:

به لباس مرد عنکبوتی بسازید شما به یک پارچه الاستیک (آبی و قرمز) نیاز خواهید داشت که کاملاً متناسب و کشیده باشد. سپس از این پارچه باید یک لباس بلند (یا شلوار با پیراهن) را برش دهید. به هر حال ، شما می توانید کت و شلوار دوچرخه یا لباس غواصی را پایه بگذارید ، اما این در صورتی است که خیاطی برنامه ریزی نشده باشد. روی خود لباس ، شما باید یک عنکبوت را با یک تکه دوزی کنید ، اما می توانید راهی سریعتر از گلدوزی داشته باشید – شما باید یک الگوی را با استفاده از رنگ های خاص استفاده کنید.

حالا شما باید فکر کنید ماسک مرد عنکبوتی، در اینجا می توانید از نقاشی صورت استفاده کنید و آرایش قابل شستشو انجام دهید ، یا خودتان ماسک بدوزید. لازم است از صورت اندازه گیری شود ، ماسک را از روی مقوا جدا کنید ، سپس مقوا را با یک پارچه قرمز بپوشانید ، یک الگوی تار عنکبوت را روی ماسک بکشید و باندها را در سطح شقیقه ها وصل کنید.

می توانید در آتلیه سفارش دهید ، و اگر خودتان خیاطی کنید ، پس ما به بسیاری از کمیک ها ، سه نوع ماده ، سیاه ، قرمز ، آبی …. بسیاری از terepeniya ، بسیاری از باندهای الاستیک نیاز داریم. ما نیاز داریم که کت و شلوار مناسب باشد … تا پسر شأن و منزلت خود را نشان ندهد

به دنبال مجله Burda برای 1.2003 باشید ، در اینترنت می توانید آن را بارگیری کنید ، کت و شلواری برای یک مرد وجود داشت ، اما می توانید آن را برای یک پسر بازسازی کنید.

هنوز فیلم بدی وجود ندارد:

برای دوخت کت و شلوار مرد عنکبوتی شما به صبر ، مهارت و وقت زیادی نیاز دارید.

این لباس باید مانند لباس مرد عنکبوتی به نظر برسد ، اگر می خواهید آن را برای کودک بدوزید ، سپس کودک می تواند به دوستان خود نشان دهد.

ما همه کارها را طبق دستورالعمل انجام می دهیم:

مرد عنکبوتی چنان شخصیت مشهوری است که می توان این لباس را برای هر سن و اندازه ای یافت. اما ، اگر می خواهید نقل قول کنید ، روح خود را قرار دهید به کار ، یعنی چندین گزینه خیاطی وجود دارد.

اولین شرط این است که کت و شلوار بنشیند “در یک چسبناک”؛)

یکی از روش های خیاطی: از قبل فکر کنید که quot؛ شما عضلات را ایجاد خواهید کرد ؛ ? عضلات سینه ، مکعب شکم ، bder. پارچه ها را در الگو بچینید تا با کرک مصنوعی به خوبی پر شود)

گزینه دیگر ، اگر نمی خواهید زمان زیادی را تلف کنید: دوختن لباس بلند از ساتن کششی به اندازه آن ، دوختن چکمه ، یک دست کت و شلوار و یک ماسک از پارچه قرمز با موارد جداگانه. سپس با استفاده از رنگ مخصوص ، عنکبوت عنکبوتی را روی موارد تمام شده بکشید.

بهترین لباس های مرد عنکبوتی

لباس اصلی مرد عنکبوتی توسط استیو دیتکو طراحی شده است. با این حال، نسخه‌های مختلف مرد عنکبوتی در جهان‌های موازی، لباس‌های متفاوتی را به تن کرده‌اند. لازم به ذکر است که جهان‌های متفاوتی از جمله زمین شماره 1610 همچون دنیای اصلی مارول، از لباس اصلی مرد عنکبوتی استفاده کرده‌اند.شخصیت‌هایی مانند مایلز مورالز و یا گوئن عنکبوتی نیز کمک بیشتری به ایجاد تنوع بیشتر در رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی شده‌اند. شما می‌توانید تا پایان این نوشتار با فیگار همراه باشید تا رتبه بندی لباس های مرد عنکبوتی را مشاهده نمایید. همچنین شما می‌توانید با در فیگار آشنا شوید.

بهترین لباس های مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی نوآر یکی از متفاوت‌ترین لباس‌ها را در لیست ده لباس برتر مرد عنکبوتی دارد. او یک کت خیلی بلند و شلواری مشکلی می‌پوشد که او را بیشتر به بتمن شبیه می‌کند تا مرد عنکبوتی اصلی. او ماسکی با عینکت می‌زند و یک کاراگاه واقعی است. همچنین او ادای احترامی به شخصیت سایه دارد که در قرن بیستم شهرت زیادی داشت. این لباس مرد عنکبوتی جدید به دلیل تفاوت بسیار زیاد با عکس لباس مرد عنکبوتی اصلی، مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

می دی پارکر‌، دختر مرد عنکبوتی و مری جین واتسون است. او در ابتدا لباسی که پدرش در یکی از می‌پوشید را استفاده می‌کرد. اما پس از گذشت زمان، او تصمیم گرفت تا لباس خود را طراحی کرده و با شیوه مدرن بسازد. این طراحی جدید، به سادگی وارد لیست ده لباس برتر مرد عنکبوتی شد.

هنگامی که می دی پارکر تبدیل به دختر عنکبوتی شد، با استفاده از طراحی مدرن لباسی را ساخت که با وجود شباهت بسیار زیاد به لباس کلاسیک مرد عنکبوتی، ظاهری بسیار شیک به او داد. همچنین نشان مرد عنکبوتی در لباس او نیز بسیار بزرگ‌تر از حالت عادی بود که در ابتدا یادآور لباس بن رایلی است.

Iron Spider یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین لباس‌های مرد عنکبوتی در دنیای کمیک است. این لباس را تونی استارک برای پیتر پارکر طراحی کرده و از تکنولوژی زیادی برای ساخت آن استفاده کرده است.  رنگ لباس مرد عنکبوتی آهنی قرمز و طلایی است.

چهار بازوی شاخکی همانند عنکبوت در این لباس وجود دارند که می‌توانند برای حمله، دفاع و یا حتی گرفتن دیوار و اجسام استفاده شوند. لباس بر نسخه Iron Spider در دنیای سینمایی مارول تاثیر زیادی داشته است. اگر سوالی همچون  لباس مرد عنکبوتی از چی درست شده برای شما به وجود آمده است، باید گفت که این لباس با استفاده از کریستال آلیاژ آهن تک اتمی و توسط تونی استارک ساخته شده است.

دکمه بازگشت به بالا