ورزش و نشاط

ثبت نام ۳ کاندیدا در انتخابات تنیس

سه کاندیدا برای حضور در انتخابات فدراسیون تنیس ثبت نام کردند.

به گزارش پرتال پارسی، شاهرخ کشاورز دبیر مجمع با اشاره به مهلت زمان تعیین شده برای حضور افراد برای احراز پست ریاست فدراسیون تنیس و حضور در هیات رئیسه این فدراسیون تاکید کرد: امروز ۲۸ بهمن‌ماه آخرین مهلت ثبت‌نام بود که در مجموع ۳ نفر برای پست ریاست فدراسیون ثبت‌نام کردند.

وی ادامه داد: داود عزیزی رئیس کنونی فدراسیون تنیس، ‌فریده اشرف گنجویی نایب رئیس فدراسیون که پیش از این نیز و در برهه‌ای دیگر نایب رئیسی فدراسیون را بر عهده داشت به همراه بهزاد رحمانی رئیس هیات تنیس تهران که چندماهی است این مسوولیت را بر عهده دارد نفراتی هستند که برای پست ریاست این فدراسیون ثبت‌نام کرده‌اند.

کشاورز تصریح کرد: نماینده باشگاه‌ها و هیات‌های تنیس استانی نیز ثبت‌نام خود را انجام دادند که بر این اساس هومن ثبوتی از زنجان و کاظم چابک از فارس برای هیات‌های استانی، محمد مهذب‌نیا، محمدرضا کافی و اردشیر دادرس نیز برای باشگاه‌ها ثبت‌نام خود را انجام دادند.

دبیر مجمع انتخابات فدراسیون تنیس خاطر نشان کرد: طبق قوانین پس از پایان این مرحله، کمیته تطبیق طی یک هفته مدارک و سوابق کاندیداها را بررسی خواهد کرد تا در نهایت نفرات نهایی مشخص شوند.

انتخابات فدراسیون تنیس خردادماه سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا