عمومیکسب و کار ویژه

رنگ های فلزی دوپلی کالر

رنگ های فلزی دوپلی کالر (Dupli-Color Metal Specks) یک محصول آسان برای استفاده است که ظاهری ظریف و جذاب می دهد. این محصول یک لایه رنگ نیمه شفاف (شبیه به پوشش صفحه مسی Dupli-Color) و همچنین لکه های فلزی بسیار کوچک را رسوب می دهد. طبق وب‌سایت دوپلی کالر، پایان از «رنگ‌های پوسته فلزی گذشته» تقلید می‌کند، یک روکش کلاسیک که در عصر مدرن چندان رایج نیست.

اسپری رنگ دوپلی کالر نقره ای |اسپری رنگ نوک مدادی دوپلی کالر

برای این بررسی، تصمیم گرفتم این محصول را روی دو موضوع آزمایش کنم: یک قوطی فولادی راه راه استاندارد، و دو رنده پلاستیکی روی یک ایکس باکس 360 (Xbox 360) خراب:

استفاده از این محصول بسیار آسان بود و در عرض چند دقیقه خشک شد. من مرحله توصیه شده برای سنباده زدن سطح را با کاغذ سنباده 320 نادیده گرفتم، اما همچنان متوجه شدم که رنگ به خوبی به پلاستیک و فلز می چسبد. در طول استفاده، دودها بوی شدیدتری نسبت به بوهای ایجاد شده توسط یک قوطی معمولی رنگ اسپری نداشتند. با این حال، بخارها به شدت زیر نورهای کار من می درخشیدند و یک تجربه نقاشی تا حدودی سورئال ایجاد می کردند. در زیر می توانید محصولات نهایی را مشاهده کنید:

به نظرم روکش قرمز گیلاسی بسیار چشمگیر بود – لباس قرمز و طلایی مرد آهنی بلافاصله به ذهنم خطور کرد. همانطور که می بینید، تاثیر لکه های فلزی در نگاه اول ظریف است. در اینجا این است که چگونه از نزدیک و شخصی به نظر می رسد:

توجه کنید که چگونه کاراکترهای چاپ شده در پایین قوطی هنوز قابل مشاهده هستند. لازم است لایه‌های اضافی رنگ یا یک لایه اولیه پرایمر بگذارید تا رنگ‌ها یا طرح‌های اصلی روی موردی که می‌کشید پنهان شود.

همانطور که نشستم تا این مقاله را بنویسم، متوجه شدم که چیز دیگری پوششی از لکه های ظریف فلزی دریافت کرده است: من.

من یک لایه مشابه از درخشش را در بسیاری از سطوح در فضای کاری خود کشف کردم. تمام محصولات رنگ آئروسل اسپری بیش از حد ایجاد می کنند، اما ماهیت انعکاسی این رنگ باعث می شود که اسپری بیش از حد قابل توجه باشد. خوشبختانه، مقداری شستشوی سبک با آب و صابون، لکه های فلزی آزار دهنده را از بین برد.

به طور کلی، رنگ های فلزی دوپلی کالر به راحتی قابل استفاده هستند و پایان نهایی چشم نوازی ایجاد می کنند. من اکیداً آن را به موددرهای همکار خود توصیه می کنم و قصد دارم از آن در کیس مود آینده خود Gumball استفاده کنم.

دکمه بازگشت به بالا