بین الملل

عملیات امنیتی الحشد الشعبی در آستانه شهادت امام حسن عسکری (ع)

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین پرتال پارسی، یک گروه از نیروهای لشکر ۴۱ سازمان الحشد الشعبی (بسیج مردمی) عراق بعد از ظهر امروز سه‌شنبه عملیات تفتیش و پاکسازی را در جنوب سامرا آغاز کردند.

پایگاه خبری الحشد الشعبی گزارش داد که این نیروها، منطقه «الشهابی» واقع در جنوب سامرا را تفتیش کردند تا امنیت مسیر برای زائرانی فراهم شود که عازم زیارت مرقد امام حسن عسکری (ع) هستند.

الحشد الشعبی تأکید کرد که هدف از این عملیات، پاکسازی این منطقه در آستانه شهادت امام حسن عسکری (ع) است که در دوم آنلاین سال جاری است. به گفته این نهاد عراقی، تمامی اهداف عملیات امنیتی الحشد در این منطقه، محقق شده است.

این تصاویر هم از این عملیات منتشر شده است:

 

 

 

نیروهای الحشد الشعبی پیش از این نیز، برای تأمین امنیت شهر  نجف اشرف حضور خود را در این شهر افزایش دادند. لشکرهای ۲۸، ۳۳، ۳۶ و ۴۲ الحشد الشعبی مسئول حفظ امنیت در نجف بودند.

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

گروه تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای علم و فناوری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های فناوری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای علمی، کشف‌های جدید و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی کامل از تحولات علم و فناوری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا