رویدادها و حوادث

سرقت میلیاردی پرستارنما از خانه سالخوردگان

پلیس آگاهی تهران گفت که آنها زنی را دستگیر کرده اند که قصد داشت 15 میلیارد دلار از خانه سالمندان را با دو نفر دیگر سرقت کند.

به گزارش پرتال پارسی در تاریخ 20 فروردین امسال ، مرد مسنی به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران گفت که مدتی زنی را برای شیردهی و تمیز کردن خانه خود از طریق فضای مجازی استخدام کرده بود اما روز گذشته زن چای نوشید و بیهوش کرد و متوجه شد که کارت بهمراه تعدادی از اشیا valu با ارزش خانه به سرقت رفته است.

بعداً در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم با همکاری 206 راننده پس از بیهوشی مقتول ، اقدام به سرقت و فرار از صحنه می کند. پس از جانمایی صاحب خودرو و محل اختفای او در نزدیکی نواب ، هر دو متهم با دستور دادگاه در مخفیگاهی دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنها چندین مورد سرقتی کشف شد.

در جریان انتقال متهمان به مقر پلیس ، از افراد بازجویی شد ، آنها سپس به همان پنج نوع سرقت اعتراف کردند و ادعا کردند که آنها پس از جلب اعتماد قربانیان و گرفتن رمز کارت های بانکی خود ، این سرقت را مرتکب شده اند. همدست دیگر ، زنی میانسال ، طلا و سکه خرید و در حوالی سیدخندان دستگیر شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تأیید این خبر گفت که یک پرستار زن خود را مبدل کرده ، اعتماد افراد مسن را جلب کرده و 15 میلیارد ریال سرقت کرده است. پس از تحقیقات ، پرستار و دو همدستش به زندان اعزام شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا