فرهنگ و هنر

دوبله مستندی درباره هوش مصنوعی برای پخش از تلویزیون

مستند «ماشین» با گویندگی ۲۴ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش پرتال پارسی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند محصول استرالیا، آلمان و ایرلند در سال ۲۰۱۹ قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند سیما رستگاران و صدابردار آن روژین جشن سده است. بابک اشکبوس، آزاده اکبری، دانیال الیاسی، فاطمه برزویی، آیدا بندری، کریم بیانی، محمد تنهایی، فریناز ثریا، مریم جلینی، ارسلان جولایی، مونا خجسته، حسین بیگی، شیرین روستایی، آرزو روشناس، منوچهر زنده دل، مسعود سلطانی، زهرا سوهانی، داود شعبانی نصر، محمد صادقیان، میلاد فتوحی، حسن کاخی، مریم معینیان، ملیکا ملک نیا و سیما رستگاران صداپیشه‌های این مستند بوده‌اند.

این مستند نقش و تاثیر هوش مصنوعی در رشته‌های مختلف و امور مختلف زندگی امروزی بشر را نشان می‌دهد.

«ماشین» مستندی است که هوش مصنوعی را در موضوعات مختلف بررسی می‌کند از ماشین‌های بدون راننده گرفته تا درگیری‌های نظامی رباتیک تا نحوه عملکرد ربات ها در فضای مجازی و ارتباطات مجازی و … جنبه‌ی اطلاعاتی و علمی برنامه قابل توجه است و برای علاقه‌مندان این حوزه می‌تواند سودمند و آموزنده باشد.

شبکه‌ چهار، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.

انتهای پیام

نشر علوم هنری

با استفاده از ابزارهای زبانی، شما را به دنیای تخیل و هنر می‌برم.
دکمه بازگشت به بالا