ورزش و نشاط

عکس‌| جنجال در رختکن پرسپولیس؛ تهدید جدی سرخپوشان در اصفهان!

به گزارش خبرگزاری پرتال پارسی؛ پرسپولیس امروز در دیداری حساس در فولادشهر باید برابر ذوب آهن و شاگردان محمد ربیعی قرار گیرد.

به گزارش ورزش سه، شاگردان اوسمار که هفته گذشته موفق شدند در استادیوم آزادی برابر تراکتور به برد ارزشمندی دست یابند، برای ادامه حضور در کورس مدعیان، چشم به کسب نتیجه برابر ذوب آهن دوخته‌اند.

اما اکنون اتفاقی عجیب در رختکن این تیم پیش از بازی با ذوب آهن شکل گرفته است. اعضای پرسپولیس و تیم تدارکاتی این تیم وقتی وارد رختکن تیم شدند تا آن را برای حضور بازیکنان آماده کنند، با دست نوشته‌ها و … مواجه شدند که شائبه جادو در رختکن تیم را شدت داد!

1995917

در این رابطه بلافاصله افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس، مسئول برگزاری مسابقه را به رختکن فراخواند تا این موضوع پیگیری شود.

این مسئله عصبانیت شدید بازیکنان و دیگر اعضای تیم پرسپولیس را به همراه داشته و آنها قصد دارند تا مشخص شدن دلیل این اتفاق، در زمین حاضر نشوند.

1995918

258 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا