سلامت و تندرستیکسب و کار ویژه

خرید قطعات مهم آب شیرین کن و برندهای معتبر

لیست تمام قطعات دستگاه تصفیه آب موجود 

تنوع قطعات مربوط به تصفیه آب و دستگاه RO صنعتی موجود باعث شده است تا این شرکت یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان قطعات دستگاه تصفیه آب باشد. برخی از لوازم آب تصفیه کن موجود در سایت عبارتند از:

انواع هوزینگ آب تصفیه کن، انواع شیر برقی تصفیه آب، سیم کشی کامل دستگاه، مخزن دستگاه تصفیه آب، انواع پمپ افزایش فشار، ترانس یا آداپتور تصفیه آب، سوییچ های فشار بالا یا های پرشر و سوییچ فشار پایین یا لو پرشر، انواع شلنگ دستگاه تصفیه آب با سایز های مختلف، انواع بست فیلتر و سه راهی، انواع زانو اتصال و محصولات دیگر.

مخزن دستگاه تصفیه آب

یکی از مهم ترین اجزای دستگاه تصفیه آب است. اهمیت این قطعه در دستگاه اسمز معکوس به این دلیل است که آب تصفیه شده در دستگاه آب تصفیه کن به این مخزن هدایت میشود و در آن نگهداری خواهد شد.

در صورتی که مخزن تحت فشار تصفیه آب از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، علاوه بر این که آب خروجی از شیر برداشت دارای کیفیت نا مناسبی خواهد بود، عمر مخزن نیز کاهش پیدا خواهد کرد. در صورتی که آب تصفیه شده در مدت زمان طولانی در مخزن تحت فشار نگهداری شود(مثلا بیش از دو روز)، باید از نوشیدن آن آب خودداری کرد.

شرکت سپاهان پالایش چند نوع مخزن را در اختیار مشتریان قرار میدهد. تنوع زیاد مخزن های سپاهان پالایش به مشتریان و همکاران که به صورت عمده خرید میکنند، اجازه میدهد تا انتخاب های متعددی داشته باشند و با دست باز تر با توجه به بودجه و نیاز خود، اقدام به خرید مخزن بکنند.

بهترین مخزن تصفیه آب مخزن تانک پک است. به دلیل این که شرکت تایوانی تانک پک به طور تخصصی به تولید و عرضه مخازن تحت فشار در ابعاد و کاربری های گوناگون میپردازد. مخازن تولید شده توسط شرکت تانک پک دارای هستند. با کلیک روی میتوانید به صفحه مربوط به سایت NSF و تاییدیه شرکت تانک پک برای مخازن تصفیه آب منتقل شوید.

پمپ دستگاه آب تصفیه کن

یکی دیگر از مهم ترین اجزا و قطعات دستگاه تصفیه آب است. این قطعه در دستگاه های اسمز معکوس کاربرد دارد. به دلیل اینکه برای فیلتراسیون آب نیاز به اختلاف فشار دارد، نیاز است تا آب ورودی دارای فشار مناسبی باشد. این فشار توسط پمپ افزایش فشار ایجاد میشود.

معمولا فشار آب اکثر خانه ها کمتر از 50psi است که این مقدار برای عملکرد دستگاه تصفیه آب مناسب نیست. بنابراین نیاز است تا یک پمپ برای تصفیه آب نصب شود. البته در حال حاضر با خرید آب تصفیه کن یک عدد پمپ نیز به طور پیش فرض در کنار آن خواهد بود و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

پمپ ها از نظر فشاری که ایجاد میکنند و ظرفیتی که از آب میتوانند درون خود جای دهند، به دو نوع پمپ تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی تقسیم میشوند. پمپ تصفیه آب خانگی همانطور که حدس میزنید دارای قیمت پایین تری میباشد.

شرکت های تایوانی و چینی از اصلی ترین تولید کنندگان پمپ تصفیه آب هستند. شرکت سپاهان پالایش طیف وسیعی از انواع پمپ های دستگاه تصفیه کننده آب را در اختیار شما میگذارد تا یک انتخاب با آگاهی بیشتر داشته باشید. برای استفاده کشاورزان باید از دستگاه آب شیرین کن کشاورزی استفاده کرد.

هد پمپ تصفیه آب

هدپمپ دستگاه تصفیه آب به قسمت بالایی پمپ اطلاق میشود. برخی از اوقات گیج فشار سنج دستگاه تصفیه آب عدد همیشگی را نشان نمیدهد. این عدم ورود آب با فشار مناسب میتواند ناشی از خرابی پمپ دستگاه تصفیه آب باشد. اما برخی از اوقات نیاز به تعویض کل پمپ نیست و تعویض آن هزینه زیادی را میطلبد. به همین دلیل هدپمپ را تعویض میکنند. لازم به ذکر است که قیمت هد پمپ تصفیه آب از پمپ کامل دستگاه به اندازه قابل توجهی کمتر است.

ترانس یا آداپتور دستگاه تصفیه آب

ترانس دستگاه تصفیه آب از اجزایی است که همراه با پمپ دستگاه تصفیه آب می‌آید. همانطور که توضیح داده شد، دستگاه آب تصفیه کن اسمز معکوس برای عملکرد بهتر خود نیاز به فشار آب دارد که این فشار توسط پمپ به وجود میاید. پمپ برای کار خود نیاز به جریان برق دارد. جربان برق را آداپتور تصفیه آب تامین میکند.

گیج فشار سنج دستگاه تصفیه کننده آب

فشار سنج تصفیه آب به قطعه ای گفته میشود که اغلب عقربه ای است و فشار آب ورودی به دستگاه آب تصفیه کن را با واحد PSI نمایش میدهد. وجود گیج فشار در همه دستگاه ها اجباری نیست اما وجود آن میتواند به شما در برخی از مسائل کمک کند. مثلا در صورتی که فشار آب ورودی به دستگاه کمتر از 50 بود، میتوانید با استفاده از آن تشخیص دهید که دستگاه تصفیه کننده شما دچار ایراد شده است.

گیج فشار سنج تصفیه آب با اندازه رزوه آن مشخص میشود که گیج رزوه ریز و فشار سنج رزوه درشت از انواع آن میباشد.

هوزینگ فیلتر دستگاه تصفیه آب

به استوانه های عمودی گفته میشود که در جلوی دستگاه تصفیه آب نصب میشود. این هوزینگ ها به نوعی محفظه ای برای سه فیلتر مرحله اول خواهند بود. تعداد هوزینگ در هر دستگاه تصفیه آب حداکثر سه عدد است. در برخی از دستگاه های تصفیه آب که به طور کلی یک یا دو مرحله ای هستند، تعداد هوزینگ ها نیز کمتر میشود.برای دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و جامبو سایز هوزینگ دستگاه تصفیه آب تغییر میکند.

هوزینگ های تصفیه آب معمولا به دو نوع مات و شفاف وجود دارند. در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس که فیلتر الیافی است در هوزینگ شفاف قرار میگیرد. دو فیلتر بعدی که فیلتر های کربن پودری و فیلتر کربن بلاک هستند، اغلب در هوزینگ مات قرار میگیرند.

سپاهان پالایش طیف وسیعی از انواع هوزینگ های تصفیه آب خانگی و همچنین را در اختیار کاربران قرار میدهد. برای خرید هوزینگ تصفیه میتوانید با انتخاب یکی از محصولات زیر آن را به سبد خرید خود اضافه کنید.

شیر برداشت دستگاه تصفیه کننده

دستگاه تصفیه آب از اجزای گوناگونی تشکیل شده است که در این صفحه به اکثر آن ها خواهیم پرداخت. شیر برداشت در فرآیند فیلتراسیون آب نقشی ندارد. همانطور که از نامش مشخص است، از این شیر برای برداشت آب پس از تصفیه‌ی کامل استفاده میکنند.

شیر برداشت به طور کلی در دو نوع شیر برداشت اهرمی و شیر برداشت ستاره ای وجود دارد. سپاهان پالایش شیرهای برداشت گوناگونی را در طرح ها و رنگ های مختلف در اختیار شما میگذارد که میتوانید بر حسب سلیقه هر کدام که نیاز داشتید را انتخاب کنید.

استند یا شاسی دستگاه تصفیه آب

دستگاه های آب تصفیه کن امروزی همگی روی یک پایه و بدنه ای قرار دارند که به آن شاسی گفته میشود. شاسی دستگاه معمولا قطعه ای پلاستیکی یا فلزی است که همه بر روی آن استوار است.

وجود شاسی یا بدنه دستگاه تصفیه آب علاوه بر اینکه نیاز به سوراخ کردن کابینت را از بین میبرد، حمل و جابه جایی دستگاه تصفیه آب را آسان تر و را راحت تر خواهد کرد.

سپاهان پالایش انواع شاسی ها را در اختیار مشتریان قرار میدهد که شاسی بدون گیج و با گیج و همچنین شاسی های فلزی و پلاستیکی از انواع آنها هستند.

شلنگ دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب دارای فیلتر های متنوع است. این فیلتر ها باید به یکدیگر متصل شوند. یعنی آبی که وارد دستگاه آب تصفیه کن میشود، به فیلتر مرحله 1 رفته، در آن فیلتراسیون انجام شود و به فیلتر دوم برود. این مرحله تا فیلتر مرحله آخر ادامه پیدا کند. پس از آن آب باید از فیلتر مرحله آخر به مخزن ذخیره هدایت شود تا در آنجا نگهداری شود. همه این اتصالات توسط شلنگ دستگاه تصفیه آب انجام میشود.

شلنگ تصفیه آب دارای سایز های مختلفی است. شرکت سپاهان پالایش شلنگ های سایز 6 و سایز 10 را در اختیار مشتریان میگذارد. همچنین این شلنگ ها از دو نوع ایرانی و تایوانی هستند که کیفیت شلنگ تایوانی قاعدتا بهتر از نمونه ایرانی خواهد بود. بهترین نوع اتصالات برای دستگاه تصفیه لوله UPVC می باشد.

شیر مخزن تصفیه آب

همه دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی دارای مخزن تصفیه آب هستند. این مخازن دارای فشار بسیار مناسبی درون خود هستند که میتوان گفت حجم قابل توجهی از مخزن را هوای فشرده شده تشکیل میدهد. برای اینکه مقدار آب ورودی به مخزن ذخیره را کنترل کنند، یک شیر بر روی مخزن تصفیه آب تعبیه شده که به آن شیر مخزن یا شیر تانک گفته میشود.

در سایت سپاهان پالایش شیر مخزن دارای تنوع مناسبی است و از برند های مختلف تایوانی، ایرانی و چینی موجود است.

بست نگهدارنده فیلتر تصفیه آب

شرکت سپاهان پالایش طیف وسیعی از بست های تصفیه آب را در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار میدهد. تمام بست های موجود در سایت دیجی پاکاب تولید شده توسط شرکت سپاهان پالایش است. در صورتی که نیاز به تیراژ با حجم بالا دارید میتوانید با شماره مربوط به فروش عمده تصفیه آب در سپاهان پالایش تماس بگیرید.

بست پایه ممبران: برای نگه داشتن پوسته ممبران استفاده میشود. پس اینکه به این بست متصل شد، این بست به شاسی دستگاه آب تصفیه کن متصل میشود. علاوه بر این، از این بست برای نگهداری فیلتر های 12 اینچ دستگاه تصفیه آب اینلان و برای نگهداری فیلتر های 12 اینچ و یا بزرگ موجود در یخچال های ساید استفاده میشود.

بست پایه پست کربن: این بست دارای اندازه کوچکتری نسبت به بست پابه ممبران است. همانطور که از نام این بست پیداست برای نگه داشتن و مینرال کاربرد دارد. البته برای باقی فیلتر هایی که از این سایز پیروی میکنند نیز کاربرد دارد. کاربرد دیگر بست پایه پست کربن نگهداری فیلتر 10 اینچ یخچال های ساید است.

بست بزرگ به کوچک: بستی دو طرفه میباشد که طرف بزرگ تر آن مربوط به نگهداری از فیلتر ممبران است، و طرف کوچکتر برای نگهداری و پست کربن.

بست کوچک به کوچک: از بست کوچک به کوچک برای نگهداری فیلتر های پست کربن و مینرال بر روی هم استفاده میشود.

بست های دیگری نیز در بازار ایران برای دستگاه تصفیه آب وجود دارد. بست سه تایی مربوط به نگهداری از فیلتر های یخچال یکی از این موارد است. برای نگهداری فیلتر ممیران نیمه صنعتی 400 گالن، نیز بست های بزرگی وجود دارد که سپاهان پالایش تولید کننده این گونه بست ها نیز میباشد.

پمپ طبقاتی چیست؟

الکترو پمپ سانتریفیوژ طبقاتی به پمپ هایی گفته می شود که در آن آب یا سیال از طریق پروانه های چند مرحله ایی که در طبقات متعدد قرار گرفته حرکت می کند و به سمت دیگری می رود این حرکت تداومی باعث افزایش فشار سیال می شود. انواع پمپ طبقاتی می تواند بصورت پمپ های چند طبقه، طبقاتی عمودی و افقی و چند پروانه یا فشار قوی نیز معرفی شود.

مشخصات فنی پمپ طبقاتی

1)      فشار کاری بالا تا 30 بار

2)      دبی و میزان فشار مختلف

3)      بدنه از جنس استیل و چدن ( بستگی به نوع استفاده)

4)      پایه استیلی و چدنی

5)      شافت استیل 316

6)       توان مصرفی از 1 تا 55 کیلووات

7)      دیفیوزر جهت هدایت جریان شعاعی

8)      سایز ورودی خروجی پمپ از 1 تا 3 اینچ

کاربردها :

 • انتقال آب سرد و گرم برای سیستم های حرارتی مثل دیگ بخار و بویلر
 • قابل استفاده در
 • بوستر پمپ آتش نشانی و آب رسانی
 • افزایش فشار آب در بخش های کشاورزی، صنعتی و ساختمانی
 • فواره
 • تصفیه خانه های آب
 • صنایع نفت و گاز پتروشیمی

در جدول زیر مشخصات یک نمونه پمپ PENTAX  خودمکش را شرح می دهد.

پمپ فید یا برای تامین آب ورودی دستگاه و همچنین فشار ابتدایی فیلتر شنی و فیلتر میکرونی  و همچنین فشار حداقلی 2 بار برای ورود آب خام تصفیه نشده برای تغذیه پمپ های پرشر استفاده می شود. حداقل و حداکثر فشار کاری پمپ فید بایستی بین 5 تا 2 باشد و بیشتر از این مطلوب نیست چرا که در این صورت باعث معیوب شدن با مسیر لوله کشی می شود  از این رو پمپ هایی که به این منظور استفاده می شود را می توان به پمپ پروانه ایی سری CAM,CH , CBT  اشاره کرد که سری خود مکش پمپ های برند LEO, KALMO, PENTAX, GRUNDFOS, CNP  و… می باشد.

مشخصات فنی پمپ فید با پمپ فیلتر شنی :

 • دبی 0.6 تا 15 متر مکعب در ساعت
 • هد پمپ ماکزیمم 60 متر تا 150 متر
 • دمای کاری 0 تا 60 درجه
 • جنس شفت استیل
 • جنس بدنه استیل یا چدن
 • جنس پروانه برنجی یا باکالیت
 • توان 0.5 تا 4 کیلوات

لوله کشی UPVC یک راه حل جهانی است که تمامی جنبه های ایمنی ، کارایی و قابلیت اطمینان مورد نیاز برای ساخت ، نگهداری و بهره برداری از سیستم های لوله کشی صنعتی را در بر می گیرد. لوله و اتصالات UPVC خصوصیات استثنایی در محدوده دما از 0 تا 60 درجه سانتیگراد را نشان می دهد و بالاترین پایداری حرارتی و مقاومت شیمیایی را ایجاد می کند. لوله و اتصالات UPVC تا حد زیادی شرایط سخت را تحمل می کند ، به خصوص در مواردی که اسیدها ، قلیاها ، پایه ها و نمک ها منتقل می شوند.

از لوله و اتصالات UPVC  می توان در موارد زیر استفاده کرد:

 • لوله کشی دستگاه تصفیه آب
 • لوله کشی دستگاه تصفیه آب دریایی
 • صنعت فرآیند شیمیایی
 • میکروالکترونیک
 • نیروگاهها
 • خطوط لوله فاضلاب فاضلاب پمپاژ شده ، صنعتی و روستایی
 • خطوط لوله دوغاب که دارای مواد معدنی ساینده و خورنده و معادن هستند

مزایا استفاده از لوله و اتصالات UPVC

 • تنوع در نوع اتصالات و شیرآلات
 • نصب سریع ، راحت و کم هزینه و همچنین زیبایی در سیستم لوله کشی UPVC
 • مقاوم بودن لوله ها و اتصالات در برابر کلر و دیگر مواد شیمیایی
 • جلوگیری از هرگونه رسوب گذاری و در نتیجه آب بدون افت فشار
 • مقاوم بودن در برابر زنگ زدگی

سوئیچ های پرشر و لو پرشر دستگاه تصفیه آب ( آب شیرین کن صنعتی)

سوئیچ های فشار کم

یک فرآیند فشار محور است ، فشار ورودی پایین باعث می شود واحد تولید آب رد شده بیشتر شود ، آب آشامیدنی کمتری تولید می کند و در نتیجه  مخزن ذخیره کندتر پر می شود. سوئیچ لو پرشر به طور معمول برای محافظت از پمپ در برابر فشار کم پمپ فیلتر شنی در برابر پمپ قوی ممبران محافظت می کند. اگر فشار بر روی پمپ فشار قوی عملکرد ضعیفی داشته باشد ، پمپ را خاموش می کند. به طور کلی ، سوئیچ فشار کم 1تا 10 بار  برای روشن کردن پمپ تقویت کننده و بین 1 تا 3 حالت دیفر ( ناحیه مطلوب) تنظیم می شود.

سوئیچ های فشار قوی

سوئیچ فشار قوی به گونه ای طراحی شده است که به هنگام رسیدن فشار به بالاتر از حد مجاز پمپ فشار قوی را خاموش کند و به طور کلی در سیستم مجهز به سوئیچ های های پرشر با استفاده از کنترلر تابلو برق فشار بالاتر از حد مجاز طراحی شده بری سیستم تعریف می شود و فشار بالاتر که باعث خرابی فیلتر ممبران و دیگر مشکلات میشود با خاموش شدن پمپ فشار قوی کنترل میشود. به طور کلی ، تنظیم سوئیچ فشار بالا بین 10 تا  70 بار  برای فشار کاری مجاز پمپ تقویت کننده و بین 1 تا 5 حالت دیفر ( ناحیه نا مطلوب) تنظیم می شود.

مزایا استفاده از این سوئیچ
 1. سوئیچ های های پرشر و لو پرشر از پمپ بوستر RO ، پمپ فشار قوی ، غشای RO و سایر اجزای سیستم در برابر صدمات ناشی از فشار زیاد یا کم محافظت می کنند.
 2. هنگام استفاده از کنترلر سیستم به طور خودکار کار کنید.

آموزش تنظیم کردن سوئیچ های پرشر و لو پرشر در دستگاه تصفیه آب صنعتی

معمولا سوئیچ لو پرشر بعد از و فیلتر میکرونی قرار می گیرد، فشار حداقلی  را بایستی بین 2تا3 قرار داد و همچنین فشار سوئیچ های پرشر را بستگی به طراحی دستگاه بین 10 تا 70 می تواند قرار بگیرد.

انواع اتصالات استیل کاربردی در دستگاه تصفیه آب

لوله کشی استیل یکی از اصلی ترین و مهم ترین قسمت های ساخت دستگاه آب شیرین کن صنعتی محسوب می شود. لوله کش های متخصص و حرفه ای، معمولا از لوله اتصالات با کیفیت استفاده می کنند، تا پس از مدتی استفاده، لوله کشی دستگاه دچار مشکلاتی مانند نشت و یا ترکیدگی لوله نشود. در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی انواع اتصالات لوله کشی بپردازیم:

·         اتصالات مغزی

·         سه راهی اتصال

·         تبدیل جوشی

·         سردنده جوشی

·         زانو جوشی

·         انواع بوشن رزوه

·         لوله در رده های مختلف

·         و …

نکته مهم :

در طراحی دستگاه آب شیرین کن بایستی به فشار کاری توجه کرد به عنوان نمونه اگر فشار کاری دستگاه بین 30 تا 35 بار باشد بایستی از رده 40 استفاده کرد و اگر فشار کاری بالاتری استفاده می شود بایستی به همان نسبت متریال با کیفیت تری استفاده شود.

هوزینگ فیلتر چیست؟

محفظه های فیلتر برای عبور سیالات یا آب با کدورت از فیلتر میکرونی یا نخی داخل آن طراحی شده اند و بیشتر آنها از پلاستیک با دوام و قوی ساخته شده اند که به افزایش طول عمر سیستم تصفیه کمک می کند.

از هوزینگ جامبو در دستگاه آب شیرین کن صنعتی برای محل ورودی آب به سیستم و به عنوان پیش تصفیه استفاده می شود. مدل های کوچکتر مانند محفظه 10 اینچی با ورودی و خروجی 2/1اینچ معمولاً  به عنوان پیش تصفیه استفاده (به عنوان مثال در زیر سینک) نصب می شوند و یک جریان آب محدود را فراهم می کنند. صنایع بزرگتر مانند آنهایی که کارتریج های 20 یا 40 اینچی دارند ، معمولاً در محل ورودی آب نصب می شوند (به عنوان مثال شبکه های آب) و می توانند جریان بیشتری از آب را درتصفیه کنند.

 • مشخصات فنی :

·         وزن: 5 کیلو گرم

·         فشار کاری : 1 بار

·         افت فشار : 0.1 بار

·         حداکثر ابعاد: 40 اینچ

·         جنس: پلی پروپیلن

·         درپوش: پلی پروپیلن (HFPP)

·         حلقه رزوه : برنجی یا پلاستیک

·         دکمه مونتاژ: فولاد ضد زنگ 300 سری ، EPDM و پلی پروپیلن

·         درجه حرارت دما: 40 درجه فارنهایت تا 100 درجه فارنهایت

·         حداکثر فشار: 10 بار

غشاء و فرآیندهای غشایی از موادی هستند که هنگام اعمال نیروی محرک قادر به جدا کردن آلاینده ها از آب هستند. هنگامی که یک فناوری مناسب فقط برای نمک زدایی در نظر گرفته شود ، به طور فزاینده ای در آب آشامیدنی و تصفیه خانه های فاضلاب برای از بین بردن باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها ، مواد ذرات ، ریزآلات و مواد آلی طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو می توان انواع فیلتر های ممبران صنعتی را به طور کلی به دو قسمت صنعتی و دریایی تقسیم کرد. عمده ترین تفاوت ممبران دریایی با ممبران معمولی صنعتی در میزان فشار کاری و میزان آب دهی آن می باشد.

مزایای استفاده از فیلتر ممبران

 • عملکرد بالا
 • نیاز به فضای کم
 • عمل ساده
 • از غشاء موجود می توان برای جداسازی انواع آلودگی ها استفاده کرد
 • ضد عفونی می تواند بدون مواد شیمیایی انجام شود
 • با قابلیت بازگشت با استفاده از عمل شست وشو شیمیایی با مواد اسید و باز

کاربردهای فیلتر ممبران :

 • فیلترهای غشایی بطور گسترده در آزمایشگاه و صنایع مورد استفاده قرار می گیرند تا مواد مایع حساس به گرما را استریل کنند.
 • یک روش موثر و قابل قبول برای نظارت بر آب آشامیدنی.
 • برای نظارت بر باکتریها در صنایع داروسازی ، آرایشی ، الکترونیکی و صنایع غذایی و آشامیدنی مفید است.
 • تا حد زیادی می تواند از ورود باکتری ها جلوگیری کند

هوزینگ فیلتر کارتریج استیل

هوزینگ فیلتر کارتریج  استیل محفظه ایی است که با استفاده از فیلترهای قرارگرفته در آن برای تصفیه سیالات در صنعت طراحی شده است و از استیل  304 یا 316  ساخته می شود. با استفاده از فشار روان تا 100 psi جلا ، برس و الکترو جلا داده شده است. عمده ترین کاربرد فیلتر هوزینگ استیل در دستگاه های RO ، تصفیه آب دریا، رنگها، بازیافت فاضلاب، پتروشیمی ها و راه حل های آبکاری می باشد.

ویژگی ها و مزایای فیلتر چند کارتریج از جنس استنلس استیل
 • هوزینگ استیل 304 یا 316 از مواد جلا یافته ساخته شده و مقاوم در برابر خوردگی
 • طراحی بستن گیره با فشار حداکثر 100 psi باعث می شود آب بندی مطمئن و تغییر کارتریج آسان باشد
 • مناسب برای سرویس با درجه حرارت بالا تا 90 درجه سانتیگراد
 • ایده آل برای: آب، رنگ، راه حل های عکاسی ، مواد غذایی و آشامیدنی، پتروشیمی، دارویی، راه حل های آبکاری
 • کلیه مدلهای موجود با دریچه و تخلیه برای تغییر و نگهداری کارتریج آسان
 • کارتریج فیلتر به طول 10 “، 20” ، 30 “یا 40” از مدل های رایج می باشد.
مرور محتوای این مطلب پنهان کردن
2 پمپ طبقاتی چیست؟
دکمه بازگشت به بالا