بین الملل

مأموریت دانشگاه آزاد مشکین‌شهر برای ورود به صنعت توریسم، صنایع تبدیلی و خلاق

مأموریت دانشگاه آزاد مشکین‌شهر برای ورود به صنعت توریسم، صنایع تبدیلی و خلاق

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت:‌ با مطالعه روی ظرفیت‌های واحد‌های دانشگاهی استان مأموریت تعریف شده برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین‌شهر ورود به صنعت توریسم، صنایع تبدیلی، صنایع خلاق است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، سلام‌الله محمدی‌آیلار معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در حاشیه بازدید از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین‌شهر در جلسه‌ای با اشاره به مأموریت واحد‌ها بر اساس سند تحول و تعالی درباره توجه به تیم بندی برای بسته‌های کاری اظهار کرد: دانشگاه با سرلوحه قرار دادن سند راهبردی تحول و تعالی با برون‌رفت از روزمرگی توجه ویژه‌ای به داده‌ها و سنجه‌های آماری داشته باشد تا با مطالعه دقیق در پیش‌بینی بودجه برنامه واحد را تدوین کند.

وی با تبیین اهداف و برنامه‌های توسعه با اشاره به مأموریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین‌شهر عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با مطالعه روی ظرفیت‌های واحد‌های دانشگاهی به فراخور موقعیت مناطق و نیازسنجی‌های انجام شده از مأموریت تعریف شده برخوردار هستند که این واحد دانشگاهی در گروه‌های صنعت توریسم، صنایع تبدیلی، صنایع خلاق قرار گرفته است.

رعایت به موقع انجام برنامه‌های مالی دانشگاه اهمیت ویژه‌ای دارد

مدیر برنامه‌ریزی و اقتصاد منابع و مصارف استان اردبیل با اشاره به اهمیت تقویم و زمان‌بندی امور مالی گفت: رعایت به موقع انجام برنامه‌های مالی اعم از تدوین بودجه صحیح و تراز مالی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و برای سهولت نیل به اهداف باید آمار و داده‌ها به طور صحیح در موارد خواسته شده در برنامه‌وبودجه لحاظ شود.

بهمن شارقی با اشاره به انجام امور بودجه به‌صورت سیستمی و نرم‌افزاری، تأکید کرد: امور مالی مکلف است با رجوع مکرر به سامانه ساجد برنامه عملیاتی را به‌صورت صحیح تکمیل کند و این مهم در ارتقای امتیاز واحد تأثیرگذار است.

به گزارش آنا، در این بازدید مسئولان بسته‌های کاری مطرح در سند تحول و تعالی دانشگاه برای واحد مشکین‌شهر تعیین و اهداف و مبانی بسته‌ها برای همه مسئولین به‌صورت مبسوط تشریح شد.

گروه تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای علم و فناوری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های فناوری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای علمی، کشف‌های جدید و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی کامل از تحولات علم و فناوری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا