بین الملل

سومین روز محاصره مجتمع بیمارستانی «شفا» در غزه/ شهادت ۹۰ نفر

به گزارش پرتال پارسی به نقل از المیادین، مجتمع بیمارستانی شفا در نوار غزه برای سومین روز پیاپی در محاصره نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی است و هدف حمله‌های وحشیانه ارتش این رژیم قرار می‌گیرد.

«اسماعیل الثوابته» مدیر دفتر اطلاع‌رسانی دولتی نوار غزه اعلام کرد: ارتش رژیم اشغالگر اسرائیل همچنان ساختمان بیمارستان شفا را هدف قرار می‌دهد.

مدیر دفتر اطلاع‌رسانی دولتی نوار غزه افزود: مجتمع بیمارستانی شفا پیش از تعرض‌های اخیر بیش از ۷۰۰۰ بیمار و آواره را در خود جای داده بود.

به گزارش آنلاین، از سوی دیگر ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از آغاز حمله وحشیانه خود به مجتمع بیمارستانی شفا در غزه، ۹۰ شهروند فلسطینی را به شهادت رسانده و نزدیک به ۳۰۰ نفر دیگر را نیز بازداشت کرده است.

بر اساس اعلام ارتش رژیم صهیونیستی، ۱۶۰ نفر از این ۳۰۰ فرد بازداشت‌شده از سوی ارتش رژیم صهیونیستی برای انجام به اصطلاح تحقیقات به داخل سرزمین‌های اشغالی منتقل شده‌اند.

310310

گروه تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای علم و فناوری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه دستاوردهای علمی و پیشرفت‌های فناوری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای علمی، کشف‌های جدید و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و علمی، به شما دیدی کامل از تحولات علم و فناوری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا