ورزش و نشاط

هشدار وزارت ورزش به علی خطیر مدیرعامل استقلال

آفتاب‌‌نیوز :

دیدار اخیر علی خطیر با سفیر عربستان در ایران، حرف‌وحدیث‌هایی را به وجود آورد. بعد از این ملاقات، وزارت ورزش و جوانان در نامه‌ای بر لزوم رعایت مراتب و هماهنگی‌های لازم پیش از چنین دیدار‌هایی تأکید کرده است؛ موضوعی که خود بیانگر ماجراست.

در بخشی از این نامه آمده است:

پیرو بخش‌نامه‌های مصوب قبلی ارسالی از سوی وزارت ورزش و همچنین با استناد به ماده ۳ قانون وظایف وزارت امور خارجه مبنی بر اینکه “کلیه نهاد‌ها و ارگان e‌های جمهوری اسلامی ایران مکلفند در برقراری هر نوع ارتباط با دول خارجی (خاصه با سفارت‌خانه‌های مقیم ایران و با هدف حفظ مصالح کشورمان) “هماهنگی سیاسی لازم را با وزارت امور خارجه به‌عمل آورند، مجدداً خاطرنشان می‌سازد به منظور پیشگیری از هرگونه ناهماهنگی در اجرای بهینه امور و با عنایت به جایگاه دفتر امور بین‌الملل وزارت ورزش و جوانان به عنوان مرجع ارتباطی با وزارت امور خارجه، در رعایت موارد برشمرده اهتمام لازم را مبذول نمایند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا