اقتصادی

چگونه 1 میلیون وام دهنده معتبر را شناسایی کنیم؟یک اقتصاددان خاطرنشان کرد: به دلیل شیوع بیماری کورو ویروس ، به 78 میلیون نفر وام یک میلیون دلاری داده شده است ، گفت: همه این افراد به این پول احتیاج ندارند و بهتر است افراد نیازمند را از طریق مقررات ملی و مانده حسابهای بانکی شناسایی کنید. .

لطفالی بخشی در مصاحبه با پرتال پارسی ، در مورد تأثیر ویروس کرونا بر اقتصاد این کشور گفت: “به نظر می رسد که اقتصاد جهانی و ایران باید قبل و بعد از کرونا تقسیم شوند.” تأثیر این ویروس بر اقتصاد ما مربوط به اقتصاد جهانی است. برخی شباهت ها و اختلافات. در کشور ما قبل از شروع این ویروس ، ما رکود و تورمی را تجربه کردیم و شیوع تاج این رکود و تورم را تشدید کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به تغییراتی که بعد از تاج در اقتصاد رخ خواهد داد ، باید اقتصاد و نگرش را تغییر دهیم در حقیقت روش مدیریت اقتصادی قبل از تاج باید با روش مدیریت اقتصادی بعد از تاج متفاوت باشد و سایر روشهای قبلی نیز می توانند ادامه دهند. استفاده کنید. “آنها نیستند.

این اقتصاددان در ادامه با تشریح حمایت دولت از مردم و فعالان اقتصادی به دلیل شیوع تاج گفت: “طی چند روز گذشته ، 23 میلیون خانوار وام 1 میلیون دلار دریافت کرده اند که قابل قبول است ، اما در تاریخ 20 آوریل اعلام شد. “تخمین زده می شود 78 میلیون نفر 1 میلیون وام دریافت کنند که به طور ناگهانی میزان وام ها چهار برابر می شود و همین امر تزریق وجوه را در مدت زمان کوتاهی دشوار می کند. علاوه بر این ، دولت قول داده است که چندین بار از 200 هزار تومان یارانه بگیرد. لازم است بین این مبلغ و گیرندگان آنها هماهنگی ایجاد شود.

وی ادامه داد: “بسیاری از کارگران روزمره و بازرگانان بیکار وام یک میلیون دلاری برای خرید مواد غذایی وام گرفتند که این امر می تواند به حمله به بازار مواد غذایی منجر شود. در نتیجه وام پرداخت شد و وجوهی به بازار مواد غذایی تزریق شد.” ممکن است شاهد افزایش قیمت مواد غذایی باشیم.

این وام 1 میلیون دلاری برای 78 میلیون نفر مناسب نیست

بخشی ادامه داد: با تأکید بر اینکه منطقی نیست در پرداخت 78 میلیون نفر وام 1 میلیون بپردازیم ، ادامه داد: بسیاری از این 78 میلیون نفر به این وام احتیاج ندارند ، در حالی که سایر گروه ها به بیش از 1 میلیون تومان نیاز دارند.

یک اقتصاددان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: “حمایت از شرکت های تحت تأثیر تاج بسیار مهم است ، اما نحوه انجام آن از اهمیت بیشتری برخوردار است.” باید بدانیم که کورونا ممکن است برای مدت طولانی میهمان ما باشد و ما فکر نمی کنم کوتاه مدت باشد چشم انداز جلب حمایت در این زمینه را باید به تاج دراز مدت پایدار نسبت داد.

اعتبار تشخیصی برای یک میلیون وام با کد کشور و حساب بانکی

بخشی اظهار داشت که می توان از طریق مقررات ملی و مانده حسابهای بانکی مشخص کرد چه کسی واجد شرایط دریافت وام یک میلیون دلاری است ، خاطرنشان کرد: این راهی برای به دست آوردن اطلاعات خصوصی افراد نیست ، بلکه یک راه منصفانه برای کمک و پشتیبانی از فقراست. . اجرای آن با استفاده از برنامه های رایانه ای آسان است.

برای مقابله با تاج ، چگونه بر نیازهای مصرف کنندگان مردم تأثیر خواهد گذاشت؟ وی اظهار داشت: در حال حاضر بیشتر افراد به دنبال مشكلات در زندگی روزمره هستند به طور طبیعی هیچ برنامه ای برای خرید کالاهای بادوام و غیر ضروری وجود ندارد. اولین وظیفه و تقاضای اصلی فعلی مردم تهیه غذا است و دولت بهترین تلاش را برای این امر دارد.

Corona منجر به افزایش بیکاری در جامعه می شود

وی در خلاصه خود تأکید کرد که اکنون مردم نیاز به تأمین حداقل غذا دارند: “در حال حاضر این ویروس ممکن است تعداد افراد بیکار و کم درآمد را افزایش دهد که می توانند در جامعه زندگی کنند.” در این راستا ، مهم است که بدانیم چگونه می توان از طریق مقررات ملی و حسابهای بانکی جداگانه به آنها حداقل پرداخت کرد تا مشخص شود چه کسی در شرایط اضطراری قرار دارد و چه کسی در وضعیت قابل قبولی قرار دارد.

انتهای پیام


نوشته های سایت مطابق با پرتال پیشرفته خبری، اقدام به انتشار محتوا می نماید، به همین دلیل مسوولیت این مقاله بر عهده منابع خبری بوده و سایت پرتال پارسی هیچ مسوولیتی در قبال نوشته های سایت نخواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا