شرایط ویژه برای ترخیص وسایل نقلیه توقیفی از پارکینگ‌ها/ اجرای طرح تا ۲۹ مهرماه

معاون اجرایی پلیس راهور فراجا از اختصاص شرایط ویژه برای ترخیص خودروها و موتورسیکلت‌های توقیفی به مناسبت هفته فراجا خبر داد و گفت که این شرایط تنها تا ۲۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پرتال پارسی، سردار حسین رمضانی در گفت‌وگو با اشاره به فرارسیدن هفته فراجا گفت: با توجه به آغاز هفته انتظامی از روز ۱۳ مهرماه، پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا تسهیلات ویژه‌ای را برای ترخیص خودروهای رسوبی به مناسبت این هفته در نظر گرفته است که این شرایط از چند روز پیش آغاز شده و تا ۲۹ مهرماه سالجاری اجرا خواهد شد.

معاون اجرایی پلیس راهور فراجا در خصوص تسهیلات مالی ترخیص خودروهای رسوبی نیز گفت: هزینه پارکینگ برای خودروهایی که قبل از سال ۹۹ و برای موتورسیکلت هایی که قبل از سال۹۸ توقیف شده‌اند بر اساس نرخ تعیین شده در سال ۱۳۹۴ ، محاسبه می‌شود.

وی درباره نحوه پرداخت جرائم معوق این وسایل نقلیه نیز گفت: شهروندان می‌توانند ۵۰درصد خلافی را پرداخت و ۵۰ درصد دیگر را به صورت اقساط و در طول یک سال پرداخت کنند.

رمضانی خاطرنشان کرد: برای ترخیص خودروهای رسوبی و غیر رسوبی شامل انواع وسایل نقلیه و موتورسیکلت به جز خودروهای دارای شکایت و دستور قضائی به صورت اینترنتی و غیر حضوری و از طریق اپلیکیشن “پلیس من” و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ می‌توان اقدام کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا