جامعه و خانواده

جمع آوری ۲ تن پسماند خشک از عوامل تفکیک و حمل غیر مجاز پسماند در منطقه ۱۹

سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ از جمع آوری هزار و ۹۹۵ کیلوگرم پسماند خشک از عوامل جمع آوری و حمل غیر مجاز پسماند شامل کولی و کتفی‌ها، موتورهای سه چرخ، چرخ های دستی و خودروها با هدف احیای حقوق شهروندان و سلامت آنها و همچنین حفظ محیط زیست خبر داد.

حسین اخگر پور در گفت‌وگو با پرتال پارسی در تشریح روند مقابله با عوامل تفکیک و حمل غیر مجاز پسماند در سطح منطقه ۱۹ گفت: در راستای اجرای دستور شهردار تهران مبنی بر توقف فعالیت عوامل جمع آوری غیر مجاز پسماند خشک، نیروهای معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه با همراهی شهرداران شب، شهرداران و مدیران پسماند نواحی و عوامل گشت انضباط شهری از ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۲ به صورت شبانه روزی آغاز شد و در سال جدید نیز استمرار خواهد داشت.

وی ادامه داد: طی این طرح هزار و ۹۹۵ کیلوگرم پسماند خشک از عوامل غیر مجاز پسماند در نواحی یک، دو و سه جمع آوری و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

وی تاکید کرد: از ادامه فعالیت مالکین ۹ عدد چرخ دستی، سه دستگاه موتور سه چرخ و یک دستگاه وانت در خیابان های شهید لطیفی، میعاد، شهید صمدی، شکوفه، بلوار شقایق، دانشگاه، خیابان طالقانی، مطهری جنوبی و بلوار شهید ورامینی نیز جلوگیری شد.

انتهای پیام

بخش مقالات اجتماعی

تحقیقگر جامعه‌شناسی با تجربه در مطالعه تمدن‌ها و ارتباطات بین فرهنگ‌ها.
دکمه بازگشت به بالا