عمومی

️اجرای طرح نوروزی پاکسازی نقاط آلوده همدان از معتادان متجاهر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، سرهنگ عباس عزیزی در تشریح این خبر گفت: از آنجایی‌که یکی از دغدغه‌ها و مطالبه مردمی در حوزه امنیت اجتماعی در ایام نوروز جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر و پاکسازی محلات از لوث وجودی این دسته از افراد است که برابر سوابق موجود بخشی از جرایم خرد مانند سرقت‌ها و.. توسط آنها صورت گرفته، پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای پاسخگویی به این مطالبه در این ایام نوروز اقدام به اجرای طرح جمع آوری و پاکسازی نقاط آلوده استان همدان از لوث وجودی خرده فروشان مواد مخدر و معتادین متجاهر با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان تابعه کرد.

وی افزود: در این راستا تعداد ۱۶۰ قاچاقچی و خرده فروش با کشف مقدار بیش از ۱۵۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند و نیز تعداد ۶۴۹ معتاد و معتاد متجاهر در این طرح دستگیر و پس از غربالگری به مراکز ماده ۱۶ و ۱۵ تحویل شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان در پایان گفت: تشدید برخورد با خرده فروشان و طرح‌های جمع آوری معتادان متجاهر تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد و استان همدان از لحاظ سلامت اجتماعی یکی از برترین مراکز استان‌ها در سطح کشور است.

دکمه بازگشت به بالا