ورزش و نشاط

عملکرد ضعیف اسکی‌بازان ایران در المپیک زمستانی جوانان

رقابت‌های سرعتی هزار و ۴۰۰ متر اسپرینت المپیک زمستانی جوانان ۲۰۲۴ با شرکت نمایندگان ایران در دو بخش زنان و مردان برگزار شد.  

به گزارش پرتال پارسی، در ادامه رقابت‌های اسکی المپیک زمستانی جوانان رقابت‌ ماده‌های هزار و ۴۰۰ متر سرعتی (اسپرینت) پاتیناژ اسکی صحرانوردی دوشنبه (نهم، بهمن) در دو بخش زنان و مردان برگزار شد.

۷۹ شرکت‌کننده در بخش زنان و ۸۰ شرکت کننده در بخش مردان این رقابت‌ها حضور داشتند.

در بخش زنان پرستو آبسالان در جایگاه ۷۴ و ملیکا میرزایی در جایگاه ۷۶ قرار گرفتند. همچنین امیر محمد ابوالحسن زاده نیز در بخش مردان در جایگاه ۷۶ قرار گرفت.

کاروان اسکی ایران با پنج اسکی‌باز (دو سهمیه آلپاین و سه سهمیه صحرانوردی) در این بازی‌ها حضور دارد. سارینا احمدپور و علی بلوکات در رشته اسکی آلپاین و امیرمحمد ابوالحسن‌زاده، پرستو آبسالان و ملیکا میرزایی در رشته اسکی صحرانوردی نمایندگان ایران در این دوره از بازی‌ها هستند.

پیش از این رقابت اسکی آلپاین هم برگزار شد که سارینا احمدپور درمارپیچ کوچک موفق نشد مانش نخست را به پایان برساند. علی بلوکات هم در بخش مردان رقابتش را در مانش دوم به پایان نرساند. در مارپیچ بزرگ هم احمدپور در جایگاه ۳۸ قرار گرفت و علی بلوکات نیز در بخش مردان چهل‌وپنجم شد.

انتهای پیام 

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا