دستگیری ۲ شرور به دلیل تیراندازی در جنوب تهران

از |تهران

ماموران سازمان اطلاعات پلیس پایتخت ۲ تن از اراذل و اوباش را که اقدام به تیراندازی در محله نعمت‌آباد کرده بودند، دستگیر کردند.

به گزارش پرتال پارسی، ماموران پایگاه دهم سازمان اطلاعات پلیس پایتخت درپی دریافت خبری مبنی بر تیراندازی دو نفر در محله نعمت آباد به محل اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. با حضور ماموران در محل مشخص شد که این دو نفر پس از انجام اقدامات شرورانه سریعا متواری شده‌اند.

در ادامه ماموران با انجام تحقیقات شبانه‌روزی هویت دو نفر از اراذل و اوباش‌ مورد شناسایی قرار گرفته و مشخص شد که این افراد جزو اشرار محله دولت‌خواه هستند که دارای سابقه شرارت‌های متعددند. درهمین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم اخذ شد و پس از آن ماموران در یک عملیات غافلگیرانه این دو نفر را در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. مخفیگاه این افراد هم مورد بازرسی قرار گرفت که درجریان آن تعداد دو قبضه سلاح شکاری غیرمجاز ساچمه‌ای دو لول و تعداد ۲۲ عدد فشنگ شکاری کشف و ضبط شد.

 هر دو متهم تحت بازجویی قرار گرفته و درجریان آن به بزه ارتکابی اعتراف کرده و هدف از این اقدام خود را قدرتنمایی اعلام کردند. در ادامه نیز برای دو فرد شرور پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا