بین الملل

لغو و تاخیر ۳ هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان

وقوع طوفانی مرگبار در کالیفرنیا به لغو و تاخیر سه هزار پرواز در این ایالت غرب آمریکا منجر شد.

شبکه سی ان ان اعلام کرد که در پی وقوع طوفانی مرگبار در کالیفرنیا، سومین ایالت بزرگ آمریکا با جمعیت نزدیک ۴۰ میلیون نفر که به سیل و رانش زمین منجر شده است، بیش از ۴۲۵ پرواز لغو شده و بیش از ۲۵۲۵ پرواز دیگر از فرودگاه‌های این ابالت به تاخیر افتاده است.

لغو و تاخیر ۳ هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان

به گزارش فارس، بر اساس این گزارش، بیشترین تعداد پروازهای لغو شده (بیش از ۲۵۵ پرواز) در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو ثبت شده است، در حالی که بیشترین تاخیر پرواز (بیش از ۱۱۰۰ پرواز) در فرودگاه بین المللی لس آنجلس رخ داده است.

نیویورک تایمز نیز نوشت که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا طی تماس تلفنی با کارن باس، شهردار لس آنجلس، قول داده است که تمام کمک‌های ممکن را برای رفع عواقب طوفان ارائه کند.

لغو و تاخیر ۳ هزار پرواز در کالیفرنیا براثر طوفان

دیروز دوشنبه همین روزنامه از کشته شدن سه نفر بر اثر سقوط درختان در ایالت کالیفرنیا بر اثر وقوع طوفان و وزش باد سنگین خبر داد و گفت ۱۰ روز گذشته لس‌آنجلس سنگین‌ترین بارش باران را در تاریخ خود را پشت سر گذاشته است و منجر به قطعی برق برای دستکم نیم میلیون نفر و تخریب صدها خانه و خودرو بر اثر جاری شدن سیل شده است

310310

گروه تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای علم و فناوری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های فناوری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای علمی، کشف‌های جدید و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی کامل از تحولات علم و فناوری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا