ورزش و نشاط

واکنش رسمی نورافکن به شایعه حضور در استقلال

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی؛ به نقل از ورزش سه با آغاز بازار نقل و انتقالات زمستانی، همچون همیشه شایعاتی متعددی پیرامون برخی از ستاره‌های لیگ برتر به وجود آمد که امید نورافکن نیز یکی از این نفرات است. ستاره سپاهان که به تازگی توانست مصدومیت سخت را پشت سر گذاشته و به میادین بازگردد، در کانون توجهات قرار گرفته است.

در رسانه‌های چنین عنوان شده بود که این بازیکن با پیشنهادی از سوی تیم سابقش یعنی استقلال مواجه شده و جواد نکونام برای تقویت سمت چپ خط دفاعی خود، در پی به خدمت گرفتن نورافکن ولی از آنجایی که این بازیکن قرارداد طولانی مدتی با سپاهان دارد، بازگشت او به جمع آبی‌ها، نیازمند صدور رضایت‌نامه از سوی تیم اصفهانی است.

طی روزهای اخیر نیز شایعاتی درباره درخواست نورافکن برای جدایی از سپاهان و بازگشت به استقلال مطرح شده بود و حتی در فضای مجازی نیز عنوان شد که این بازیکن تمایل دارد به باشگاه سابقش برگردد که البته نورافکن با حضور در شبکه اصفهان و در پاسخ به این سوال، شایعات مطرح شده را تکذیب کرد.

زمانی‌که مجری برنامه در لابه‌لای صحبت‌های این بازیکن به یک‌باره از او پرسید «دیروز باشگاه استقلال بودی؟» نورافکن پس از مکث چند ثانیه‌ای برای درک بهتر سوال مجری، با تعجب پرسید: «جان؟» که مجری دوباره سوال خود را تکرار کرد و گفت: «دیروز باشگاه استقلال بودی؟ یک صحبت‌هایی مطرح شده بود…» که نورافکن با خنده پاسخ داد خیر.

سپس مجری برنامه با خنده، نورافکن را سوال پیچ کرده و پرسید «چرا اینجوری گفتی نه؟ دیروز (باشگاه استقلال) بودی یا نبودی؟ راستشو بگو» در ادامه نیز این بازیکن با خنده پاسخ داد: نه آقا… مشکل خاصی نیست.

پس از این صحبت‌ها مجری شبکه اصفهان از نورافکن پرسید که چرا درباره جدایی بازیکنان سپاهان شایعات درست می‌شود که او گفت: ما یک جمله خیلی خوب از مورایس یاد گرفته‌ایم که می‌گوید الان که اینجا هستم را در نظر بگیرید. من الان در اصفهان و مقابل شما نشسته‌ام صحبت می‌کنیم. بعد از این برنامه نیز تمرین دارم و به فکر بازی بزرگ الهلالم و در خدمت هستیم با افتخار.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا