ورزش و نشاط

قطعی شدن سومین برنز ایران در تورنمنت بوکس باکو

بوکسور میان وزن ایران، مدال برنز خود در تورنمنت جاده ابریشم باکو را قطعی کرد.

به گزارش پرتال پارسی، در ادامه رقابت‌های بوکس جاده ابریشم که به میزبانی باکو در حال برگزاری است، بعد از ظهر امروز (دوشنبه – ۶ فروردین ۱۴۰۳)، در وزن ۷۱ کیلوگرم، کسری طهماسبی برابر دامیان‌ از لهستان به برتری دست یافت و ضمن صعود به نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کرد.

پیش از این نیز باقر فرجی ملی پوش وزن ۶۳.۵ کیلوگرم ایران که در نخستین گام به مصاف «مالک‌ حسنوف‌» از جمهوری آذربایجان رفت، در مبارزه‌ای نزدیک نتوانست مقابل نماینده میزبان به برتری دست یابد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

در مبارزات روز نخست که دیروز (یک‌شنبه – ۵ فروردین ۱۴۰۳) پیگیری شد؛ سه بوکسور ایران مقابل حریفان خود روی رینگ رفتند که دو برد (مدال برنزشان قطعی شد) و یک باخت حاصل کار آن‌ها بود. 

به این ترتیب مهدی پرویزی در ۵۱ کیلوگرم و مصطفی ریگی در ۵۴ کیلوگرم حریفان خود را شکست دادند و روزبه صفری در وزن ۹۲+ کیلوگرم برابر حریف خود شکست خورد.

فردا (سه‌شنبه – ۷ فروردین ۱۴۰۳) نیز در وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی امیری با «اوروزبیکوف‌» از قرقیزستان مبارزه خواهد کرد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا